ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Замовити тепле пластикове вікно просто.Як порахувати теплозбереження пластикового вікна?

Замовити тепле пластикове вікно просто.Как порахувати теплозбереження пластикового вікна?

При покупці вікон дуже важливо вибрати правильно вид склопакета, для максимального утеплення і затишку вашого будинку. Ми розповімо Вам як зробити цей правильний вибір. В Україні для вирішення оцінки теплоізоляційних властивостей конструкції скління прийнято значення опору теплопередачі Ro, величина, зворотна коефіцієнту теплопровідності К, прийнятому в Європі. Розглянемо теплозбереження пластикових вікон в цифрах.

Нашу Україну поділяють на дві температурні зони:

– Перша-Київська, Сумська, Житомирська, Тернопільська, Рівненська, Донецька, Полтавська, Вінницька, Хмельницька, Кіровоградська, Черкаська, Чернігівська, Харківська, Луганська області.

У ДБН В.2.6-31: 2006 “Теплова ізоляція будівель” з 1 липня 2013 року набирає чинності Зміна №1. Яке розробили ДП “Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій”. 4 березня 2013 року наказом №82 Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України його було затверджено.

Допустиме значення опору теплопередачі до першої зони – 0,75 кв.м До / Вт.

А зворотний показник коефіцієнт теплопередачі вікна при цьому повинен ставити -1,33 Вт / (м. Кв * К).

Відповідно повинні застосовуватися трехкмерні профілі (рама 60 мм), але з двокамерними склопакетами з енергозберігаючим напиленням на два скла і заповненням газу в обидві камери (4И-10Аr-4-10Ar-4И). Або п’ятикамерні профільні системи (70 мм рама), з пакетом 40 мм (4-14Ar-4-14Ar-4И) з енергозберігаючим напиленням на одне скло і з газом в обидві камери, тоді

коефіцієнт опору теплопередачі -0,758 кв.м К / Вт, а коефіцієнт теплопередачі вікна – 1,32 Вт / (м. кв * К).

Для вхідної групи, при цьому, допустиме значення опору теплопередачі складає – 0,44 кв м. До / Вт. Можна вибирати трикамерну профільну систему (60 мм рама), з склопакетів однокамерним з енергозберігаючим напиленням (4-16-4І), коефіцієнт опору теплопередачі -0,71 кв.м К / Вт, або з двокамерним (4-40-4-10 ), коефіцієнт опору теплопередачі 0,63 кв.м До / Вт.

Допустиме значення опору теплопередачі для першої зони – 0,6 кв.м До / Вт.

Опір теплопередачі склопакета розраховуються так:

Ro = [(1-B) / Rp + B / Rsp] -1,

B – відношення площі скління до площі всього віконного прорізу;

Rp – опір теплопередачі профілю;

Rsp – опір теплопередачі склопакета.

Опір теплопередачі є основним з параметрів, який визначає теплоізоляційні властивості матеріалу і показує здатність цього матеріалу, площею один метр квадратний перешкоджати втрат нашого тепла.

Чим вище Ro- опір теплопередачі тим матеріал має кращу теплоізоляцію.

Сподіваюся наша інформація допоможе Вам зробити правильний вибір, і Ви залишитеся задоволені придбанням вікон у нас. Звертайтеся !!!