• Пн-Пт: 09:00-18:00
  • Сб: 10:00-15:00

  Замовити тепле пластикове вікно просто.Как порахувати теплозбереження пластикового вікна?

  При покупці вікон дуже важливо вибрати правильно вид склопакета, для максимального утеплення і затишку вашого будинку. Ми розповімо Вам як зробити цей правильний вибір. В Україні для вирішення оцінки теплоізоляційних властивостей конструкції скління прийнято значення опору теплопередачі Ro, величина, зворотна коефіцієнту теплопровідності К, прийнятому в Європі. Розглянемо теплозбереження пластикових вікон в цифрах.

  Нашу Україну поділяють на дві температурні зони:

  – Перша-Київська, Сумська, Житомирська, Тернопільська, Рівненська, Донецька, Полтавська, Вінницька, Хмельницька, Кіровоградська, Черкаська, Чернігівська, Харківська, Луганська області.

  У ДБН В.2.6-31: 2006 “Теплова ізоляція будівель” з 1 липня 2013 року набирає чинності Зміна №1. Яке розробили ДП “Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій”. 4 березня 2013 року наказом №82 Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України його було затверджено.

  Допустиме значення опору теплопередачі до першої зони – 0,75 кв.м До / Вт.

  А зворотний показник коефіцієнт теплопередачі вікна при цьому повинен ставити -1,33 Вт / (м. Кв * К).

  Відповідно повинні застосовуватися трехкмерні профілі (рама 60 мм), але з двокамерними склопакетами з енергозберігаючим напиленням на два скла і заповненням газу в обидві камери (4И-10Аr-4-10Ar-4И). Або п’ятикамерні профільні системи (70 мм рама), з пакетом 40 мм (4-14Ar-4-14Ar-4И) з енергозберігаючим напиленням на одне скло і з газом в обидві камери, тоді

  коефіцієнт опору теплопередачі -0,758 кв.м К / Вт, а коефіцієнт теплопередачі вікна – 1,32 Вт / (м. кв * К).

  Для вхідної групи, при цьому, допустиме значення опору теплопередачі складає – 0,44 кв м. До / Вт. Можна вибирати трикамерну профільну систему (60 мм рама), з склопакетів однокамерним з енергозберігаючим напиленням (4-16-4І), коефіцієнт опору теплопередачі -0,71 кв.м К / Вт, або з двокамерним (4-40-4-10 ), коефіцієнт опору теплопередачі 0,63 кв.м До / Вт.

  Допустиме значення опору теплопередачі для першої зони – 0,6 кв.м До / Вт.

  Опір теплопередачі склопакета розраховуються так:

  Ro = [(1-B) / Rp + B / Rsp] -1,

  B – відношення площі скління до площі всього віконного прорізу;

  Rp – опір теплопередачі профілю;

  Rsp – опір теплопередачі склопакета.

  Опір теплопередачі є основним з параметрів, який визначає теплоізоляційні властивості матеріалу і показує здатність цього матеріалу, площею один метр квадратний перешкоджати втрат нашого тепла.

  Чим вище Ro- опір теплопередачі тим матеріал має кращу теплоізоляцію.

  Сподіваюся наша інформація допоможе Вам зробити правильний вибір, і Ви залишитеся задоволені придбанням вікон у нас. Звертайтеся !!!