ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Як підібрати замок для пластикових дверей? Замок для дверей ПВХ огляд - Tvoeokno

Замки для пластикових дверей

Пластикові вхідні або міжкімнатні двері ПВХ відрізняються від звичайної балконних дверей більш широким полотном рами і стулки. Крім вибору вхідної групи ПВХ профілів є також оснащення дверей з ПВХ накладними дверними петлями, натискним гарнітуром і використання спеціальної фурнітури, – замків для надійного замикання дверей з ПВХ. Замок для пластикових дверей – це механізм, що володіє високим рівнем протизламності, повинен надійно захищати ваш будинок або офіс від проникнення і зберігати в безпеці ваше майно.

Які бувають замки для дверей з ПВХ

Залежно від кількості точок замикання замки в пластикових дверях діляться на однозапірні і з многозапорная механізмом запирання. Механічні замки бувають накладні і врізні. Як правило для комплектації вхідних пластикових дверей використовуються механічні врізні замки. Врізні замки можуть бути короткими і багатозапорними. Розглянемо характеристики даних видів замків.

Короткий однозапірний замок

Одноточковий (короткий) замок має одну точку замикання там, де провертається ключ. Найчастіше такий тип замка рекомендується використовувати в пластикових перегородках і внутрішніх міжкімнатних металопластикових дверях, підсобних приміщеннях. Короткі замки можуть бути оснащені засувкою або роликом. При підборі замку варто враховувати інтенсивність експлуатації, частоту відкриттів. Так, якщо прохідна навантаження досить висока, кращим варіантом стане короткий замок з роликом. Варто врахувати, що однозапірні механізм замка за рахунок однієї точки прилягання стулки до рами значно поступається за рівнем безпеки, шумоізоляції та теплозбереження в порівнянні з використанням замку-рейки.

Короткий замок з роликом

Короткий замок з засувкою

Багатоточковий замок або замок-рейка

Багатоточковий замок на відміну від коротких одноточечного оснащений декількома точками замикання по периметру двері. Такий замок гарантує максимально щільне прилягання стулки до рами в закритому положенні, а відповідно максимальний ступінь захисту від проникнення, тепло- і шумоізоляцію. Ще одним важливим аргументом на користь вибору даного типу замків є те, що завдяки наявності декількох точок замикання можна уникнути провисання стулки протягом довгого терміну експлуатації. Рівень безпеки многозапорних замків залежить від багатьох елементів-наявності спеціальних гаків або штирів, а також форми самих цапф, комбінації тих і інших елементів

За типом замикання багатозамочні замки діляться на:

  1. Ригельні. Коли фіксація двері в положенні “відкрити-закрити” відбувається за допомогою ригеля
  2. Безригельні. Фіксація дверей проводиться за допомогою засувки або спеціальної многозапорная фурнітури.

По виду замикання:

  1. Замок з фалевой засувкою
  2. Замок з роликового засувкою
  3. без засувки

При виборі замків також варто враховувати, яким чином буде відбуватися робота замикаючих міханізмов, так як є замки з приводом роликів від ручки (відкриття від ручки, схема на малюнку) і замикання ключем (відкриття від замку). Варіант замикання від ключа буде коштувати дорожче, але значно зручніше в експлуатації. Механізм замикання від ручки або від ключа актуальний як для однозапірні, так і для багатоточкових замків. Тому, перш ніж замовляти двері, радимо уточнити цей момент у продавця.

Пристрій замка в розрізі