ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Розрахунок і заміна вікон / балкона в хрущевке.Які розміри вікон та балкону в хрущовці? - дізнайтеся тут.

Заміна вікон в Хрущовці

Під час правління країною, Хрущова Микити Сергійовича в СРСР масово будувалися дома і передбачалися, як тимчасове житло на 25-50 років, а так само було соціальним житлом, яке надавалося безкоштовно. “Хрущовки” – це цегляні або панельні будинки, 1958-1978 року будівлі, які не мають “архітектурних надмірностей”. Найбільш відомими є панельні будинки, які будувалися заздалегідь із виготовлених залізобетонних панелей, а для цегляних будинків використовувалася силікатна цеглина і залізобетонні вироби.

Такі будинки зводилися досить швидко, але при цьому страждала якість будинків. Як правило, “хрущовки” мають низьку тепло- і шумоізоляцію, але у хрущовок є і переваги, в першу чергу – це доступна ціна.

Характеристики хрущовок

Зазвичай в “хрущовках” 5 поверхів, рідшими можуть бути 3-4, а сучасніші серії будинків мають 9 поверхів. У таких будинках відсутній ліфт і зазвичай сміттєпровід, але всетаки іноді в деяких будинках зустрічається сміттєпровід.Висота стель складає 2,50 м, а у блокових будинках 2,7м.

Загальна площа в хрущовках:

  • 1-кімнатна – 31-33 кв.м.
  • 2-кімнатна – 30-46 кв.м.
  • 3-кімнатна – 55-58 кв.м.(є прохідна вітальня)

Як правило, в найпоширеніших серіях хрущовок, санвузол поєднаний, а площа кухні від 5,8 кв.м – 6,2 кв.м.

У панельних і цегляних будинках розміри вікон зазвичай, приблизно співпадають. Хрущовки мають вікно в кімнаті, на кухні і вихід на балкон. Балкон є в усіх хрущовках, на всіх поверхах, окрім першого.

Стандартні типові розміри вікон і балконного блоку, балкона :

  • Двостулкове вікно: 1320х1350мм;
  • Трьохстулкове: 1350х2050мм;
  • Вихід на балкон: двері 680х210/вікно 1100х1350мм;
  • Балкон: 4200х1450мм(де фасадна частина 2600мм, а бічні 800мм)

Квартири – хрущовки забезпечені основними зручностями: каналізацією, витягом, центральним опалюванням і водопостачанням.

Наша компанія може зробити вашу квартиру ще затишнішою і зручнішою. Ми пропонує послуги з установки вікон і балконів кваліфікованими фахівцями.

Компанія “Твоє Вікно” є представником провідних торгових марок українських і німецьких виробників профільних систем і комплектуючих.

Якщо Ви задумали об’єднати ваш балкон з кімнатою, що дозволить розширити корисний простір, наші монтажні бригади, роблять внутрішні і зовнішні обшивки, утеплення і скління балконів. Ми завжди використовуємо якісні матеріали, які дозволять вашому балкону прослужити довгі роки.

Також ми даємо гарантію на конструкції і монтаж, а наш сервісний відділ обслуговує Вас впродовж 5 років.

Якщо у Вас виникнуть питання, наші менеджери з радістю на них дадуть відповідь в телефонному режимі і в онлайн-чаті на нашому сайті.