ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Пластикові вікна в Сталінці - заміна і установка (Київ)

Заміна вікон в Сталінці

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 100

Сталінські будинки були побудовані в період правління Сталіна. Це дома, які будувалися в період СРСР з 1930-1950-х років. Квартири в сталінських будинках мають хороше планування, висота стель в таких будинках досягає 3-4 метра, площа кухонь не менше 12 кв.м. В ті часи створювався спеціальний проект на кожен будинок, будинки будувалися на віки, а для будови використали світло-оранжеву цеглину. Оскільки створювався індивідуальний проект, при спорудженні будинків не було стандартних розмірів віконних отворів.

Сталінські будинки – ця надзвичайно надійна будова, де товщина стін доходить до 1 метра, оскільки не було утеплювачів, тепло намагалися зберегти за рахунок збільшення товщину стін. Що стосується заміни старих вікон, це дуже трудомісткий процес, пов’язаний з будовою будинку і з віком.

Як правило, сталінські квартири мають 3-4 кімнати, рідше 2 кімнати і більше чотирьох, кімнати можуть бути як роздільні, так і суміжні, а на сходовій клітині, як правило, 2-3 квартири.

Площадь сталинок:

 • 1-кімнатна – 32-50 м²;
 • 2-кімнатна – 44-70 м²;
 • 3-кімнатна – 57-85 м²;
 • 4-кімнатна – 80-110 м².

Типові розміри вікон, які могли б підійти для попереднього прорахунку в сталінських будинках :

 • Двостулкове вікно: 1200х1730 мм;
 • Трьохстулкове вікно: 1500х2700 мм;
 • Одностулкові двері: 850х2700 мм;
 • Двостулкові двері з фрамугою: 1500х2700 мм.

Особливості установки пластикових вікон в сталінке:

 1. При демонтажі старих вікон, варто враховувати, що це займе більше часу, ніж звичайний демонтаж, оскільки дома досить старі і можуть виникнути складнощі з віконними отворами, після демонтажу.
 2. Після демонтажу можуть значно, збільшиться ширина відкосів і підвіконня.
 3. Так само в сталинках можуть відрізняться розміри і форми вікон.

Якщо Ви вирішили поміняти старе вікно на пластикове, то варто серйозно підійти до вибору майстра, з достатнім досвідом, зважаючи на специфіку будинку, роботи повинні виконувати професіонали.

Подзвонивши до нас в офіс, наші менеджери можуть проконсультувати по наших профільних системах і по ваших приблизних розмірах зробити попередній прорахунок і зорієнтувати Вас за вартістю. У нас Ви можете замовити безкоштовний замір.

Наша компанія успішно працює з 2009 року і ми завжди прагнемо до досягнення максимальних цілей, а всі наші знання і навички, ми направляємо на задоволення потреб наших клієнтів.