• Пн-Пт: 09:00-18:00
  • Сб: 10:00-15:00

  Заміна вікон в школі

  пластиковые окна в школу

  З початком навчального року, батьки стикаються з проблемою заміни вікон. Всі батьки хочуть, що б їх діти вчилися в школі в комфортних умовах, що б класи були світлими і теплими. Як правило, якщо будівля нової будови, то там вже встановлені пластикові вікна, але якщо це стара будова, то встановлені подвійні дерев’яні рами.

  Дерев’яні рами з часом мають властивості усихати, з’являються тріщини, сколи, що тягне за собою сирість і протяги. Все це відбивається на здоров’ї дітей. Батьки що року своїми силами намагаються відрегулювати, пофарбувати, утеплити вікна, але навіть такого догляду не вистачає для хорошої герметизації і проблема залишається невирішеною. Як же розв’язати цю проблему? Вихід є, пластикові вікна!

  Основним плануванням шкіл, в першу чергу являються класи, потім бібліотека, фізкультурний зал, їдальня, актовий зал, лабораторії, а так само майстрові для уроків праці. Як правило, школи – це будівлі, що складаються з 2-4 поверхів, де учбові приміщення складали 60-65%.

  На що варто звернути увагу при виборі пластикових вікон для установки в школах:

  • Для скління рекомендовано використовувати 5-камерний віконний профіль;
  • Двокамерний склопакет з енергозбережним покриттям, можна ще розглянути безпечний склопакет з удароміцним покриттям – триплекс;
  • Ручки із спеціальним замком(замок з ключиком);
  • Москітні сітки.

  Переваги заміни вікон ПВХ в школах:

  1. По можливості, варто замовляти великі вікна, щоб якомога більше світла потрапляло в приміщення.

  2. Пластикові вікна безпечні для здоров’я, а також  в процесі експлуатації не виділяють шкідливі речовини, і відповідають усім санітарним нормам.

  3. Сучасні склопакети мають високий рівень тепло-звукоизоляции.

  4. Пластикові вікна мають високий рівень герметичності, вони виключають протяг, а так само утримують тепло в приміщенні.

  5. Для провітрювання приміщення призначені стулки, а в зимовий період, варто використати мікрощілинне провітрювання, відкриття стулки на 5 мм, при цьому в приміщення заходитиме свіже повітря, а температура в класі не падатиме.

  Наша компанія “Твоє Вікно” дає гарантію 5 років на конструкції і монтаж, який був виконаний силами нашої компанії. Якщо Ви хочете отримати консультацію -дзвоніть або пишіть нам на пошту, наші менеджера із задоволенням дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять Вас.

  Замовляючи в нас пластикові вікна в школу, Ви купуєте якісний товар, який прослужить Вам довгі роки.

  Чекаємо Ваших дзвінків!