ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Замовити вікна для серії будинку БПС в Києві. Розміри вікон для типу будинку БПС

Заміна вікон в серії будинків БПС

Заміна вікон в серії будинків БПС

bps

Серія будинків БПС була розроблена за Московським проектом в 60-роках – це панельні будинки з шістнадцятьма поверхами. Особливістю будинків БПС серії є висока товщина стін 50 см. але, на жаль, товщина недостатньо зберігає тепло, особливо в перших версіях будови, де у будинках великі вікна. Найчастище будинок з 1 під’їздом, але бувають і 2-3. На поверсі зазвичай 8 квартир, а квартири 1-4 кімнатні. Кімнати, як правило, роздільні з висотою стель 2,5-2,55 метри. У будинку серії БПС є пасажирський і вантажний ліфт, а так само маленький технічний поверх.Фасад будинку пофарбований у білий колір.

Дома БПС серії бувають трьох видів і у кожному виду своя особливість. В будинках ранньої будови – панорамні вікна від стелі до підлоги, а так само “ноги” на торцях будівлі, під якими можна пройти. Взимку в таких квартирах дуже холодно. Ще один вид БПС серії – це дома із звичайними вікнами і “ногами” найпоширеніший вид, дома із звичайними вікнами і без “ніг”.

Площа квартир серії БПС :

  • Однокімнатна квартира – 34 кв.м
  • Двокімнатна квартира – 43 кв.м
  • Трикімнатна квартира – 68 кв.м

Найпоширеніші розміри конструкцій у будинках БПС серії :

  • Вікна – 1500х1500(мм) и 1750х1450(мм);
  • Вихід на балкон – дверь 750х2130(мм), окно 1130х1500(мм);
  • Лоджія – 2500х1500(мм).

Так само може бути балкон завдовжки 6 м і глибиною 1,1м. У всіх плануваннях будинків БПС балкон з кухні – зі скосом. Балконні огорожі і плити балкона дуже слабкі, тому варто звернути увагу на зміцнення балконної плити перед його склінням.

Звертаючись в нашу компанію “Твоє Вікно”, ви звертаєтеся до кваліфікованих менеджерів, що знають як працювати з людьми, які уважно відносяться до побажань клієнта, адже ми хочемо, що б наш клієнт отримав приємні емоції від нашої роботи.

Усі свої замовлення ми виконуємо в обумовлений термін і надаємо гарантійне і сервісне обслуговування для клієнтів.

Дзвоніть нам! Ми завжди раді Вам допомогти!