ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Купити вікна для будинків серії Коробочка в Києві

Заміна вікон в серії будинку : “Коробочка”

korobochka

Будівництво будинків цієї серії почалося в 70-годах. Серія будинків “Коробочка” відноситься до проекту хрущовок -це дев’ятиповерхові будинки з одним під’їздом і плоским дахом. Для будівництва використали матеріал панель і перекриття – залізобетонні. Цю серію будинків будували на всій території Києва, на старій і новій Дарниці, Воскресенке на Нивках і Шулявки, Відрадному, Соломенке.

Зазвичай на поверсі 8 квартир і, як правило, це однокімнатні або двокімнатні квартири. У народі ці будинки дістали назву “коробочка” або “кубик” де які називають їх “чебурашкою” із-за виходу на балкон, який має двері і з боків невеликі вікна. Висота стель 2,5 – 2,55 метри.

Площа квартир в серії будинку”коробочка”:

  • Однокімнатні квартири – 28 кв.м.
  • Двокімнатні – 40 кв.м.
  • Трикімнатні – 54 кв.м.

Розміри пластикових конструкцій для будинків серії “коробочка”: 

  • Вікно – 1320х1350(мм);
  • Вихід на балкон – двері 680х2030(мм), вікна 680х1350(мм);
  • Балкон – фасадна частина 2600(мм), бічних/2шт/ 800х1450(мм).

Наша компанія на ранці пластикових вікон з 2009 року. Ми успішно працюємо і розвиваємося вже 8 років.

Ми надає повний комплекс послуг від кваліфікованої консультації і безкоштовного заміру до монтажу. У весь клопіт, пов’язаний з виробництвом, доставкою, демонтажем, установкою ми візьмемо на себе. Послуга”під ключ” – це максимум зусиль для нас і мінімум для Вас.

Наша компанія “Твоє вікно” надає гарантійне і сервісне обслуговування 5 років на конструкції і на монтаж, який був виконаний силами нашої компанії.

Ви не знаєте, як правильно вибрати пластиковий профіль? Склопакети? Фурнітуру? Дзвоніть нам, ми дамо відповідь на всі ваші питання, врахуємо всі ваші вимоги і побажання!