ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Металопластикові вікна з установкою для будинків серії ЄС в Києві

Заміна вікон в будинках серії ЄС

seriya-es

Будинки ЄС серії – це десяти, рідше 18 этажні дома, будівництво яких почалося в 90 – роках. Зовні ці будинки похожі на будинки “96” і “Т4″серій, єдину явну візуальну відмінність має – це балкони. У кожній квартирі є просторий балкон і просторі холи. Для спорудження стін використали, як і для багатьох інших будинків керамзитобетон, а перекриття залізобетонні. У будинках ЄС серій 2-4 кімнатні квартири, однокімнатніквартири відсутні.

Такі будинки будувалися в спальних районах міста Київ, їх можна побачити на Позняках, Харківському масиві і Троєщині.

Головною особливістю і перевагою цього будинку є досить велика житлова площа і балкони з хвостом. Балкон з хвостом – це коли розмір балкона більше кімнатної панелі, тоді балкон заступає на сусідньою кімнату і схожий на”хвіст”. Висота стель в таких будинках 2,75-2,8 метри.

Площа квартир в ЄС серії :

  • Двокімнатна – 58 кв.м
  • Трикімнатна – 88 кв.м
  • Чотирикімнатна – 104 кв.м

Розміри конструкцій у будинках ЄС серій :

  • Вікно – 1260х1350 мм.
  • Балконний блок – двері 670х2100 мм, вікно 800х1350 мм.
  • Лоджія – 2600х1450 мм

Ці розміри металопластикових конструкцій для серії ЄС приблизні для визначення точних розмірів необхідно викликати замірника.

Основний напрям нашої компанії – це установка металопластикових вікон і балконів. Так само ми пропонуємо повний комплекс робіт по склінню, винесенню, внутрішній і зовнішній обшивці балкона. Наші менеджери проконсультують Вас про те які бувають профільні системи, склопакети, яке скління більше підходить для лоджії або балкона виходячи з того, як ви плануєте ії використовувати.

В нашій компанії “Твоє Вікно” завжди бувають акції і знижки для наших клієнтів! Якщо у Вас є питання,телефонуйте нам!