ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Металопластикові вікна по серії будинку: Вежа Вулиха, типові розміри і ціни на вікна від Твоє вікно

Заміна вікон у будинках серії Вежа Вулиха

Будинки серії Вежа Вулиха – це спорудження будинків з 1963 по 1986 років. Проект будинку був розроблений радянським архітектором Юхимом Пинхасовичем Вулихом, відповідно і будинки були названі на честь архітектора. Вежа Вулиха – дванадцяти або чотирнадцатиповерхові дома, побудовані з цеглини, на фасаді яких розташовані великі лоджії.

Квартири цього типу надавалися по черзі політичним діячам, керівникам і генералам, у той час це були дома підвищеної комфортності, і планування квартир в такій серії будинків вважався одним з самий вдалих проектів житлового будівництва.

Основні переваги Вежі Вулиха – це просторі кухні, прихожі, роздільні санвузли, висота стель 2,7 м.,а так само в кожній квартирі є велика лоджія. Не дивлячись на те, скільки років пройшло, до цього дня, Вежі Вулиха вважаються комфортабельним житлом, адже для будівництва використали високу якість будматеріалів.

Загальна площа квартир :

  • 1-а кімнатна -34 кв.м
  • 2-х кімнатна – 53 кв.м.
  • 3-х кімнатна – 74 кв.м

Ця серія будинків має 2 ліфти – пасажирський і вантажопасажирський, а так само техэтаж і підвал для розміщення комунікацій. Товщина стін в таких будинках складає 51 см, а самі стіни виконані з цеглини і цементно-піщаного розчину.

Типові розміри у Вежі Вулиха – вікон, балконного блоку і лоджії:

  • Вікно в зале – 2050х1450 мм;
  • Вікно в кухні – 1450х1450 мм;
  • Вихід на балкон – двері 700х2200,вікно 1500х1450 мм;
  • Лоджія – 4920х1530 мм.

Якщо Вас цікавить детальна інформація, наші менеджери проведуть індивідуальну консультацію, зорієнтують Вас за ціною. В нашій компанії “Твоє Вікно”, ви можете безкоштовно замовити замір, і при замірі майстер врахує всі ваші побажання, і допоможе зробити правильний вибір, який відповідатиме всім вашим вимогам і очікуванням.