ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Установка пластикових вікон в дитячих садах Києва. Недорогі вікна для дитячого саду.

Заміна вікон в дитячих садах

замена окон в детском саду киев

Рано чи пізно, приходить час віддавати дитину в дитячий садок, і будь-які батьки переживають за дитину, оскільки значну частину дня, діти проводять в дитячому саду. Усі батьки хочуть, щоб їх дитина пізнавала життя, заводила друзів, спала в комфортних, затишних і максимально безпечних умовах. Важливу роль для створення таких умов грають пластикові вікна. Заміна вікон в садку є найпріоритетнішою серед інших видів робіт.

Часто коли встає питання про заміну вікон, батьки діляться на тих, хто усіма силами за заміну старих вікон і тих, хто проти установки нових пластикових вікон, оскільки пластикові вікна мають високу герметичність, а головним аргументів стає “недостатньо повітря”. Але якщо подивитися на це з іншого боку старі і дерев’яні рами і стулки мають щілини, через які потрапляє повітря, створюються протяги і діти хворіють, а застуда призводить до послаблення імунітету і як наслідок до повторної застуди. Чи варто воно того?

Як правило, дитячі сади, це будинки старої будови, з 1-им або 2-мя поверхами. Такі будівлі складаються з наступних груп приміщень : для дітей ясельного віку, для дітей у віці від 3 – до 6 років, обслуговуючі і адміністративно-господарські. Усі групи повинні мати зручний доступ до обслуговуючих і адміністративно-господарських груп.

При виборі пластикових вікон для дитячого саду варто акцентувати увагу:

  • Конфігурація вікон. Варто враховувати, що б вікно було зручно мити і безпечно відкривати.

  • Двокамерні склопакети. Склопакет, що складається з 3 стекол і 2-повітряних камер.

  • Фурнітура. Окрім відкривання і відкривання напровітрювання, у фурнітурі має бути елемент -мікропровітрювання. Мікропровітрювання – це елемент фурнітури, за допомогою якого утворюється щілина в 5мм. і дозволяє повітрю потрапити в приміщення, при повороті віконної ручки на 45%.

  • Ручка з ключиком. Якщо вікно закрите або відкрите напровітрювання, його не можна перевести в інше положення без ключа.

Пластик(ПВХ) – це екологічний і безпечний матеріал, який використовують як для зберігання продуктів, медикаментів, а так само виготовлення вікон. Зазвичай, правильно вибрані пластикові вікна практично повністю виключають ризик дитячого травматизму.

Типові розміри вікон для заміни пластикових вікон в дитячому саду: 2000х2000(мм.)

Як вибрати профіль, склопакети, фурнітуру? На ці і усі інші питання, Ви можете отримати відповіді у наших менеджерів! Адже безпека в дитячому саду має бути понад усе.