ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Купити вікна для серії будинку 87 в Києві. Недорогі вікна для 87 серії Київ.

Заміна вікон в 87 серії будинків

87-seriya

Будівництво будинків 87 серій почалося в 60-х роках, і розроблялось КиевЗНИИЭПом. У ті роки почалося будівництво великих вулиць і проспектів, і всім звичні”хрущовки”, які масово будувалися, на той момент виглядали безглуздо. З’явилася необхідність поліпшеної якості нерухомості і для цих цілей використали 438 серію,  вона була розроблена, як поліпшена версія, з кращим плануванням і з цікавішим зовнішнім виглядом.

Дома 87 серії мали дві категорії з поліпшеним і типовим плануванням, оскільки з поліпшеним плануванням, потрібні були для радянських чиновників.

Дома 87 серій – це дев’яти або десятиповерхові будинки з цеглини із залізобетонним перекриттям, де висота стель 2,6-2,7 метри. Зовнішні стіни в таких будинках покриті кахельною плиткою. Товщина стін в порівнянні з хрущовськими набагато товща. Зовнішні стіни, що як правило, несучі, а внутрішні гіпсові, так що якщо ви замислилися об перепланування, з такими стінами це буде досить просто. Дома 87 серіїї – були одні з перших будинків, де з’явилися сміттєпроводи і ліфти.

Загальна площа квартир в 87 серії будинків :

  • Однокімнатна квартира – 35 кв.м
  • Двокімнатна квартира – 47 кв.м
  • Трикімнатна квартира- 67 кв.м

Приблизні розміри конструкцій у будинках 87 серій:

  • Вікна – 1380х1420мм и 2000х1420мм;
  • Вихід на балкон – двері 680х2100мм, вікно 1100х1420мм;
  • Балкон – фасадна частина 2600+бокові/2/800х1450мм.

В усіх квартирах є балкони, а в двокімнатних квартирах є один або два виходи на балкон.

У нашій компанії “Твоє Вікно” Ви можете замовити заміну вікна або вихід на балкон, а також балкон. Наші менеджери проконсультують Вас по всім нашим профільним системам і їх характеристикам, що б ви могли вибрати скління, яке відповідатиме усім вашим потребам і очікуванням. Якщо Вас цікавлять внутрішні роботи по балкону, наш майстер-замірник може виїхати до Вас і проконсультувати по обробці і утепленню балкона, а так само обговорити всі нюанси вашого замовлення. Дзвоніть нам – ми будемо раді допомогти Вам з вибором!