Вікна розрахунок. Розрахунок вартості вікон пластикових.

Актуальну ціну на пластикові вікна типових розмірів ви можете дізнатися тут:

price

Порахуйте ціну свого вікна, не виходячи з дому! Вартість віконної системи можна дізнатися двома способами: скористатися послугою онлайн-калькулятора вікон або зв’язатися з менеджером по телефону.
 1. Застосування калькулятора – зручної програми, яка підраховує підсумкову вартість системи на основі внесених параметрів:
 • вибираєте вподобану конструкцію;
 • задаєте необхідну ширину і висоту;
 • справа розміщений список додаткових опцій: фурнітура, склопакет, система вікна;
 • ставте при необхідності галочки в полях «підвіконня», «відплив», «москітна сітка» або «монтаж»;
 • отримуєте попередню вартість вікна!
 1. Надіслати запит на індивідуальний розрахунок менеджером. Цей варіант буде більш точним і надійним, оскільки калькулятор – лише орієнтовний інструмент для підрахунку.
 

Віконний калькулятор

Оконная система
Стеклопакет
Фурнитура
Подоконник
Отлив
Высота, мм
Ширина, мм
Монтаж / демонтаж
Москитная сетка
Калькулятор для підрахунку ціни на металопластикові вікна – інструмент зручний і легкий в користуванні. Все, що від вас потрібно – внести дані в заздалегідь підготовлені поля. Однак ця програма показує вартість виробів орієнтовно оскільки:
 • Ваші заміри і цифри з результатами професійної бригади можуть відрізнятися;
 • В калькулятор вікон не внесена фактична вартість робіт (з монтажем, доставкою і підйомом);
 • Калькулятор ПВХ вікон не може адекватно сформувати ціну, оскільки має лінійну залежність розмірів. Так, він спотворює ціну при маленьких або масштабних конструкціях, а також криволінійних і специфічних замовленнях.
Таким чином, зв’язатися з нами – набагато надійніше і точніше!   *Зверніть увагу! Калькулятор є орієнтовним інструментов розрахунку вартості вікна. Точну актуальну вартість Вашого замовлення можете дізнатися при розрахунку в телефонному режимі у відділі продажу.

Розрахунок вартості вікон – що впливає на вартість замовлення пластикових вікон

Ціна вікон – часто ключовий критерій вибору цих виробів для покупця. Але щоб з’ясувати, чи дійсно ви економите на вартості, важливо враховувати ряд показників. Саме від них і залежить параметр ціни.
 1. Форма віконної системи. У нашій компанії можна замовити різні за формою і, відповідно, вартості вікна. Так, виріб може бути прямокутної, аркової, круглої, трапецієподібної або іншої нестандартної форми. Ціна 1 м2 класичного прямокутного полотна на 20-30% нижча за ту ж площі нетипових конфігурацій.
 2. Марка і серія пластикового профілю. Віконний ринок багатий пропозиціями бюджетних (найчастіше вітчизняні виробники), так і преміальних ПВХ-профілів. Більш популярні закордонні бренди, такі як Рехау, Века, Саламандр мають ціну на 7-10% вище вітчизняних аналогів. Також прийміть до уваги, що системи з 5-ю камерами оцінюються дорожче 3 і 4-х.
 3. Тип склопакета. Кількість камер, наявність тонування і додаткових опцій (від запотівання, енергозберігаюча і т.п.).
 4. Комплектація і різновид фурнітури. В наші дні вибрати фурнітуру можна з величезного переліку пропозицій. Так, найбільш дешеві віконні системи найчастіше встановлюють бюджетні комплектуючі виробництва України або Туреччини. На більш затребувані бренди вікон ставлять надійну і хорошу фурнітуру марок Maco, Roto, Siegenia. На 1 комплект бюджетної та стандартної фурнітури може бути різниця в 70 грн на 1 стулку.
 5. Колір і тип ущільнювачів гумок.
 6. Тип фурнітури на віконній системі. По-різному стоять поворотні, поворотно-відкидні, розсувні або інші види. Також має значення наявність противовзломной системи або опції мікропровітрювання.
 7. Бажання внести індивідуальні штрихи. Так, ламінований профіль – це + 20% до вартості вікна.
 8. Наявність додаткових побажань до замовлення. Комплектація підвіконь (також бувають різні), з відливами, добірними профілями, москітні сітки і ін.
 9. Обсяги замовлення. При великих замовленнях віконні компанії найчастіше роблять хороші знижки.

Розрахунок вікон – рекомендації по вибору фірми

Щоб розрахувати вартість вікна і вибрати найбільш оптимальну фірму для здійснення замовлення, варто обдзвонити кілька підприємств, що пропонують дані послуги. Головне – залишати скрізь однакові параметри і дані. Так ви гарантовано отримаєте об’єктивну оцінку вартості виробів. Перед обзвоном ретельно продумайте все до дрібниць, включаючи розстановку меблів у квартирі або будинку. Можливо, ви захочете додати приміщенню індивідуальності? Тоді доповненням стануть тоновані склопакети, імітація профілю під дерево, наявність золотого палітурки всередині пакетів. Всі ці деталі не тільки вплинуть на ціну вікна, але і на його сприйняття з точки зору дизайну.

Чому може змінитися вартість за фактом виміру вікон

Часто ціна вікон узгоджена, але в момент установки цифра змінюється. Це пов’язано з факторами, які клієнти часто не враховують:
 • необхідність піднімати пластикові вікна на верхні поверхи вручну;
 • непередбачувані труднощі при демонтажі старих конструкцій;
 • комплектація додатковими елементами (розширювачами, підсилювальними стійками, нащільниками), потреба в яких може виникнути в ході монтажу.
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...