ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Відливи і козирки для пластикових вікон. Схема монтажу козирків і відливів від Твоє вікно

Відливи і козирки

Відливи, козирки та нащельники – це металеві зовнішні аксесуари, функція яких у захисті приміщення від попадання всередину вологи і захисту монтажного шва.                                              

Відливи для вікон

Відплив – це фактично зовнішнє підвіконня. Він встановлюється біля основи будь-якої віконної конструкції (пластикові вікна, балкони та лоджії). Класично відлив має капінос, основну полку (фактична ширина відливу) і перехід (частина якої на болтах прикріплюється відлив до станкового профілю вікна) Нижче представлена ​​схема класичного відливу. Замовити відливи можна від 50 до 500 мм кроком в 10 мм. Для лоджій і балконів найчастіше підійде відлив глибиною 70-100 мм, для вікон в панельних будинках 130-150 мм, в цегляних – 200-250 мм. Якщо ви будуєте приватний будинок, радимо не замовляти відливи на етапі скління отворів. Необхідно врахувати фасадні роботи і зовнішнє утеплення, яке швидше за все ви будете проводити. І заміри відливів робите за фактом закінчення всіх фасадних робіт.

отливы и козырьки для окон

Відливи можна виготовити з декількох варіантів матеріалів. Вони можуть бути металевими (оцинковані), Ranilla (в основі оцинкована сталь з полімерним кольоровим покриттям), алюмінієвими і пластиковими. Самим недорогим і популярним варіантом є металеві відливи товщиною 5 мм., Виготовлені з оцинкованої сталі. Базові кольори – білий і коричневий.

Пластикові відливи з часом можуть жовтіти, менш зносостійкі в порівнянні з оцинкованими відливами, але мають набагато краще шумоізоляцію під час дощу в порівнянні з останніми.

Козирки для установки балконів і лоджій

схема крепления козырька на балконы и лоджии

Козирок необхідний при склінню балконів і лоджій, тобто коли віконна конструкція встановлюється в рівень фасаду будинку. Козирок – це верхній водовідлив, який поєднує як захисну, так і естетичну функцію Завдяки встановленню козирків зовнішній вигляд вашого балкона або лоджії стане завершеним. При виготовленні козирків використовується та ж оцинкована сталь товщиною 4-5 мм. За стандартом козирок повинен виступати щодо відпливу на 10 сантиметрів, відповідно класична видима глибина козирка приблизно 150 мм. Козирок заводиться між віконною рамою і верхньою балконною плитою всередину на 10-20 сантиметрів. Таким чином козирки для балконів і лоджій повинні бути загальною шириною 300-400 міліметрів.