ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Вентиляція в вікнах ПВХ: сучасні рішення - для вашого комфорту - компанія Окна Киев от TVOEOKNO в Києві

Вентиляція в вікнах ПВХ: сучасні рішення – для вашого комфорту

Якщо ви вирішили встановити в квартирі віконні пластикові конструкції, то вентиляція в вікнах ПВХ є для вас актуальним питанням.

Способи вентиляції

Провітрювати приміщення, де встановлені ПВХ вікна, можна по-різному.

✔ Використання стандартного (і самого простого) способу дозволяє відкрити стулку в одному з режимів її відкривання:
• Поворотний, коли стулку повертають на обох петлях, повністю відкриваючи отвір, завдяки чому забезпечується інтенсивний повітрообмін. Така вентиляція застосовується для «залпового» провітрювання.
• Точний, при якому стулку опускають всередину приміщення, надійно фіксуючи при цьому її верхній кут спеціальним елементом фурнітури. При нахилі стулки утворюється проміжок, достатній для того, щоб свіже повітря через нього безперервним потоком.
Стандартна вентиляція у вікнах ПВХ має істотний недолік: взимку через досить широко відкриту стулку приміщення швидко охолоджується. Крім того, прочинене вікно дає можливість зловмисникам проникнути в будинок за лічені секунди.

✔ Мікровентиляція – відмінна альтернатива традиційному провітрювання. Щілинний повітрообмін відбувається за рахунок відкритої на кілька міліметрів стулки, що досягається поворотом ручки на 45 °. Легкість зміщення стулки на петлях і міцність її закріплення гарантується наявністю спеціальної деталі, вбудованої в фурнітуру.
Вікно в режимі мікровентиляції виглядає щільно закритим, хоча свіже повітря надходить регулярно невеликими порціями, що не переохолоджуючи кімнату.

✔ Поетапне відкривання – чудовий варіант провітрювання, при якому здійснюється регулювання кута нахилу відкидний стулки. Така вентиляція у вікнах ПВХ допомагає гнучко варіювати доступ повітря в різні пори року.
Ступеневе відкриття проводиться завдяки особливому регулятору, який виконаний у вигляді важеля змінної довжини і розташований з внутрішньої сторони верхньої частини рами.

✔ Ще один ефективний спосіб організації в приміщенні хорошого повітрообміну – це застосування вентиляційного клапана, вбудованого в верхню частину рами.
Усередині клапана знаходиться регулятор інтенсивності доступу повітря в кімнату, причому клапан простіше забезпечується звичайною засувкою, а клапан складніше оснащується гігроскопічним датчиком, що гарантує інтенсивну вентиляцію при підвищенні вологості повітря в будинку.

Таким чином

Для провітрювання квартири вентиляція у вікнах ПВХ потрібна обов’язково. Сучасні віконні конструкції мають безліч механізмів, що забезпечують нормальний повітрообмін в житлі.
Якщо вам важко зорієнтуватися у виборі конкретного варіанту вікна з необхідним типом вентиляційного механізму, звертайтеся до професіоналів!