МенюМеню

Вентиляція в пластикових вікнах

Пластикові вікна давно користуються успіхом як у людей, що живуть в міських масивах, так і у жителів приватного сектора. За їх естетичний вигляд, звукову і теплову ізоляції вони здобули собі велику популярність. Незважаючи на це, у цього типу вікон є один недолік: із-за високої герметичності може утворитися конденсат. Цю проблему легко усунути за допомогою сучасних вентиляційних систем, які позбавлять вас від підвищеної вологості в приміщенні. До систем вентиляції відносяться гребінки, мікропровітрювання, кліматичний клапан.

Такі способи вентиляції сьогодні використовуються практично кожним виробником, дозволяючи унеможливити появу конденсату.

ventilyatsionnyiy-klapan-dlya-plastikovyih-okon-1

Види вентиляції в пластикових вікнах

1. Гребінка – це обмежувач відкривання вікна, який монтується безпосередньо на ПВХ-профіль. Виготовляється з того ж матеріалу, що і склопакет і не псує зовнішній вигляд вікна. Коштує така гребінка недорого.

Сьогодні пропонується велика різноманітність гребінок насучасному ринку. Усі гребінки розділити на декілька типів:

– За матеріалом виготовлення гребінки розрізняються наметалеві і пластикові;

– За зовнішнім виглядом гребінки можуть бути СРСР-гребінки і євро-гребінки;

– За призначенням гребінки можна розділити для безпечного провітрювання, а також для звичайного.

При застосуванні цієї системи вентиляції у будинку гулятимуть протяги, та і деталь швидко робиться непридатною. Для постійного використання краще вибрати мікропровітрювання.

2. Мікропровітрювання – це вбудована в профіль в процесі виготовлення система. Її плюс полягає в тому, що повітря вприміщення поступає через вузький отвір між рамою і стулкою(2-5 мм) і не сприяє утворенню протягів в житлі. Сьогодні такою системою забезпечені практично усі вікна, вона є найбільш поширеною.

3. Кліматичний клапан – це система провітрювання, яка встановлюється у верхній частині секцій вікна, що відриваються. Завдяки цьому, свіже повітря постійно поступає в приміщення. Потрібно помітити, що, на відміну від вищезгаданих систем, кліматичний клапан збереже тишу у вашому будинку, оскільки звукоізоляція при цій системі не погіршується. Такий спосіб провітрювання ефективний, простий і зручний у використанні.

Як стверджують фахівці, які пропонують на сучасному ринку кліматичні клапани, їх використання дозволяє практично повністю виключити необхідність провітрювання. Такий спосіб дозволить не лише забезпечити необхідну вентиляцію, але і захистити приміщення від шуму, бруду, пилу і протягів. З таким клапаном практично повністю унеможливлюється запотівання вікон, тому виключається появи плісняви і грибка.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

окнакиев