ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Вентиляція на пластикові вікна | Гребінки для вікон і інші способи - TVOEOKNO

Вентиляція в пластикових вікнах

Пластикові вікна давно користуються успіхом як у людей, що живуть в міських масивах, так і у жителів приватного сектора. За їх естетичний вигляд, звукову та теплову ізоляцію вони здобули собі велику популярність. Незважаючи на це, у даного типу вікон є один недолік: через високу герметичність може утворитися конденсат. Цю проблему легко усунути за допомогою сучасних вентиляційних систем, які позбавлять вас від підвищеної вологості в приміщенні. До систем вентиляції відносяться гребінки, мікропровітрювання, кліматичний клапан. Такі способи вентиляції сьогодні використовуються практично кожним виробником, дозволяючи виключити можливість появи конденсату.

Види вентиляції вікон
Гребінка для пластикових вікон

 

гребенка для пластиковых окон киев

Гребінка – це обмежувач відкривання вікна, який монтується безпосередньо на ПВХ-профіль. Виготовляється з того ж матеріалу, що і склопакет і не псує зовнішній вигляд вікна. Коштує така гребінка недорого.

Сьогодні пропонується велика різноманітність гребінок на сучасному ринку. Все гребінки розділити на кілька типів:

  • За матеріалом виготовлення гребінки розрізняються на металеві та пластикові;
  • За зовнішнім виглядом гребінки можуть бути СРСР-гребінки і євро-гребінки;
  • За призначенням гребінки можна розділити для безпечного провітрювання, а також для звичайного.

При застосуванні цієї системи вентиляції в будинку гулятимуть протяги, та й деталь швидко приходить в непридатність. Для постійного використання краще вибрати мікропровітрювання.

 

Мікропровітрювання металопластикового вікна

микропроветривание для окон в киевеМікропровітрювання – це вбудована в профіль в процесі виготовлення система. Її плюс полягає в тому, що повітря в приміщення надходить через вузький отвір між рамою і стулкою (2-5 мм) і не сприяє утворенню протягів в житловому приміщенні. Сьогодні такою системою забезпечені практично всі вікна, вона є найбільш поширеною.

Кліматичний клапан в системі провітрювання ПВХ вікон

вентиляционный клапан для окон

Кліматичний клапан – це система провітрювання, яка встановлюється у верхній частині відриваються секцій вікна. Завдяки цьому, свіже повітря постійно надходить в приміщення. Треба зауважити, що, на відміну від вищевказаних систем, кліматичний клапан збереже тишу у вашому будинку, так як звукоізоляція при цій системі не погіршується. Такий спосіб провітрювання ефективний, простий і зручний у використанні.

Як стверджують фахівці, які пропонують на сучасному ринку кліматичні клапани, їх використання дозволяє практично повністю виключити необхідність провітрювання. Такий спосіб дозволить не тільки забезпечити необхідну вентиляцію, але і захистити приміщення від шуму, бруду, пилу і протягів. З таким клапаном практично повністю виключається можливість запотівання вікон, тому виключається можливість появи цвілі і грибка.

 

Потрібні вентильовані вікна?

Заповніть форму і ми вам зателефонуємо