МенюМеню

Установка пластикового підвіконня крок за кроком

установка пластикового подоконника киевПідвіконня є неотьемлевой частиною вікна. Установка його є завершальним етапом при монтажі пластикових вікон. Найпопулярніший, на сьогоднішній день, пластикове підвіконня – він дешевше, практичніше і не складний в установці. Але все таки особливості установки пластикового підвіконня є і полягають в правильності черговості робіт. Приступати до установки підвіконня необхідно відразу ж після виконання монтажу пластикового вікна і обов’язково перед обробкою укосів. Якщо встановити пізніше, то укоси доведеться переробляти або частково або повністю, тому як 5 см підвіконня, з кожного боку, заходить в пази укосів.

Отже етапи установки пластикового підвіконня:

  • підготовчий :
1. створення міцної основи (опори), очищаємо від будівельного сміття, встановлюємо підвіконня на майже ідеально рівну поверхню, якщо існують нерівності або порожнисте пронстранство, то потрібно Вам спочатку підготувати основу (гарантувати, штукатурити), а потім лише приступати до установки підвіконня, 2.подготавліваем підвіконня до установки, підрізаємо потрібну довжину – або врівень зі стіною або з виступаючими вушками по сторонам
  • процес монтажу підвіконня:
1. закріплюємо в підставочний профіль під рамою саморізами підвіконня, задаємо потрібний уклон- рекомендований 1 см, використовуючи дерев’яні клини або спеціальні регулірумие підкладки, вирівнюємо площину за допомогою рівня щоб уникнути перекосу і кріпимо підвіконня, заповнюючи пустотіле простір монтажною піною. 2. монтажна піна має властивість розширюватися і щоб не підняла підвіконня рекомендовано поставити на нього какойто вантаж, який через 12-14 годин можна прибирати.

Рекомендації:

  • при установці підвіконня, для надійності, його нижню сторону і поверхню установки рясно потрібно зволожити водою, це прискорить процес схоплювання монтажної піни
  • не рекомендуємо багато піни під подоконник, можливо підняття його піною ж
  • захисну плівку з підвіконня знімайте тільки по закінченню ремонта.Для затишна і тепла у Вашому домі, виступ підвіконня їх пвх не рекомендується робити більше 60 мм. Що б тепле повітря вільно піднімався від батареї верх і при цьому підсушував і склопакети і укоси, щоб не утворився конденсат. По ширині підвіконня повинні бути більше отвору вікна, краще на 150-200 мм ..

установка пластикового подоконника

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...


Заполните форму и мы свяжемся с вами.