ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Установка/Монтаж підвіконня крок за кроком

Установка пластикового підвіконня крок за кроком

Підвіконня є неотьемлевой частиною вікна. Установка його є завершальним етапом при монтажі пластикових вікон. Найпопулярніший, на сьогоднішній день, пластикове підвіконня – він дешевше, практичніше і не складний в установці.
Але все таки особливості установки пластикового підвіконня є і полягають в правильності черговості робіт. Приступати до установки підвіконня необхідно відразу ж після виконання монтажу пластикового вікна і обов’язково перед обробкою укосів. Якщо встановити пізніше, то укоси доведеться переробляти або частково або повністю, тому як 5 см підвіконня, з кожного боку, заходить в пази укосів.

Отже етапи установки пластикового підвіконня:

  • підготовчий :

1. створення міцної основи (опори), очищаємо від будівельного сміття, встановлюємо підвіконня на майже ідеально рівну поверхню, якщо існують нерівності або порожнисте пронстранство, то потрібно Вам спочатку підготувати основу (гарантувати, штукатурити), а потім лише приступати до установки підвіконня,
2.подготавліваем підвіконня до установки, підрізаємо потрібну довжину – або врівень зі стіною або з виступаючими вушками по сторонам

  • процес монтажу підвіконня:

1. закріплюємо в підставочний профіль під рамою саморізами підвіконня, задаємо потрібний уклон- рекомендований 1 см, використовуючи дерев’яні клини або спеціальні регулірумие підкладки, вирівнюємо площину за допомогою рівня щоб уникнути перекосу і кріпимо підвіконня, заповнюючи пустотіле простір монтажною піною.
2. монтажна піна має властивість розширюватися і щоб не підняла підвіконня рекомендовано поставити на нього какойто вантаж, який через 12-14 годин можна прибирати.

Рекомендації:

  • при установці підвіконня, для надійності, його нижню сторону і поверхню установки рясно потрібно зволожити водою, це прискорить процес схоплювання монтажної піни
  • не рекомендуємо багато піни під подоконник, можливо підняття його піною ж
  • захисну плівку з підвіконня знімайте тільки по закінченню ремонта.Для затишна і тепла у Вашому домі, виступ підвіконня їх пвх не рекомендується робити більше 60 мм. Що б тепле повітря вільно піднімався від батареї верх і при цьому підсушував і склопакети і укоси, щоб не утворився конденсат. По ширині підвіконня повинні бути більше отвору вікна, краще на 150-200 мм ..
установка пластикового подоконника