ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Установка пластикового підвіконня | Установка підвіконня крок за кроком - tvoeokno.com.ua

Установка підвіконня за всіма правилами

Підвіконня – не просто багатофункціональний елемент ПВХ-вікна, але і є справжньою окрасою віконної системи, тому потрібно докласти всіх зусиль, щоб встановити його правильно.

Основні етапи установки підвіконня

  • Підготовка підвіконної смуги і місця її розміщення

Спочатку проводяться виміри для визначення ширини і довжини підвіконня (з бічними допусками в 20-30 мм) і ширини укосу, а потім розмітка наноситься на дошку ПВХ. Після виконання розмітки за допомогою ножівки (лобзика) потрібно вирізати пластикове підвіконня.

У місцях його закріплення необхідно штроблення стін. Глибина штроб повинна перевищувати довжину встановлюється дошки не менше ніж на 5 мм.

Пази в схилах рекомендується продовбати долотом, закріпленим в перфораторі. Пази повинні бути рівними і ретельно очищеними від сміття, щоб підвіконня входив легко.

  • Установка і перевірка за рівнем

Пластикова панель підвіконня укладається на 2-3 дерев’яні або полімерні підпірки, укладені на бетонну основу. Ці підпори потрібно розмістити в суворій відповідності з рівнем вікна, і тоді підвіконня можна буде правильно виставити.

Підвіконна дошка, засунута в пази до упору, повинна мати ухил переднього краю не менше 2-3 мм, що забезпечить усунення конденсату природним шляхом. Регулювати рівень підвіконня необхідно вирівнюванням підпірок за допомогою сокири або стамески. Перевіряють правильність ухилу будівельним рівнем по краях і в середині підвіконної панелі.

В процесі установки підвіконня потрібно простежити за тим, щоб між ним і рамою не залишилося ні найменшого проміжку. Цей найважливіший робочий етап вимагає сумлінного виконання.

  • Фіксація підвіконної панелі

Коли підвіконня займе нарешті правильну позицію, настає етап його кріплення. Весь простір під пластиковою панеллю рівномірно заповнюють монтажною піною. Не повинно залишатися ніяких пустот!
Але перед фіксацією підвіконня балон з піною потрібно злегка нагріти і гарненько струснути для кращого перемішування вмісту: це дозволить в рази підвищити здатність піни заповнювати порожнечі.

Для поліуретанової піни характерне значне розширення, що може негативно вплинути на стан підвіконної панелі між укосами. Стабілізацію підвіконня на час роботи з піною забезпечать звичайні цеглини, які кладуть на попередньо закрите дрантям підвіконня. Тяжкість цегли не зашкодить пластик, тому що всередині панелі є ребра жорсткості, які легко витримують навіть серйозне навантаження.

Висновок

Можливо, на перший погляд установка підвіконня здасться вам нескладним процесом. Однак відсутність досвіду може обійтися вам дуже дорого. Тому краще не ризикувати. Довірте цю важливу справу кваліфікованим фахівцям!