• Пн-Пт: 09:00-18:00
 • Сб: 10:00-15:00

Установка вікон

Установка вікон: якою вона має бути?

Якість – характеристика з незмінною цінністю, оскільки важлива при виборі будь-якого товару. Якісним

Установка окон Киев, монтаж окон в Киеве
Установка вікон на 5 +. тел. (044)227-12-25

виробам гарантована довга служба, бездоганний зовнішній вигляд. Якщо справа стосується продуктів харчування, то на перше місце виходить смак, натуральність, екологічність, звертається увага на технологію обробки, термін зберігання, зовнішній вигляд та інші характеристики. Вибір одягу супроводжується визначенням якості тканини, швів, стійкості барвників. При покупці меблів важливі параметри використовуваних матеріалів, якість кріплень, зовнішня обробка та ін. А що з пластиковими вікнами, якими характеристиками повинна володіти установка вікон?

При виборі ПВХ вікон зазвичай враховуються їх прозорість, тепло- і шумоізоляційні характеристики, вологостійкість, здатність до Мікропровітрювання, функціональність, надійність фурнітури, простота в догляді. Всі ці показники значно погіршуються, якщо монтаж вікон проведений неякісно, з порушенням технології.

Грамотний монтаж пластикових вікон .Забезпечує їм довговічність, тому не варто економиті на професіоналізмі майстрів і якості установки вікна. Заплативши більше, ви отримаєте якісні вікна, які НЕ втратять своїх високих характеристик впродовж багатьох років.

Установка вікон – строгі правила для тривалої експлуатації

1.ПВХ вікно повинно встановлюватися строго по рівню, щоб не було зрушень по вертикальних і горизонтальних лініях. З таким підходом до монтажу вікна будуть служити дуже довго, а фурнітура – безвідмовно працювати протягом усього терміну служби.

2. Щоб кріплення пластикового вікна було досить жорстким, потрібні спеціальні закладні елементи кріплення, які забезпечує якісний професійний монтаж.

3. Якщо пластикові вікна встановлені за правилами, вони не пропускають вологу всередину шва за рахунок щільних пароізоляційних матеріалів. Звукоізоляція здійснюється за допомогою монтажної піни (щільна, дрібнопориста), нанесеної всередину стику.

4.Зони примикання вікна до стіновий поверхні повинні надійно герметизувати придатними для цього матеріалами.

5. Для якісної установки пластикового вікна потрібен фірмовий підставочний профіль, який відповідає вимогам ГОСТу. Завдяки йому в правильному напрямку йде монтаж не тільки вікна, але і підвіконня, відливів.

6. Установку вікна бажано поєднати з ремонтом в будинку. Якщо ремонт не входить в плани, доведеться звільнити проходи до вікон, накрити меблі, техніку плівкою або газетами, застелити підлогу.

Установка вікон ПВХ (послідовність робіт):

Установка ПВХ вікон передбачає виконання таких робіт:

 • демонтаж старих віконних рам;
 • визначення даних віконного прорізу за допомогою горизонтального рівня і вертикального схилу;
 • створення кріпильних отворів в потрібних місцях по периметру вікна, в стіні;
 • установка віконних профілів і склопакетів з використанням анкерних пластин і болтів, саморізів;
 • здійснення герметизації за допомогою монтажної піни (закладається стик між стіною і вікном);
 • установка відливів зовні вікна

До того як приступити до установки (монтажу) вікна, потрібно підготувати віконну раму, від’єднавши стулки і штапики, вийнявши склопакет. Рама з профілем (профіль пристегнут знизу) вставляється у віконний отвір на технологічні клини. Далі йде її вирівнювання по горизонталі, а також з боків.

Закінчивши розмітку, потрібно вийняти раму і висвердлити в ній отвори для подальшого кріплення. Слідом за цим йде закріплення рами в отворі вікна за допомогою клинів, фіксація із застосуванням кріпильних елементів. Наступний момент – загальна перевірка вікна, щоб виключити будь-які зміщення, прогини профілю в точках кріплення. Коли все буде зроблено, можна приступити до герметизації швів.

Слід зазначити, що закладення швів герметиками є делікатним етапом. Нехай він технічно простий, зате вимагає точності і застосування якісних матеріалів: за допомогою монтажної піни заповнюється зазор між віконною рамою і стіною. Шви з піни повинні бути захищені від ультрафіолетових променів і вологи, для чого їх слід загерметизувати, причому і зовні, і зсередини приміщення.

Якість монтажу пластикових вікон важко відстежити «по гарячих слідах», лише після певної кількості часу стане ясно, наскільки добре виконали свою роботу майстра. Раз на рік вікна необхідно обстежити – проводити профілактичний огляд.

А тепер відповімо на питання: наскільки взаємопов’язані якість монтажу пластикових вікон і поява конденсату? Не завжди погіршення мікроклімату в будинку обумовлено неякісної установкою ПВХ вікон: духота, висока вологість можуть бути спровоковані поганою вентиляцією. Проблему утворення конденсату необхідно вирішувати в комплексі, тобто разом з монтажем нових пластикових вікон рекомендується встановлювати додаткові вентиляційні системи і апарати кондиціонування повітря.

Заключна стадія монтажу пластикових вікон передбачає:

 • обробку відкосів;
 • закриття стиків;
 • установку підвіконь;
 • регуляцію віконної фурнітури;
 • видалення захисної плівки з пластикового профілю.

Як перевірити якість монтажу?

У самому кінці потрібно зробити генеральне прибирання, щоб видалити сліди міні-ремонту. Залишається радіти «віконної обновці» і насолоджуватися домашнім затишком і теплом.