МенюМеню

Установка вікон: якою вона має бути?

Якість – характеристика з незмінною цінністю, оскільки важлива при виборі будь-якого товару. Якісним

Установка окон Киев, монтаж окон в Киеве

Установка окон на 5+. Тел. (044)227-12-25

виробам гарантована довга служба, бездоганний зовнішній вигляд. Якщо справа стосується продуктів харчування, то наперше місце виходить смак, натуральність, екологічність, звертається увага на технологію обробки, термін зберігання, зовнішній вигляд і інші характеристики. Вибір одягу супроводжується визначенням якості тканини, швів, стійкості барвників.

При купівлі меблів важливі параметри використовуваних матеріалів, якість кріплень, зовнішня обробка та ін. А що з пластиковими вікнами, які характеристики повинна мати установка вікон?

 

 

При виборі ПВХ вікон зазвичай враховуються їх прозорість, тепло- і шумоізоляційні характеристики, вологостійкість, здатність до мікропровітрювання, функціональність, надійність фурнітури, простота у догляді. Усі ці показники значно погіршуються, якщо монтаж вікон зроблений неякісно, з порушенням технології.

Грамотний монтаж пластикових вікон забезпечує їм довговічність, тому не варто економити на професіоналізмі майстрів і якості установки вікна. Заплативши більше, ви отримаєте якісні вікна, які не втратять своїх високих характеристик впродовж багатьох років.

Установка вікон – суворі правила для тривалої експлуатації

1.ПВХ вікно повинне встановлюватися строго по рівню, щоб не було зрушень по вертикальних і горизонтальних лініях. З таким підходом до монтажу вікна служитимуть дуже довго, а фурнітура – безвідмовно працювати упродовжусього терміну служби.

2.Щоб кріплення пластикового вікна було досить жорстким, потрібні спеціальні застави кріпильні елементи, які забезпечує якісний професійний монтаж.

3. Якщо пластикові вікна встановлені за правилами, вони непропускають вологу всередину шва за рахунок щільних пароізоляційних матеріалів. Звукоізоляція здійснюється за допомогою монтажної піни(щільна, дрібнопориста), нанесеної всередину стику.

4.Зони примикання вікна до стінної поверхні повинні надійно герметизуватися відповідними для цього матеріалами.

5. Для якісної установки пластикового вікна потрібний фірмовий подставочный профіль, що відповідає вимогам Госту. Завдяки ньому в правильному напрямі йде монтаж не лише вікна, але і підвіконня, відливів.

6. Установку вікна бажано поєднати з ремонтом у будинку. Якщо ремонт не входить в плани, доведеться звільнити проходи до вікон, накрити меблі, техніку плівкою або газетами, застелити підлогу.

Установка вікон ПВХ(послідовність робіт) :

Установка ПВХ вікон припускає виконання наступних робіт

 • демонтаж старих віконних рам;
 • визначення даних віконного отвору за допомогою горизонтального рівня і вертикального схилу;
 • створення кріпильних отворів в потрібних місцях по периметру вікна, в стіні;
 • установка віконних профілів і склопакетів з використання анкерних пластин і болтів, саморізів;
 • здійснення герметизації за допомогою монтажної піни(закладається стик між стіною і вікном);
 • установка відливів зовні вікна.

До того як приступити до установки(монтажу) вікна, треба підготувати віконну раму, від’єднавши стулки і штапики, вийнявши склопакет. Рама з профілем(профіль клацнув знизу) вставляється у віконний отвір на технологічні клини. Далі йде її вирівнювання по горизонталі, а також з боків.

Закінчивши розмітку, треба вийняти раму і висвердлити в ній отвори для подальшого кріплення. Слідщм за цим йде закріплення рами в отворі вікна за допомогою клинів, фіксація із застосуванням кріпильних елементів. Наступний момент – загальна перевірка вікна, щоб виключити які-небудь зміщення, прогини профілю в точках кріплення. Коли все буде зроблено, можна приступити до герметизації швів.

Слід зазначити, що закладення швів герметиками є делікатним етапом. Нехай він технічно простий, зате вимагає точності і застосування якісних матеріалів : за допомогою монтажної піни заповнюється проміжок між віконною рамою і стіною. Шви з піни має бути захищені від ультрафіолетових променів і вологи, для чого їх слід загерметизувати, причому і зовні, і з середини приміщення.

Якість монтажу пластикових вікон важко відстежити “за гарячими слідами”, лише після певної кількості часу стане ясно, наскільки добре виконали свою роботу майстра. Раз на рік вікна необхідно обстежувати – проводити профілактичний огляд.

А тепер дамо відповідь на питання: наскільки взаємозв’язані якість монтажу пластикових вікон і поява конденсату? Не завжди погіршення мікроклімату у будинку обумовлене неякісною установкою ПВХ вікон : духота, висока вологість можуть бути спровоковані поганою вентиляцією. Проблему утворення конденсату необхідно вирішувати в комплексі, тобто разом з монтажем нових пластикових вікон рекомендується встановлювати додаткові вентиляційні системи і апарати кондиціонування повітря.

Завершальна стадія монтажу пластикових вікон передбачає:

 • обробку відкосів;
 • закриття стиків;
 • установку підвіконь;
 • регуляцію віконної фурнітури;
 • видалення захисної плівки з пластикового профілю.

У самому кінці треба зробити генеральне прибирання, щоб видалити сліди міні-ремонту. Залишається радіти”віконній обновці” і насолоджуватися домашнім затишком і теплом.

 

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

окнакиев