• Пн-Пт: 09:00-18:00
  • Сб: 10:00-15:00

  Карта замірів

  Установка вікон в Київській області

  Більшість наших клієнтів в Києві вже оцінили зручність нашої безкоштовної послуги “Мобільний офіс”. Тепер ця послуга стала доступною для усіх наших майбутніх замовників, які мають намір встановити нові пластикові вікна в Київській області. Подзвоніть по нашому багатоканальному телефону (044) 227-1-225 і замовте виїзд фахівця для обміру вікон і дверей.

  Ми обслуговуємо передмістя Києва і усі довколишні населені пункти. Доставка в передмістя Києва в зону до 20 км від КП – індивідуальний розрахунок, вартість залежить від заводу-постачальника! Замовте вікна в нашій компані їз установкою і Ви отримаєте безкоштовне сервісне обслуговування впродовж 5 років!

  Пластикові вікна від Твоє вікно – швидко і якісно!

  Набридли постійні протяги і пил? Хочеться втекти від шуму машин і запаху гарі? Тоді встановите пластикові вікна! Це єдиний захист від несприятливих кліматичних умов і вуличного смогу. Вашій увазі послуги компанії “Твоє вікно”, фірми, яка не з чуток знає які мають бути пластикові вікна і успішно втілює цю ідею в життя!

  Найголовніше погода у будинку… Ці слова з однієї популярної пісні як ніщо краще описують атмосферу життя нещасних власників старих дерев’яних віконних блоків. Адже в цьому випадку погода у будинку залежить тільки від прогнозів синоптиків, зовсім не стосовно хазяїв пластикових вікон. Останні у свою чергу, насолоджуються:

  – звуко- і теплоізоляцією (склопакети не пропускаютьхолод і шум в квартиру);

  – довговічністю (термін служби складає 50 років);

  – естетичністю (привабливо виглядають і не вимагаютьоновлення);

  – простотою в обслуговуванні (не лише легко, але і приємно мити);

  – конструктивністю (механізм ПВХ дозволяє з легкістю відкривати і закривати блок);

  – лояльною вартістю (ціна виробів досить сильно варіюється, тому підібрати вікно “по кишені” зможе кожен клієнт).

  Переваги пластикових вікон очевидні і не вимагають доказів. Не даремно мільйони споживачів вибирають саме ПВХ виробу, відмовляючись від дерев’яних аналогів і насолоджуючись своїм вибором.

  Пластикові вікна від компанії “Твоє вікно”

  Ми працюємо тільки з виробниками, що мають бездоганну репутацію і високу популярність.

  Взаємовигідна співпраця принесе переконливу економію і приємні спогади, адже фахівці нашої компанії в найкоротші терміни виконують вимір, доставку і установку ПВХ . А широка лінійка представлених торгових марок і виробників станеприємним бонусом нашого партнерства.

  Спасибі за увагу. Будемо раді бачити Вас серед наших задоволених клієнтів!