ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Пластикові вікна Київ і область. Купити вікна Ірпінь, Боярка, Вишневе, Бориспіль від компанії Твоє вікно

Карта замірів

Установка вікон в Київській області

Більшість наших клієнтів в Києві вже оцінили зручність нашої безкоштовної послуги “Мобільний офіс”. Тепер ця послуга стала доступною для усіх наших майбутніх замовників, які мають намір встановити нові пластикові вікна в Київській області. Подзвоніть по нашому багатоканальному телефону (044) 227-1-225 і замовте виїзд фахівця для обміру вікон і дверей.

Ми обслуговуємо передмістя Києва і усі довколишні населені пункти. Доставка в передмістя Києва в зону до 20 км від КП – індивідуальний розрахунок, вартість залежить від заводу-постачальника! Замовте вікна в нашій компані їз установкою і Ви отримаєте безкоштовне сервісне обслуговування впродовж 5 років!

Пластикові вікна від Твоє вікно – швидко і якісно!

Набридли постійні протяги і пил? Хочеться втекти від шуму машин і запаху гарі? Тоді встановите пластикові вікна! Це єдиний захист від несприятливих кліматичних умов і вуличного смогу. Вашій увазі послуги компанії “Твоє вікно”, фірми, яка не з чуток знає які мають бути пластикові вікна і успішно втілює цю ідею в життя!

Найголовніше погода у будинку… Ці слова з однієї популярної пісні як ніщо краще описують атмосферу життя нещасних власників старих дерев’яних віконних блоків. Адже в цьому випадку погода у будинку залежить тільки від прогнозів синоптиків, зовсім не стосовно хазяїв пластикових вікон. Останні у свою чергу, насолоджуються:

– звуко- і теплоізоляцією (склопакети не пропускаютьхолод і шум в квартиру);

– довговічністю (термін служби складає 50 років);

– естетичністю (привабливо виглядають і не вимагаютьоновлення);

– простотою в обслуговуванні (не лише легко, але і приємно мити);

– конструктивністю (механізм ПВХ дозволяє з легкістю відкривати і закривати блок);

– лояльною вартістю (ціна виробів досить сильно варіюється, тому підібрати вікно “по кишені” зможе кожен клієнт).

Переваги пластикових вікон очевидні і не вимагають доказів. Не даремно мільйони споживачів вибирають саме ПВХ виробу, відмовляючись від дерев’яних аналогів і насолоджуючись своїм вибором.

Пластикові вікна від компанії “Твоє вікно”

Ми працюємо тільки з виробниками, що мають бездоганну репутацію і високу популярність.

Взаємовигідна співпраця принесе переконливу економію і приємні спогади, адже фахівці нашої компанії в найкоротші терміни виконують вимір, доставку і установку ПВХ . А широка лінійка представлених торгових марок і виробників станеприємним бонусом нашого партнерства.

Спасибі за увагу. Будемо раді бачити Вас серед наших задоволених клієнтів!