ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Монтаж Вікна Самостійно. Поради по установці Відливів на Вікна ПВХ

Монтаж відливів своїми руками

Самостійний монтаж пластикових вікон

Монтаж отливов своими рукамиМонтаж отливов своими руками

Якщо ви наважилися ставити вікна самостійно, то вирозумієте, що установка самого вікна – цей самий початок! Після установки вікон зазвичай слідує внутрішня і зовнішня обробка. У більшості випадків цей вид робіт є невід’ємним пунктом при монтажі пластикових вікон. Але якщо через якісь обставин ця частина робіт не була виконана, то можна спробувати зробити це своїми руками.

Хоча краще було б звернутися до досвідчених кваліфікованих працівників, оскільки помилки, допущені під час цієї роботи, можуть вплинути на довговічність усього вікна.

Після того, як вікно встановлено, слід потурбуватися провнутрішню і зовнішню обробку. Це необхідно не лише в естетичних цілях, але і для захисту вікна від різних погодних явищ. Так, наприклад, відливи зовні вікна перешкоджають попаданню вологи під раму, тим самим запобігаючи її псування. А відкоси не дають холодупроникати в приміщення, що дуже до речі в осінній абозимовий час.

Матеріали, з яких роблять відливи, можуть бути різними. Найпоширеніші з них це алюміній, оцинкована сталь, мідьі пластик. У кожного з цих матеріалів є як плюси, так імінуси. На вибір того або іншого матеріалу роблять впливціна, необхідність відходу, довговічність, міцність, стійкістьдо низьких або високих температур, а також до різнихпогодних явищ.

Відливи з пластика мають невисоку ціну, але при цьомувони погано переносять негативні дії довкілля. Алюмінієвівідливи навпаки дуже стійко переносять перепадитемператур і випадання опадів. Відливи з оцинкованоїсталі можуть похвалитися своєю міцністю і зовнішнім виглядом. Але найбільш якісними і довговічними вважаються все ж мідні відливи.

Рекомендується не відкладати установку відливів, після монтажу віконної конструкції. Через це може скупчитися волога під рамою і, внаслідок чого, конструкція почне псуватися. Встановлюються відливи в нижню частину віконної рами, для того, щоб забезпечити водовідведення. Для забезпечення герметичності використовуються мастика, поліуретанова стрічка або герметик.

Установка вікон самостійно

Поверхня віконного отвору перед установкою відливів зачищається від надлишків монтажної піни. Щоб волога безперешкодно відводилася і не затримувалася, треба підібрати кут відливу відповідним чином. Також вимагається забезпечити додаткову гідроізоляцію рами перед монтажем відливу. Після цього робиться безпосередньо сама установка відливів, з подальшою герметизацією стиків.

Завершальним етапом обробки є установка відкосів на торцях віконного отвору. За типом матеріалів відкосів діляться на штукатурні, ПВХ-, сэндвич-панели, листовий пластик і гіпсокартонні. Самим недорогим варіантом вважається штукатурний відкос. Проте він недовговічний, до того ж із-за різниці температурного розширення матеріалів, з часом на стиках з’являються тріщинки. Гіпсокартонний варіант трохи кращий і дорожчий, але і в нього є свої мінуси.

Він теж не довговічний, і потребує постійного фарбування, а іноді навіть в невеликому ремонті. Якщо ви хочете, щоб відкоси прослужили так само довго, як і віконна конструкція, то краще вибрати сэндвич-панели. Окрім їх привабливого зовнішнього вигляду, вони не потребують утепління.