ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Установка вікна "під ключ"

Установка вікна “під ключ”

Установка пластикових вікон допоможе розв’язати проблему у Вашому будинку пов’язану з холодом і шумом. На сьогоднішній день наша компанія “Твоє вікно”, пропонує таку послугу як вікно “під ключ”.

Вікна під ключ – це вищий рівень сервісу, який включає максимум зусиль для компанії, а для клієнта мінімум клопоту і більше вільного часу.

Встановлюючи вікно під ключ, ми беремо на собі усі турботи пов’язані з виробництвом, доставкою, демонтажем старих конструкції і установкою нових.

Розглянемо поетапно:

Перший етап:

У слушний для Вас час, прийде співробітник компанії, зробить необхідний вимір Ваших вікон, по яких надалі виготовлятимуться вікна. Спочатку виготовляється каркас(профіль), склопакети і необхідна фурнітура.

Другий етап:

Доставка конструкції на місце установки. Метод установки вікна з розпаковуванням пропонує попереднє розбирання вікна.

Спершу необхідно зняти захисну плівку із зовнішньогобоку вікна, стійко обперти раму, прикріпити ручку і повернути в положення “відкрито” зняти стулку з петель. Зняти штапики, а верхній штапик зняти в останньою чергу. Під максимально крутим кутом вийняти склопакет і встановити на пластикові прокладки, які знаходяться в рамі. Кріплення москітної сітки, прикріпити саморезами до рами.

Свердлимо раму під кріплення, отвори повинні розташовуватися по усьому периметру рами, по центру, звнутрішньої сторони рами.

Якщо Ви плануєте відкоси, то перед монтажем рами слід в отвір закріпити фіксатори відкосів.

Установка вікон розпочинається з демонтажу старої рами. Знімаємо стулки з петель, штапики і виймаємо скло, щоб демонтувати підвіконня, треба підчепити його ломом і зламати посередині. Почати демонтаж рами слід з розпілювання імпоста і розхитати, нижню і бокові частини рами підчепити і розпиляти. Закінчивши демонтаж рами треба прибрати сміття і цвяхи в відкосах.

Третій етап:

Установка нового вікна. Підготовлену раму приміряти до отвору, проміжки між рамою і відкосами мають бути однаковими, зазвичай проміжки складають 20мм. Просвердливши отвір в рамі, вставити шуруп і наживити його. Перевірити рівнем усі площини, після чого вкручуємо усі шурупи. Надіваємо декоративні ковпачки-заглушки, в отворі глухого склопакета надівати ковпачки не потрібно.

Установка відливу.

Відрізаємо необхідний розмір відливу, прикручуємо саморізами до підставочного профілю. Простір під водовідливом заповнюється невеликою кількістю піни. Начас висихання піни слід притиснути вантажем.

Запінення вікна.

Для кращої адгезії піни з поверхнею, відкоси треба змочити водою, але якщо на вулиці температура нижче 0 °C, то цене треба робити. Піна наноситься зигзагоподібними рухами спочатку в нижній частині, а потім у бокових.

Установка склопакетів і стулки.

Покладіть пластикові підкладки, вставте склопакет, встановіть штапики. Перед навішуванням стулки слід встановити декоративну накладку на петлю. Ручку прикрутити і навісити декоративну накладку. Надіти декоративні накладки на фурнітуру.

Установка підвіконня.

Випиляти підвіконня потрібних нам розмірів. Вкрутити в нижній край підставочного профілю, саморізи, а місце під підставочным профілем запінити. Сам профіль запінити і вгнати підвіконня між рамою і саморезами. Простір під підвіконням слід запінити. Щоб піна не підняла підвіконня, на нього слід покласти вантаж.

П’ятий етап:

Монтаж відкосів. Відміряти потрібний розмір сендвич-панели. Панель слід запінити і піну задувати з глибини до краю. Проміжок між панеллю і відкосом має бути 10-20мм. Дати пені хвилин 20 висохнути, а надлишки, при необхідності, зрізати. Встановити куточки на кромку панелі відкосу, починаючи з верхнього, переходячи до бокових і нижньому. Усі шви і щілини треба загерметизувати . Перед герметизацією слід промити їх водою і дати висохнути. Пройтися по усіх стиках герметиком.

Установка вікна за часом займає приблизно 2 години. Перед установкою вікон, меблі, які залишилися в кімнаті необхідно накрити.