ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Розумні пластикові вікна: енергозберігаючі технології і вікна. вибираємо оптимально

Розумні пластикові вікна: енергозберігаючі технології і вікна. Вибираємо оптимально.

Енергозбереження та використання енергозберігаючих матеріалів в будівництві і ремонті

Зараз ми замовляємо зовнішнє фасадне утеплення стін в квартирах, міняємо старі дерев’яні вікна на герметичні металопластикові. За підрахунками експертів будівництва, завдяки цьому ми можемо зменшити до 30-40% втрати тепла, що йдуть через стіни і вікна. Що в свою чергу дозволить платити менше за комунальні послуги.

Щоб поліпшити теплозбереження в Вашому домі за допомогою «правильного склопакета», потрібно розуміти, куди йде тепло?

За останні кілька років українці почали замовляти вікна з енергозберігаючими склопакетами в середньому на 5-20% в залежності від регіону України. У Європі цей показник сягає 95%. Тобто наші сусіди як правило, замовляють енергозберігаючі вікна.

Використання енергозберігаючого склопакета допоможе Вам знизити витрати на кондиціонування приміщення влітку, відбиваючи сонячні промені назад.

Енергозберігаючий склопакет поєднує в собі дві найважливіших властивості для вашої квартири або будинку: захист від сонця влітку і теплоізоляція взимку.

Вибір склопакета як складової віконної конструкції особливо важливий. Але при цьому не варто забувати про всіх складових вікна. Що таке енергозберігаюче вікно?

Це якісні матеріали, підібрані з урахуванням Ваших індівуальних вимог: якісний ПВХ-профіль і фурнітура, якісна збірка і професійний монтаж вікон, якісне герметичне відновлення укосів в термін.