ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Тріщини в склопакеті. Лопнув склопакет? - Заміна по гарантії або платно, давайте розберемось.

Тріщини в склопакеті. Лопнув склопакет? – Заміна по гарантії або платно, давайте розберемось

Тріснув склопакет, що робити і які причини мимовільно лопнув склопакета?

Герметично склеєні листи скла, разом формують один, важливий елемент вікна склопакет. Конструкція склопакета надійна, в її склад входять скла різної міцності, товщини і функцій. І все ж є ряд факторів, які можуть впливати на термін служби цього виробу. Сьогодні ми розглянемо ці чинники, щоб зрозуміти, які випадки будуть гарантійними, а які ні.

Виробничий брак при виготовленні склопакетів

  • При виготовленні скла можливе утворення мікропошкодження, що в процесі виготовлення склопакета або під час його експлуатації, при впливі зовнішніх факторів можуть збільшитися в сотні разів. Такі випадки шлюбу можуть бути частими для невеликих виробництв, де немає можливості використовувати якісне обладнання, що і впливає на якість продукції.
  • Важливе значення має те, якого розміру і яким чином встановлюються рихтувальні підкладки в рамі на які і встановлюється склопакет. Якщо неправильная установка подкладок в стеклопакетеширина рихтувальних підкладки не відповідає ширині склопакета і розміри її менше, то і склопакет буде встановлений не рівно. У цьому випадку тиск розподіляється нерівномірно на кожен з стекол. Як наслідок, рано чи пізно, склопакет трісне. Важливо відзначити, що «глухі» склопакети, безпосередньо на монтажі встановлюють на опори монтажники, тому відповідальність за цілісність склопакета несуть майстра, якщо звичайно це не інші причини пошкодження.

Є поодинокі випадки шлюбу виробництва, коли одне із стекол встановлено зі зміщенням по відношенню до інших стекол склопакета. Тоді скло, спирається на підкладку з часом буде тріскати. Якщо після огляду сервісною службою одна з цих причин підтвердилася, дані дефекти вважаються шлюбом постачальника і підлягають заміні безкоштовно.

Механічне пошкодження склопакету

Саме такі пошкодження 100% належать до негарантійним випадків і заміна склопакета оплачується замовником.

Помилки при монтажі вікон і склопакетів зокрема

Як уже згадувалось в пункті 1, неправильне виставлення опор під склопакет, може бути причиною тріщини в склопакеті. Недокручений анкери, саморізи або шурупи теж можуть бути причиною пошкодження склопакета. Майстер по стажем завжди контролює ці моменти установки. Якщо дані помилки виявленні, випадок буде гарантійним.

Усадка новобудови

Якщо забудовник поспішає здати об’єкт, то далі у мешканців будинку можуть виникнути проблеми з цілісністю склопакетів. Основна причина усадка будинку. Відповідати за такі причини пошкоджень забудовник.

Пошкодження в результаті перепаду атмосферного тиску і температури

Можливі два критичних випадки, коли в холодну погоду високий атмосферний тиск і в теплу погоду низький атмосферний можуть сприяти появі прогину скла, який в свою чергу стає причиною тріщин. Такі тріщини будуть характерну форму півмісяця або метелики.
Випадки, коли габарити конструкції впливати на конфлікт тиску всередині пакети і зовні і сприяють появі пошкоджень:
Згідно ГОСТ 24866-99 «Склопакети клеєні будівельного призначення», п. 3.6 не рекомендується виготовлення склопакетів розміри яких менше 300 300 мм, а також із співвідношенням сторін більше 5: 1.В таких конструкціях влітку, повітря всередині склопакета прогрівається набагато більше ніж повітря навколо , через що може роздуватися і тріснути. Завдяки своїм габаритам квадратний склопакет не буде таких проблем.
Взимку подібна ситуація можлива при монтажі склопакетів в неопалюваних приміщеннях, коли повітря в камерах склопакета стискається (вигинається у внутрішню сторону), що теж може бути причиною пошкодження.


Допустимі умови зберігання та встановлення склопакетів, ГОСТ 24866-99 п. 7.3, п. 8.8, тільки в опалювальних приміщеннях, де температура повітря в приміщенні не опускається нижче +5 C.
Якщо рекомендації недотриманні, дані випадки не будуть гарантійними.

Термошок

термошок стеклопакета

Термошок- випадкове руйнування скла, причина якого температурний градієнт.
Причина в тому, поверхня скла не рівномірно нагрівається сонцем, або не рівномірно віддає тепло. Наприклад, частина склопакета затінює дерево і скло прогрівається нерівномірно.
Такий випадок не буде гарантійним.
Сподіваємося, що інформація була для вас корисною. При виникненні додаткових питань набираєте нас.

Потрібна заміна склопакета?

Якщо вам необхідна заміна склопакетів, ми з радістю вам допоможемо. Зверніться в наші відділи продажів дізнайтеся вартість заміни стеклопак або як купити склопакети з доставкою по Києву та Київській області!