Тонований стеклопакет

Тонований склопакет призначений перш за все для забезпечення максимального сонцезахисту приміщення. Однак сучасні тенденції дизайну та будівництва диктують нове використання тонування склопакетів для додання особливого стилю фасаду будинку. І якщо раніше вікна з тонованими склопакетами в основному встановлювалися в офісних центрах і в якості внутрішніх перегородок нежитлових приміщень, то сьогодні опція захисту приміщення від прямих сонячних променів активно використовується в приватному будівництві та французькому склінні.

Які переваги замовлення вікон з тонованим склопакетами?

  • захист від сторонніх очей
  • захист приміщення від прямого сонячного випромінювання
  • обмеження попадання ультрафіолетового випромінювання
  • захист меблів і інших елементів інтер’єру від вигоряння
  • поліпшені функції ударопрочности (при розбитті скло не розлітається на осколки, а залишається на тонировочной плівці)
  • поліпшення звукоізоляційних функцій склопакету за рахунок нанесення тонувальної плівки.

Які існують варіанти тонування склопакетів?

Розрізняють 2 основні технології виготовлення склопакетів з тонуванням:

  • на внутрішню сторону склопакета клеїться тонувальна плівка. Щільність плівки може бути від 100 до 600 мікрон. Від щільності тонування залежить глибина затемнення склопакета.
  • виготовлення склопакетів з тонуванням «в масі». Це означає, що флоат скло набуває потрібний відтінок ще на етапі виготовлення скла. Такі кольорові скла також мають різні градації по пропусканню та відзеркаленню світла  За технологією для виробництва склопакетів в масі використовується ударостійке скло. Це великий плюс, тому що при можливому розбитті такий склопакет буде розпадатися на осколки без гострих країв.

Якщо порівнювати вартість покупки тонованих склопакетів, то більш вигідною для Замовника стане комплектація склопакетів з тонувальною плівкою.

Як вибрати тонований склопакет?

  • Визначаємо глибину затемнення тонувальної плівки. Глибина тонування позначається в% від 5 до 50. Візуально рівень щільності тонованих склопакетів можна визначити по наступного зображення:

стеклопакет с тонировкой киев

  • Визначаємо тон тонування. Для того щоб вибрати оптимальний відтінок плівки, відштовхуйтесь від стилю фасаду будинку / інтер’єру або кольору пластикових вікон, якщо вони в кольорі. Для того щоб визначитися з тоном архітектурної плівки в офісах компанії є спеціальна розкладка всього асортименту тонувальних плівок.

тонированный стеклопакет киев

купить окна с тонировкой

тонированный стеклопакет купить

тонированные окна пластиковые

Якої фірми ми використовуємо плівки для вікон?

тонированный стеклопакет Armolan

Для додання тону стеклопакетам ми використовуємо якісні плівки американського бренду Armolan. Бренд Армолан є одним з найбільших світових виробників віконних плівок. Плівки даного бренду мають чудові експлуатаційні характеристики і сонцезахисні властивості, не втрачають своїх функцій при сезонних перепадах температур від -40 до +80 градусів. Всі плівки Армолан мають спеціальне покриття, яке захищає поверхню плівки від подряпин і механічних пошкоджень

Хочете купити тоновані вікна?

Заповніть форму і ми вам зателефонуємо