ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Теплоізоляція балконів і лоджій - Окна Киев от TVOEOKNO

Теплоізоляція балконів і лоджій

Теплоізоляційна фольга (екран)

Утеплювач фольгований може бути на основі спіненого поліетилену або на основі мінеральної вати. Має властивість не вбирати воду, так як він з однієї або з двох сторін покритий тонкою металевою плівкою. Ідеально підходить для облаштування балконів і лоджій, є відмінним матеріалом для тепло-, паро- та гідроізоляції.

Цей утеплювач може зберігати свої властивості навіть при неодноразових відтавання і заморожування. Даний нетоксичний матеріал захистить будь балкон від зовнішніх негативних впливів.

Застосовується також як підкладка під покриття підлоги, в теплих підлогах і в підлогах з електричним підігрівом. Якщо стоїть завдання утеплити, то укладати потрібно фольгированним покриттям всередину приміщення, а якщо захистити від проникнення тепла зовні, то фольгою в сторону вулиці. При укладанні фольги дуже важливо уникати нахлестов (щоб уникнути конденсату), тому монтувати доцільно стик в стик при цьому всі шви потрібно проклеювати алюмінієвим скотчем (для досягнення максимальної теплоізоляції). Пенофол кріпиться до дерев’яних брусів за допомогою меблевого степлера.

Технічні характеристики:

 • щільність 60 кг / м3,
  коефіцієнт теплопровідності 0.04.
  відноситься до класу пожежостійких (до +130)

Переваги:

 • Низька теплопровідність.
  Чи не піддається деформації (не розтягується, не стискується).
  Надійна пароізоляція.
  Простота монтажу.
  Чи не ускладнює конструкцію
  Екологічно чистий (проводиться з харчового поліетилену)
  Доступна ціна.
  Не схильний до корозії, гниття
  Висока шумоізоляція

Як ви бачите, є багато причин використовувати саме цей матеріал для утеплення ваших балконів і лоджій.