• Пн-Пт: 09:00-18:00
  • Сб: 10:00-15:00

  Теплоізоляція балконів і лоджій

  Теплоізоляційна фольга (екран)

  Утеплювач фольгований може бути на основі спіненого поліетилену або на основі мінеральної вати. Має властивість не вбирати воду, так як він з однієї або з двох сторін покритий тонкою металевою плівкою. Ідеально підходить для облаштування балконів і лоджій, є відмінним матеріалом для тепло-, паро- та гідроізоляції.

  Цей утеплювач може зберігати свої властивості навіть при неодноразових відтавання і заморожування. Даний нетоксичний матеріал захистить будь балкон від зовнішніх негативних впливів.

  Застосовується також як підкладка під покриття підлоги, в теплих підлогах і в підлогах з електричним підігрівом. Якщо стоїть завдання утеплити, то укладати потрібно фольгированним покриттям всередину приміщення, а якщо захистити від проникнення тепла зовні, то фольгою в сторону вулиці. При укладанні фольги дуже важливо уникати нахлестов (щоб уникнути конденсату), тому монтувати доцільно стик в стик при цьому всі шви потрібно проклеювати алюмінієвим скотчем (для досягнення максимальної теплоізоляції). Пенофол кріпиться до дерев’яних брусів за допомогою меблевого степлера.

  Технічні характеристики:

  • щільність 60 кг / м3,
   коефіцієнт теплопровідності 0.04.
   відноситься до класу пожежостійких (до +130)

  Переваги:

  • Низька теплопровідність.
   Чи не піддається деформації (не розтягується, не стискується).
   Надійна пароізоляція.
   Простота монтажу.
   Чи не ускладнює конструкцію
   Екологічно чистий (проводиться з харчового поліетилену)
   Доступна ціна.
   Не схильний до корозії, гниття
   Висока шумоізоляція

  Як ви бачите, є багато причин використовувати саме цей матеріал для утеплення ваших балконів і лоджій.