ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Теплий підставочний профіль VSThermo Київ. Евромонтаж вікон із застосуванням теплого підставочного профілю від Tvoeokno.

Теплий підставочний профіль VSThermo

Теплий підставочний профіль – це виріб з міцного екструдованого пінополістиролу з сировини Neopor компанії BASF, застосовується усунення продування і промерзання в зоні підвіконня в металопластикових та алюмінієвих віконних системах.

Що таке підставочний (монтажний) профіль і чому варто застосовувати саме теплий підставочний?

Підставочний профіль розміщується біля основи віконної рами. Він є основою вікна, до якої прикріплюють підвіконня і відливи. За допомогою подставочного профілю відбувається транспортування вікна, щоб уникнути пошкоджень під час перевезення.

Певною мірою звичайний підставочний профіль захищає і від проникнення холоду в приміщення, однак недостатньо добре. У разі, коли в нижній частині вікна примикання нещільне і все ж є щілини, то не допоможе ні силікон, ні заклеювання вікон скотчем. Причому недосконалість класичного подставочной профілю властива всім профільним системам, незалежно від виробника.

Зате теплий підставочний профіль при правильному монтажі створює бар’єр для проникнення холоду в тепле приміщення, запобігає тепловтрати, а значить економить ваші кошти на обігрів. ТПП сумісний з будь-якими сучасними віконними системами. Зауважимо, що його недоречно застосовувати при установці вікон на основі трикамерного базового холодного профілю або холодних алюмінієвих систем.

теплый подставочный профиль при установке окон пвх

Теплий монтажний профіль VSThermo – нова інноваційна пропозиція на ринку. Виготовляється в трьох можливих варіантах, в залежності від монтажної ширини:

  • VST056 застосовується у вікнах профільних систем з монтажною шириною 70 мм;
  • VST063 – для вікон з монтажною шириною 76 мм;
  • VST080 – для вікон з монтажною шириною більше 80 мм.

Підставочний профіль VSThermo є універсальним і його можна застосовувати при виробництві більшості віконних профільних конструкцій, доступних на українському ринку. Крім того, цей профіль можна використовувати як теплу основу під дверними порогами в металопластикових, алюмінієвих та дерев’яних конструкціях.