МенюМеню

Склопакети

Склопакет – герметична конструкція, що складається з двох або трьох стекол, сполучених між собою по контуру за допомогою алюмінієвих дистанційних рамок, наповнених спеціальним абсорбентом і по периметру проклеєний спеціальним герметиком (найчастіше виробники використовують Бутил), при цьому між двома стеклами утворюється камера, заповнена повітрям або газом.

Формула склопакета

виды стеклопакетов

Найчастіше використовують склопакети однокамерні (двастекла) і двокамерні (три стекла).

По ширині склопакети бувають різні, так наприклад:

– ширина однокамерного склопакета частенько 24мм (4мм стекло – 16мм відстань – 4мм стекло) і 32мм (4мм стекло-24мм расстояние-4мм стекло);

– ширина двукамерного 32мм (4мм-10-4мм-10-4мм) і 40мм(4мм-14-4мм-14-4мм).

Так само треба врахувати, що ширину склопакета визначає профільна система, яку ви вибираєте. Є певні обмеження:

– при виборі стандартної профільної системи (60мм), ставиться склопакет 32мм, якщо ж потрібний склопакет40мм треба вибирати профільну систему 70мм.

_____________________________________________________________________________________________________

Енергозбережні склопакети

энергосберегающий стеклопакет

Для підвищення характеристик по теплоізоляції пластикових вікон використовують спеціальне скло з напиленням різних металів. Найбільшою популярністю користується И-стекло, отримане завдяки напиленню оксиду срібла (технологія з’явилася в 90-х).

Є ще К-стекло – воно міцніше, отримане нанесенням оксиду олова, але користується меншою популярністю, оскільки за своїми технічними характеристиками зберігає тепло набагато гірше (приблизно у 1,5 разу), ніж И-стекло, прицьому коштує дорожче. Деякі виробники вже намагаються не використати це скло, оскільки це застаріла технологія з’явилася ще в 70х.

Для того, щоб визначити який у вас склопакет – звичайний або з покриттям, досить лише піднести засвічений сірник до скла не торкаючись його, так щоб з’явилося відображення полум’я в склопакеті. Якщо використовувалося спеціальне скло з покриттям, то відображення одного з них буде більше фіолетового кольору.

________________________________________________________________________________________________

Як перевірити енергозбереження в склопакеті?

steklo-energo

 _______________________________________________________________________________________________

Шумоізоляція склопакетів. Удароміцний склопакет триплекс

двухкамерный-стеклопакет-противоударный-триплекс

Якщо важливим параметром при виборі склопакета є шумоізоляція, в цьому випадку треба замовляти двокамерний склопакет – ефект збільшується завдяки використанню склопакета з різною відстанню міжстеклами (4-8-4-12-4 або 4-12-4-16-4) і  заповненням газу в камери (газ в 1,2 разу ефективніше чим повітря в камерах). Стекло триплекс, також відповідає параметрам підвищеної звукоізоляції, окрім цього є удароміцними.

Триплекс – багатошарове скло, виготовлене шляхом пресування при нагріві, склеєне між собою спеціальною полімерною плівкою, завдяки якій, скло не розпадається на дрібні осколки, а залишається на місці у вигляді”павутини” з дрібних тріщин. Можна також використати спеціальну удароміцну (броньовану) плівку, вона здатна витримувати ударну силу до 25кг.

 

 

__________________________________________________________

Сонцезахисний склопакет (з використанням тон плівки)

стеклопакет-с-тонировкой-тонированный

При виготовленні такого склопакета використовують різнітонуючі, дзеркальні плівки, які наклеюють всерединусклопакета. Залежно від коэффициэнта пропусканнясонячної енергії, можна вибрати плівку, яка пропускатиме15%,20%35%50% видимого світла. Використання тон плівки, забезпечить протиударний ефект і енергозбережні властивості.

 

 

Мультифункціональне скло

Мультифункциональный стеклопакет

При виробництві цього скла, також використовуютьтехнологію нанесення металів, але на відміну від И-стеклаабо К-стекла, наносять до десяти різних видів металів, якінадають трохи дзеркальний ефект зовні, але при цьомузберігається прозорий ефект зсередини приміщення. Затехнічними характеристиками таке скло має подвійнийефект: зберігає тепло взимку і перешкоджає попаданнютеплових променів (на 57летом – дозволяє вам економитиенергію на кондиціонування повітря в приміщенні ізбереженні тепла в холодну пору року.

Дуже важливо визначити для себе, які параметрисклопакета потрібні саме вам. Від склопакета залежать усіосновні властивості – збереження тепла зимою, відображення сонячного тепла літом, захист від шуму вособливо жвавих районах, пилі, для деяких важливемаксимальне пропускання світла, для деяких важливозробити склопакет максимально темним.

У 2009 році були прийняті нові стандарти для склопакетів. Для кліматичної зони №1, до якої відноситься г.Киев іКиївська область – рекомендується застосування двокамерних склопакетівабо однокамерних з напиленням, які відповідають нормам по опору теплопередачі.

_________________________________________________________________________________________________

Температурні зони в Україні

Температурные зоны украины

_______________________________________________________________________________________________

Температура на поверхні скла

Поверхность стеклопакета температура_____________________________________________________________________

Характеристики склопакетів (корисні таблиці)

 

Коефіцієнт шумоізоляції К (дБ)
Склопакет 4-16-4 29
Склопакет 4-16Ar-4i, а также 4-10-4-10-4 31
Склопакет 6-14Ar-4i 34
Склопакет 6-8-4-10-4 35
Рівень шуму, генерований різними джерелами К (дБ)
Тиша 0
Приватна міська і заміська забудова 30
Спальні райони Києва 50
Жваві частини міста 70
Шум вантажівок, інтенсивний рух 80
Коефіцієнт теплоізоляції К, (м2 х К/Вт)
Склопакет 4-16-4 0,34
Склопакет 4-10-4-10-4 0,45
Склопакет 4-16-4i 0,59
Склопакет 4-16Ar-4i 0,66
Склопакет 4-10-4-10Ar-4i 0,68
Цегляна кладка 30см 0,56
Пінопласт 30мм 0,75

 

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

окнакиев