Склопакети

Замовлення склопакетів

Вага: 0 (кг/м.кв.)

Опір теплопередачі: 0 ( м²·°C/Вт)

Звукоізоляція: 0 (дБ)

Сума до оплати: 324 грн

Все що потрібно знати при виборі склопакета для пластикових вікон

Склопакет  –  герметична конструкція, що складається з двох або трьох стекол, з’єднаних між собою по контуру за допомогою алюмінієвих дистанційних рамок, наповнених спеціальним абсорбентом і по периметру проклеєний спеціальним герметиком (найчастіше виробники використовують бутил), при цьому між двома стеклами утворюється камера, заповнена повітрям або газом .

Формула склопакета

виды стеклопакетов

Найчастіше використовують склопакети однокамерні (два скла) і двокамерні (три скла).

По ширині склопакети бувають різні, так наприклад:

-ширина однокамерного склопакета часто 24мм (4 мм скло – 16мм відстань – 4 мм скло) і 32мм (4 мм скло-24мм відстань 4мм скло);

– ширина двокамерного 32мм (4 мм-10-4мм-10-4мм) і 40мм (4 мм-14-4мм-14-4мм).

Так само потрібно врахувати, що ширину склопакета визначає профільна система, яку ви обираєте. Є певні обмеження:

-при виборі стандартної профільної системи (60мм), ставиться склопакет 32мм, якщо ж потрібен склопакет 40мм потрібно вибирати профільну систему 70мм.

Енергозберігаючі склопакети

энергосберегающий стеклопакет

Для підвищення характеристик по теплоізоляції пластикового окна використовують спеціальне скло з напиленням різних металів. Найбільшою популярністю користується І-скло, отримане завдяки покриттю оксиду срібла (технологія з’явилася в 90-х).

Є ще К-скло – більш міцне, отримане нанесенням оксиду олова, але користується меншою популярністю, тому що за своїми технічними характеристиками зберігає тепло набагато гірше (приблизно в 1,5 рази), ніж І-скло, при цьому коштує дорожче. Деякі виробники вже намагаються не використовувати дане скло, тому що це застаріла технологія з’явилася ще в 70-х.

Для того, щоб визначити який у вас склопакет – звичайний або з покриттям, досить лише піднести запалений сірник до скла у цілому його, так щоб з’явилося відображення полум’я в склопакеті. Якщо використовувалося спеціальне скло з покриттям, то відображення одного з них буде більш фіолетового кольору.

Як перевірити енергозбереження в склопакеті?

steklo-energo

Шумоізоляція склопакетів. Ударостійкий склопакет триплекс

Якщо важливим параметром при виборі склопакета є шумоізоляція, в цьому випадку потрібно замовляти двокамерний склопакет – ефект збільшується завдяки використанню склопакета з різною відстанню між стеклами (4-8-4-12-4 або 4-12-4-16-4) і заповненням газу в камери (газ в 1,2 рази ефективніше ніж повітря в камерах). Скло триплекс, також відповідає параметрам підвищеної звукоізоляції, крім цього є ударостійким. Триплекс – багатошарове скло, виготовлене шляхом пресування при нагріванні, склеєне між собою спеціальною полімерною плівкою, завдяки якій, скло не розпадається на дрібні осколки, а залишається на місці у вигляді “павутинки” з дрібних тріщин. Можна також використовувати спеціальну ударостійку (броньовану) плівку, вона здатна витримувати ударну силу до 25кг.

Сонцезахисний склопакет (з використанням тон плівки)

При виготовленні такого склопакета використовують різні тонують, дзеркальні плівки, які наклеюють всередину склопакета. Залежно від коеффіцієнта пропускання сонячної енергії, можна вибрати плівку, яка буде пропускати 15%, 20%, 35%, 50% видимого світла. Використання тон плівки, забезпечить протиударний ефект і енергозберігаючі властивості.

 Мультифункціональне скло

Мультифункциональный стеклопакет

При виробництві даного скла, також використовують технологію нанесення металів, але на відміну від І-скла або К-скла, наносять до десяти різних видів металів, які надають трохи дзеркальний ефект зовні, але при цьому зберігається прозорий ефект зсередини приміщення. За технічними характеристиками таке скло має подвійний ефект: зберігає тепло взимку і перешкоджає попаданню теплових променів (на 57%) влітку – дозволяє вам економити енергію на кондиціонування повітря в приміщенні і збереженні тепла в холодну пору року.

Дуже важливо визначити для себе, які параметри склопакета потрібні саме вам. Від склопакета залежать всі основні властивості – збереження тепла взимку, відображення сонячного тепла влітку, захист від шуму в особливо жвавих районах, пилу, для деяких важливо максимальне пропускання світла, для деяких важливо зробити склопакет максимально темним.

У 2009 році були прийняті нові стандарти для склопакетів. Для кліматичної зони №1, до якої відноситься м.Київ та Київська область  – рекомендується застосування двокамерних склопакетів або однокамерних з напиленням, які відповідають нормам по опору теплопередачі.

Температурні зони в Україні

Температурные зоны украины

Температура на поверхні скла

Характеристики склопакетів (корисні таблиці)

Коэффициент шумоизоляцииК (дБ)
Стеклопакет 4-16-429
Стеклопакет 4-16Ar-4i, а также 4-10-4-10-431
Стеклопакет 6-14Ar-4i34
Стеклопакет 6-8-4-10-435
Уровень шума, генерируемый различными источникамиК (дБ)
Тишина0
Частная городская и загородная застройка30
Спальные районы Киева50
Оживленные части города70
Шум грузовиков, интенсивное движение80
Коэффициент теплоизоляцииК, (м2 х К/Вт)
Стеклопакет 4-16-40,34
Стеклопакет 4-10-4-10-40,45
Стеклопакет 4-16-4i0,59
Стеклопакет 4-16Ar-4i0,66
Стеклопакет 4-10-4-10Ar-4i0,68
Кирпичная кладка 30см0,56
Пенопласт 30мм0,75
Розрахунок вартості склопакета