ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Склопакети триплекс Київ | Безпечні / ударостійкі склопакети -TVOEOKNO

Склопакет триплекс – детальний огляд і переваги

При склінні різних будівель і об’єктів широкої затребуваністю користуються склопакети триплекс. Обумовлено це їх підвищеної експлуатаційної безпекою, зокрема антивандальними властивостями. Дане скління надає широкий спектр корисних можливостей, поєднуючи безпеку і функціональність з різними дизайнерськими рішеннями. Виглядають вікна естетично, при цьому їх дуже складно розбити як зсередини, так і зовні. Встановивши такі склопакети, можна не просто забезпечити високі захисні функції і підвищити енергозбереження вікон, а також реалізувати цікаві задумки в дизайні інтер’єру.

Особливості технологій виробництва багатошарових стекол

Триплекс – унікальне багатошарове скло підвищеної надійності, міцності і безпеки. Воно складається з декількох скляних листів, як правило, двох або трьох, які між собою надійно склеєні особливою полімерною плівкою або смоляний композицією фотоотверждаемого типу. Назва «триплекс» походить від латинського слова «triplex», яке перекладається як «потрійний».

Спеціальні склеюють композиції при ударі не дають триплексу розлетітися на осколки. Скло тріскається, але при цьому осколки утримується на внутрішній полімерній плівці в зібраному стані. Різні комбінації скляних листів і полімерних прошарків забезпечує різні класи стійкості і міцності, гарантуючи зносостійкість і експлуатаційну безпеку, а також дозволяє реалізувати всілякі дизайнерські задумки.

Існує два види технології виробництва триплексу, які відрізняються способом створення надійного склеює шару між скляними пластинами.

  • Заливальне технологія. Здійснюється нагрівальним методом, при якому скляні листи з’єднуються між собою фотоотверждаемой смоляний композицією, розігрітій ультрафіолетовим випромінюванням. Розплавлена смола рівномірно, шар за шаром, наноситься на всю поверхню, при її охолодженні утворює заливальна прошарок. Головна перевага даної технології в тому, що смоляний склад в’язкий і еластичний, а це дозволяє склеювати різні за фактурою і товщині скла.
  • Плівкова технологія. Здійснюється методом пресування, при якому між пластинами скла прокладається спеціальна полімерна плівка. Потім відбувається процес пресування при гідравлічному тиску, під впливом підвищеної температури (1500С) відбувається склеювання. Плівка може використовуватися різна по призначенню, це дозволяє отримати певні якості і властивості скла, покращуючи при необхідності показники енергозбереження, звукопоглинання, захисту від ультрафіолетових променів і інше.

Переваги застосування склопакетів триплекс

установка и покупка окна триплекс киев

Склопакети, в яких передбачені багатошарові скла, відрізняються в процесі експлуатації поруч переважних моментів. Варто виділити такі основні позитивні характеристики:

  • Експлуатаційна безпека. Протистояння сильним ударам, що дозволяє перешкоджати спробам злому і незаконного проникнення в приміщення. Якщо скло під впливом дуже сильного удару все-таки розіб’ється, його осколки не розлетяться, а залишаться приклеєними на внутрішній полімерній плівці. Це знижує ризик виникнення травм від розлетілися на всі боки осколків з гострими крайками.
  • Високі показники енергозбереження та економічність. Багатошаровість скла і наявність внутрішньої прошарку підвищують енергозберігаючі властивості, так як знижуються теплові втрати. Це дозволяє мінімізувати витрати на опалення приміщення в зимовий період і кондиціювання в летній.Повишенний рівень шумоізоляції. За рахунок полімерного кулі, який містить прозору смоляну композицію, забезпечується відмінне поглинання шумів. Звукоізоляція таких склопакетів в порівнянні зі звичайними підвищена на 30-40 дБ.
  • Захист від ультрафіолетового випромінювання. Наявність сполучних шарів обмежує проходження в приміщення через вікна інтенсивних ультрафіолетових променів. Це допомагає мінімізувати вицвітання меблів, стін, фіранок і штор, а також інших предметів інтер’єру.
  • Естетика і дизайнерські можливості. Використання полімерної плівки різних відтінків, а також з різними малюнками і зображеннями, дозволяє отримувати всілякі дизайнерські рішення. Завдяки цьому можна декорувати приміщення відповідно до особистих переваги і індивідуальним смаком замовника.

Єдиний недолік триплекса – досить велику вагу і вище вартість в порівнянні з загартованим склом. Вага може накладати деякі обмеження в застосуванні даного матеріалу при склінні певних місць.

Спеціальні можливості багатошарових склопакетів

Варто відзначити, що склопакети триплекс можуть проводитися зі спеціальними можливостями. Крім антивандальной і противовзломной захисту вони можуть бути вогнезахисними, куленепробивні, стійкими до вибухової хвилі та інше. При цьому зберігається абсолютна прозорість скління. Ще однією спеціальної можливістю є підігрів, що отримується шляхом легування металом внутрішнього шару, який стає електричним провідником. Такий склопакет може служити додатковим джерелом тепла завдяки пристрою з регулятором потужності, який підключається до електричної мережі.

Де актуальна установка триплекс склопакетів

покупка вікон триплекс Київ

Склопакети з багатошаровим склом актуально встановлювати в приміщеннях, де дуже важлива безпека, підвищений захист від зломів і незаконного проникнення. Перш за все це квартири і будь-які інші приміщення, що знаходяться на перших поверхах. Особливу затребуваність таке скління набуло в комерційному секторі – вітрини торговельних центрів, всіляких магазинів, автомобільних салонів та інше, де дуже важлива правильна організація захисту від зловмисників. Також актуальна установка протиударних стекол в таких об’єктах комерційного призначення, як спортивні клуби та оздоровчі комплекси, басейни, ресторани, бізнес-центри та інше.