ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Скляні перегородки в офіс / будинок Київ. Замовити суцільноскляні перегородку від TVOEOKNO.

Скляні перегородки

Скляні перегородки – це сучасне рішення в архітектурі, дозволяє розділяти простір, ефективно використовуючи денне освітлення і ізолюючи від зайвого шуму. Суцільноскляні перегородки частіше використовують в нежитлових приміщеннях – торгових центрах, банках, офісах. Останнім часом цей вид розмежування простору використовують і в житлових приміщеннях. У квартирі скляні перегородки дозволяють удосконалити невдалу планування кімнат, виділити особистий простір без значних фінансових вкладень, а також вдало зонувати те чи інше приміщення.

З чого складається скляна перегородка?

Суцільноскляні перегородки – це конструкція безрамного скління. Вони виготовляються із загартованого скла або застосовується триплекс – багатошарове скло. Товщина загартованого скла від 8 мм, воно дуже міцне і гарантує повну безпеку при його застосуванні, адже навіть в разі розбиття – розпадається на дрібні негострі частки.

Технічні характеристики скляних перегородок

Параметр Значение
Толщина стекла, мм8-12
Максимально возможная высота, ммдо 4000
Толщина полотна двери, мм8-12
Высота нижнего и верхнего профиля, мм40, 55, 100
Гарантийный размер двери, до/мм900х2300
Шумоизоляция, Дбне больше 26-36

Від алюмінієвих перегородок суцільноскляні відрізняються відсутністю вертикальних алюмінієвих профілів – скло встановлюється стик в стик і фіксується клемними профілями.

Фурнітура суцільноскляної перегородки

За типом елементів, що розрізняють перегородки маятникового типу (мають маятникову стулку), розсувні конструкції (мають розсувні двері) і глухі системи (дверей нема).

Яка ціна скляної перегородки?

заказать цельностеклянную перегородку

Вартість виготовлення та монтажу скляної перегородки залежить від багатьох факторів. Серед основних обраний тип, товщина скляного заповнення, а також необхідність декорування скла. В середньому ціна цельностеклянной перегородки в базовому варіанті виготовлення починається від 1300 грн. /м.кв. і вище. У будь-якому випадку, точний розрахунок вартості покупки і установки скляних перегородок ми робимо тільки після виїзду замірника.

Варіанти дизайну суцільноскляної перегородки

дизайн цельностеклянной перегородки киев

У скляних системах можуть застосовуватися різні види скла:

  • Прозоре скло – для тих, хто вважає за краще простоті і якості;
  • Тоноване скло, коли колір додається на етапі виготовлення;
  • Якщо вам потрібен особливий відтінок скла, тоді це можна вирішити за допомогою тонувальної плівки, яка може виготовлятися в самих кольорах;
  • На скляну перегородку можна нанести малюнок за допомогою техніки художнього пескоструя;
  • Скло може бути матовим з ефектом розмитості або художнім матуванням;
  • Також можна замовити подвійне скління з вбудованими жалюзі. Все залежить від ваших побажань і фантазії.