• Пн-Пт: 09:00-18:00
  • Сб: 10:00-15:00

  Скляні перегородки

  Скляні перегородки – це сучасне рішення в архітектурі, дозволяє розділяти простір, ефективно використовуючи денне освітлення і ізолюючи від зайвого шуму. Суцільноскляні перегородки частіше використовують в нежитлових приміщеннях – торгових центрах, банках, офісах. Останнім часом цей вид розмежування простору використовують і в житлових приміщеннях. У квартирі скляні перегородки дозволяють удосконалити невдалу планування кімнат, виділити особистий простір без значних фінансових вкладень, а також вдало зонувати те чи інше приміщення.

  З чого складається скляна перегородка?

  Суцільноскляні перегородки – це конструкція безрамного скління. Вони виготовляються із загартованого скла або застосовується триплекс – багатошарове скло. Товщина загартованого скла від 8 мм, воно дуже міцне і гарантує повну безпеку при його застосуванні, адже навіть в разі розбиття – розпадається на дрібні негострі частки.

  Технічні характеристики скляних перегородок

  Параметр Значение
  Толщина стекла, мм8-12
  Максимально возможная высота, ммдо 4000
  Толщина полотна двери, мм8-12
  Высота нижнего и верхнего профиля, мм40, 55, 100
  Гарантийный размер двери, до/мм900х2300
  Шумоизоляция, Дбне больше 26-36

  Від алюмінієвих перегородок суцільноскляні відрізняються відсутністю вертикальних алюмінієвих профілів – скло встановлюється стик в стик і фіксується клемними профілями.

  Фурнітура суцільноскляної перегородки

  За типом елементів, що розрізняють перегородки маятникового типу (мають маятникову стулку), розсувні конструкції (мають розсувні двері) і глухі системи (дверей нема).

  Яка ціна скляної перегородки?

  заказать цельностеклянную перегородку

  Вартість виготовлення та монтажу скляної перегородки залежить від багатьох факторів. Серед основних обраний тип, товщина скляного заповнення, а також необхідність декорування скла. В середньому ціна цельностеклянной перегородки в базовому варіанті виготовлення починається від 1300 грн. /м.кв. і вище. У будь-якому випадку, точний розрахунок вартості покупки і установки скляних перегородок ми робимо тільки після виїзду замірника.

  Варіанти дизайну суцільноскляної перегородки

  дизайн цельностеклянной перегородки киев

  У скляних системах можуть застосовуватися різні види скла:

  • Прозоре скло – для тих, хто вважає за краще простоті і якості;
  • Тоноване скло, коли колір додається на етапі виготовлення;
  • Якщо вам потрібен особливий відтінок скла, тоді це можна вирішити за допомогою тонувальної плівки, яка може виготовлятися в самих кольорах;
  • На скляну перегородку можна нанести малюнок за допомогою техніки художнього пескоструя;
  • Скло може бути матовим з ефектом розмитості або художнім матуванням;
  • Також можна замовити подвійне скління з вбудованими жалюзі. Все залежить від ваших побажань і фантазії.