ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Шпроси на вікна. Пластикові вікна зі шпросами Київ. Декоративна розкладка в вікнах ПВХ від Твоє вікно

Шпроси на вікна

Шпроси на вікна – це декоративний елемент, який перш за все підкреслює певний стиль екстер’єру або інтер’єру будинку. Особливо гармонійно такі декоративні палітурки всередині скла виглядають в старовинних будинках, котеджах в класичному стилі, заміських будинках в стилі прованс. Все частіше, щоб додати дизайну квартири певний дизайн, шпроси в пластикові вікна замовляють при склінні квартир.

Якщо ви хочете додати вашому будинку особливу атмосферу і затишок, – віконні шпроси стануть відмінним дизайнерським рішенням.

Віконний шпрос -це переплетення з алюмінієвих планок всередині склопакета певної форми. Планки з’єднуються між собою спеціаотними пластиковими з’єднувачами. Форма шпросу може бути різна: вузька, широка, фрезерована або ж пряма. Усередині самої камери склопакета шпроси можна з’єднувати під різними кутами, згинати, надаючи таким чином певний малюнок.

Які можуть бути шпроси?

шпросы на окна


Конструктивні (імпостні, розділяючі) шпроси на вікна є найбільш функціональним і практичним рішенням в габаритних отворах. Вони фактично виготовляються з того ж матеріалу що і віконна рама, тому така віконна конструкція виглядає цілісно.

Декоративні шпроси бувають декількох видів:

  • Міжскляний шпрос: встановлюється всередині камери склопакета.
  • Наклеюються шпроси на скло (віденські, венеціанські). Їх ще називають хибним або фальшпереплетом
  • накладні

Ширина шпрос теж може бути різна: від 8 до 45 мм (8, 18, 26, 45 мм). Надати радіусу форму можливо шпросів товщиною від 8 до 26 мм. Ширші шпроси можна зігнути в формі дуги. Також варто врахувати що установку вузьких шпрос в габаритні конструкції або ж з міжскляному відстанню більше ніж 18 мм не варто робити, так як шпрос при відкриванні вікна може дзвеніти. Найоптимальнішою шириною для установки шпрос є дистанція 12-18 мм ..

шпросы для пластиковых окон

Кольорові рішення: білий, золотий, коричневий, можливе фарбування по таблиці Ral, ламінування поверхні шпрос під дерево.

Шпроси на вікна (варіанти візерунків)

варианты рисунков шпросов в окнах
Переваги і недоліки віконних шпрос

  • Конструктивні шпроси на вікна збільшують жорсткість віконної конструкції, що особливо важливо і потрібно для габаритних виробів
  • Накладні і наклеєні фальш-палітурки дуже швидко забруднюються і за ними потрібен постійний догляд. Як плюс такого варіанту шпрос – це можливість замінити / прибрати шпроси за ненадобностью.По порівнянні з конструктивними схилами абсолютно не впливають на теплоізоляції віконної конструкції
  • Декоративні міжскляний шпроси на вікна найоптимальніший варіант в плані догляду та впливу на коефіцієнт теплопровідності. Вони виглядають лаконічно, мають масу можливостей реалізації малюнка, тому і набули найбільшого поширення в виборі клієнт