ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Ремонт балкона / лоджії Київ. Ремонт балконів фото / ціни в Києві від компанії Твоє вікно

Ремонт балкона своїми руками

Наскільки вигідне скління балконів своїми руками?

Всього декілька нюансів визначає відмінності між любителем і професіоналом – глибокі знання основ ідеяких секретів, вироблена за роки власна тактика, професійна інтуїція і досвід. Тому, іноді наявність таких чинників, як нав’язливе прагнення, достатня кількість інформації і повна бойова готовність (“під рукою”необхідні інструменти і матеріали), може виявитися цілком достатнім, щоб склити балкон своїми руками.

Чому дешеві вікна, що оптимально для балконів, незавжди на відмінно для лоджій?

Спершу визначимося з тим, що балкон і лоджія – це різніконструкції, де у кожному конкретному випадку лоджія під ключ в Киеві мають свої особливості. Лоджія – споруда основна, де вже спочатку справа і ліворуч змонтовано огорожу. Враховуючи ці особливості, набагато простіше самостійно провести усі необхідні роботи від початку до кінця – “лоджія під ключ”, чим облаштувати балкон своїми руками.

Балкони є виносною спорудою, міцно прикріплені до фасаду. Відкритий з усіх боків балкон вимагає ретельного підходу і точних розрахунків допустимого навантаження, що несе, міцність.

Приємне придбання – симпатичний стильний дизайн, прекрасна функціональність, та і коштують пластикові вікна недорого, але в деяких випадках неприпустимо їх використання при склінні лоджії. Багато що залежить від поверховості, від величини чиненого тиску вітру і подібних явищ.

Висококваліфіковані фахівці точно знають в якому випадку можна встановити пластикові балконні двері і вікна, а коли ПВХ конструкції краще замінити алюмінієвим склінням.

Найбільш часті “ляпи” при непрофесійному склінні балконів.

  • Виконуючи роботи по склінню балконів своїми руками частенько здійснюються помилки, виправити які складно навіть професіоналам.
  • Недбалість, виражену перекосом стулок, протіканням в деяких місцях виправити не складе труднощів.
  • Але при помилковій розмітці, козирок не займає усю довжину – це гірше. Неминуче затікання води всередину і додаткові витрати.
  • Не зафіксований правильний нахил козирка і, як наслідок, протікання талої води.
  • Між козирком і верхньою плитою залишки піни високий відсоток протікання.
  • Порушення герметизації, перекоси, що впливають нафункціональність розсувних елементів, що відкриваються, недбалий вид з боку.

Не упевнені у своїх силах? Немає вільного часу? Просто немає бажання возитися? Професійні працівники виконають все на вищому рівні. Обійдуться такі послуги ненабагато дорожче. За бажання можна використати калькулятор вікон (металопластикові вікна калькулятор).
На вікна ціни (ціни на вікна), з урахуванням витраченого часу і сил будуть рівнозначні, а можливо навіть, перевага піде у бік фахівців.