ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Регулювання пластикових вікон в Києві і області від нашої компанії:) - компанія Окна Киев от TVOEOKNO в Києві

Регулювання пластикових вікон в Києві і області від нашої компанії:)

Пластикові вікна сьогодні – доволі поширене явище. Вони сталі популярні завдяки цілому ряду переваг : якості, тривалості експлуатації, теплоізоляції, звукоізоляції, легкості у використанні. Проте, з ними теж, іноді, виникають проблеми. Найчастіше вони пов’язані зпроблемами регулювання вікна і виникають з наступнихпричин:

  • Дешеві вікна дуже притягають своєю ціною, алевикористовувані для їх установки неякісна фурнітура і пластик здатні сильно вплинути на термін служби пластикових вікон.
  • Неправильна експлуатація, яка часто призводить дополомки віконних ручок і інших віконних механізмів. – Час. Як ні крути, а тривале і часте використання пластиковихвікон, навіть найякісніших, призводить до природногозносу окремих деталей. У слідстві чого вікна не щільно прилягають і пропускають повітря.

Самостійне регулювання вікна, – чи потрібно?

Перш, ніж з’ясовувати, як відрегулювати пластикове вікно самостійно, краще подумайте скільки сил і часу Ви на це витратите. До того ж, може виявитися і так, що фурнітура пошкоджена настільки, що вимагає заміни, або поломка занадто складна, для самостійного усунення. Тому кращевсього відразу звернутися до фахівців. Фурнітура ведучих марок Siegenia і Maco здатна позбавити Вас від цілогоряду проблем, що виникають при експлуатації пластикових вікон. Так само, дуже важлива якість пластика, використовуваного для виробництва вікна.

Тому, краще всього встановлювати продукцію тільки перевірених марок.

Чому варто встановлювати вікна у нас?

Наша компанія не просто встановить Вам пластикові вікнанедорого, але і зробить цілий ряд інших послуг :

  • проконсультує, – розповість як правильно користуватися вікном і як за ним доглядати
  • заміряє вікно і розрахує кількість необхідного матеріалу, – здійснить безкоштовну доставку, – надасть п’ятирічну гарантію, – надасть повний пакет документів.
  • На відміну від інших подібних компаній, ми пропонуємо абсолютно безкоштовну консультацію і виїзд майстра додому. Ми використовуємо тільки якісні вікна і фурнітуру.
  • Подальше регулювання вікна і усунення інших проблем в межах гарантійних термінів так само не зажадають від Вас витрат. Перш ніж здати свою роботу, ми не лише проведемо необхідне регулювання вікна, але і навчимо Вас як відрегулювати пластикове вікно самостійно.
регулировка пластиковых окон
Регулировка пластиковых окон (044)227-12-25