ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Які максимально допустимі розміри вікон, виготовлених із ПВХ-профілю? -TVOEOKNO

Які максимально допустимі розміри вікон, виготовлених із ПВХ-профілю?

максимальные размеры оконПластикові вікна мають певні технічні та експлуатаційні обмеження, що впливає на максимально допустимі розміри їх виготовлення, залежно від типу пластикової конструкції. Так, залежно від типу конструкції, співвідношення сторін отвору, вітрових навантажень при висотному склінні – відповідальний виробник завжди запропонує те технічне рішення, яке буде надійним в експлуатації в даних умовах. Серед варіантів:

  • вибір багатокамерної профільної системи
  • встановлення посиленого армуючого профілю всередину камер
  • використання спеціальних міцних склопакетів
  • дроблення отвору на кілька окремих конструкцій із ПВХ

Яка максимальна ширина та висота пластикового вікна?

Вимоги ГОСТ диктують виробнику умови виготовлення конструкцій з ПВХ профілю граничних розмірів. Для глухого пластикового вікна можливі наступні максимальні параметри: максимальна висота конструкції 2755 мм, але ширина не повинна перевищувати 1770 мм.; максимальна ширина конструкції 2670 мм, висота такої рами не повинна бути більше від 1160 до 2060 мм.

Що робити, якщо отвір більше допустимих максимальних розмірів пластикового вікна?

Тут варіантів вирішення проблеми кілька. По-перше в такому разі отвір скліється складовою пластиковою конструкцією. Це означає, що кілька окремих рам будуть з’єднані між собою спеціальним підсилювальним з’єднувачем. По-друге, можна засклити отвір алюмінієвими конструкціями.

Максимально допустимі розміри склопакетів?

Крім обмежень по ширині, висоті та співвідношенню сторін пластикового профілю існують також технічні та експлуатаційні можливості склопакетів. Якщо говорити про габаритний склопакет, площа якого більша за цифру 2,25 м.кв., то для таких великих склопакетів допустимо використання спеціальних стекол триплекс, загартованого. Дані склопакети за рахунок своїх міцних характеристик дає можливість сконструювати більш габаритні конструкції. Склопакети габаритних розмірів складно транспортувати та монтувати за рахунок великої ваги та площі.

стеклопакеты больших размеровРозміри листового скла:

  • звичайне флоат-скло 4мм: 3400х2800 мм;
  • скло-триплекс на основі загартованого скла 13-48 мм: 4700х2800 мм;
  • загартоване скло завтовшки 10-15 мм: 5900х2800 мм;

Максимально допустимі розміри виготовлення рам із профілю ПВХ, а також склопакетів важливо враховувати при плануванні та проектуванні скління у будинках та приміщеннях, щоб уникнути труднощів у подальшій реалізації архітектурного проекту. Тому дана ознайомча стаття буде корисна архітекторам, виконробам та замовникам для того, щоб уникнути практичних помилок архітектурного проекту будівель.