ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Розсувні вікна/двері Київ. Розсувні системи вікон купити

Розсувні системи: вікна і двері

Все більшою популярністю користуються конструкції з паралельно розсувною системою, а в народі такі пластикові вікна називають “роздвіжкі”.

Паралельно розсувні системи – це вікна, в яких одна, дві або три стулки виїжджає вперед, а потім по рамі, щ онаправляє уподовж. Від поворотно-відкидних вікон відрізняється тільки способом управління і фурнітурою похило-зрушення Maco і Roto.

Існує два види розсувних вікон : “холодні” і ” теплі” – це залежить від способу установки стулок, якщо стулки відкриваються за принципом шафи-купе то це “холодні” розсувні вікна, а “теплі” – стулка, що відкривається, яка для переведення у відкрите положення висувається із заходом на глуху раму. Такі вікна мають багато різноманітних форм і конфігурацій.

Розсувні системи можуть бути укомплектовані розсувними москітними сітками.

Можливі положення стулок :

 1. Двокомпонентний елемент (одна розсувна стулка ліва або права).
 2. Трикомпонентний елемент (одна розсувна стулка ліва або права).
 3. Трикомпонентний елемент (дві розсувні стулки ліві або праві).
 4. Чотирьохкомпонентний елемент (дві розсувні стулки ліві і праві).

Розсувні вікна стануть хорошим рішенням для тих у кого обмежений простір, наприклад для малогабаритних квартир, а так само таке скління підійде для балконів і лоджій, яке дозволить заощадити вільне місце для Вашої квартири. Тепер немає необхідності залишати простір для провітрювання.

Пластикові розсувні вікна – герметичні і забезпечують надійну звуко – і теплоізоляцію в будинку, а завдяки якісній фурнітурі легко і зручно відкриваються.

Розсувні конструкції – це зручно і практично, вони підкреслять оригінальний дизайн і нададуть Вашому будинку або квартирі стильний і неповторний дизайн.

razdvigka

Основні плюси розсувних вікон ідверей :

 • надійність;
 • довговічність;
 • підвищений захист від злому;
 • простота у догляді;
 • ручки можуть бути не лише у середині, але так і зовні приміщення;
 • ручки і направляючі для конструкцій можуть бути різних кольорів;
 • естетичний дизайн.

Такі вікна рекомендуються для французьких балконів, терас, зимових майданчиків, а також можуть бути виготовлені з ламінацією і шпросами.

Якщо у Вас залишилися питання, звертайтеся, наші менеджери завжди готові Вам допомогти.