ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Винос балкона по підлозі, розширення підлогина балкона Київ.

Розширення підлоги балкона

Винесення по підлозі(винесення по плиті) – це інноваційна технологія розширення площі балкона. Питання розширення актуальне для малогабаритних “хрущовок” і”сталинок” при облаштуванні балконів під ключ. Увеличить простір можна по периметру або тільки по фасаду до 35см.,також для досягнення максимального розширення площі, можна зварити винесення по підлозі в комплексі з винесенням по підвіконню. Цей вид послуги дуже трудомісткий, відповідальний і відповідно стоїть дорожче від інших типів виносів, але кінцевий результат Вас позасумнівом порадує.

расширение пола на балконе

______________________________

Етап №1 Оцінка технічного стану балкона

Майстер обов’язково повинен оцінити стан нижньої плити, перевірити її надійність і цілісність. Дуже часто краї нижньої плити в прогнилому стані, більше того, може кришитися або мати тріщини. У такому разі ми рекомендуємо прислухатися до порад заміршика при виборі глибини зварювання. Далі необхідно правильно зробити всі заміри по балкону.

Етап №2 Приступаємо до нарощування плити

Передусім необхідно розчистити балкон: прибрати всі зайві речі, зрізати металеві перила болгаркою, залишити тільки голу бетонну плиту. Краї нижньої плити по периметру треба зміцнити металевим куточком.
При установці французького балкона : із сталевого швелера поверх плити вариться металевий каркас, який закріплюється швелерами по всій площині і в стіні будинку на 25см. Закріплюють каркас винесення за допомогою анкерних болтів і арматури. Таким чином навантаження розподіляється по усій несущей стіні будинку і є безпечним.
При установці балкона на підвіконня: в такому варіанті додатково варяться нові перила з профільної труби 40х40 з товщиною метала не менше 1.5мм. Робиться наварювання каркаса.
Треба відмітити немало важливий момент, не варто економити на металі, вибирайте якісні матеріали. І тоді ваш балкон буде міцним і надійним на довгі роки.

Етап №3.Обробка металу

Для того щоб метал не іржавів, всю зварювальну конструкцію в обов’язковому порядку необхідно покрити грунтовкою по металу або будь-яким антикорозійним засобом.

Етап №4. Обшивка балкона

Зовні закриваємо нижню частину виносної підлоги коробом(металевий листом), утепляємо мінватой або стиродуром, всі стики ретельно герметизуємо монтажною піною.

Якщо ви вирішили ставити французький балкон, то зовнішня обшивка перил вам не знадобиться. У такому разі встановлюється тільки відлив, козирок і можливо кутові нащільники. Обшивка знадобиться якщо зварені нові перила або винесення по підлозі зварений в комплексі з винесенням по підвіконню.

Якщо Вас зацікавила ця послуга в нашій компанії, Ви можете запросити майстра-фахівця на замір для детальнішої консультації. Той, що заміряє допоможе Вам не лише визначиться з вибором матеріалів, але і дати корисні поради по балкону в індивідуальному порядку.