ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Пластикові противзламні вікна з ПВХ. Міцні вікна з противзломною функцією.

Противзломні вікна з ПВХ. Пластикові вікна з противзломним механізмом в Києві.

Особливості конструкції противзломних вікон із ПВХ
Головна функція пластикових вікон в наших будинках – це захист від непрошених гостей. Для збільшення захисних властивостей вікна проводиться цілий комплекс протизломних заходів. У зв’язку з цим слабких ланок в цьому ланцюзі бути не повинно, адже який сенс від броньованого скла здатного зупинити кулі, якщо кріплення рами і її міцність залишають бажати кращого.

Є кілька основних складових компонентів гарантії надійної віконної системи.

– спеціалізоване скло (пакет).

Бронескло представляє собою багатошаровий армований матеріал, який забезпечує високу стійкість до руйнування і деформацій. Міцність його вимірна класами і, як правило, сертифікована. Розглянемо докладніше:

Клас В1 – товщина – 15мм; вага – 29 кг / м2 – здатне протистояти пулі пістолета марки ПМ.

Клас В2 – товщина – 17мм; вага – 34 кг / м2 – здатне протистояти пулі пістолета марки ТТ.

Клас В3 – товщина – 36мм; вага -70 кг / м2 – здатне протистояти автоматної кулі.

– посилений профіль і спеціальна геометрична конструкція рами.

Зазнала змін і процедура складання профілів. У центральну камеру крім арматури закладають також підсилюють вкладиші. Найнадійнішими вважаються вкладиші замкнутого перетину (хрестоподібні). Для самого профілю діє правило, чим товще і ширше – тим краще.

– спеціальне обладнання і замикаючі пристрої у вигляді фурнітури.

На безпеку фурнітури впливає два компоненти: надійність запірного механізму і ручка. Для виробництва протизламні вікна використовують фігурну систему з грибоподібних цапфами, які надійно входять в отвори рами. Таке зачеплення робить зрив стулки неможливим. Один з виробників на підтвердження міцності системи в своєму рекламному ролику продемонстрував підняття автомобіля прикріпленого до цапфи. Доповненням до всього виступає закривається на ключ ручка. Як приклад – Німеччина. У цій країні вікно не вважають протівовзломним якщо воно не має замикаючого механізму, що забезпечує блокування повороту ручки.

– надійний монтаж і посилені штапики.

Монтаж повинен надійно переносити зусилля злому на зовнішню сторону стіни. Вибір кріпильних елементів повинен збігатися з особливостями матеріалу стін. Доцільніше звіряти придатність метизів за довідковими рекомендацій виробника. Кріплення повинно ставитися частіше, ніж при звичайній установці (5 см один від одного) і установка точок здійснюється безпосередньо навпроти відповідних планок. Крім зміцнення отвору металевими підкладками, обов’язковою умовою є використання високоміцних подовжених шурупів. Для перешкоджання банального виймання скла з рами, посилений штапик, на відміну від звичайних вікон, після замикання кріпиться до профілю металевими гвинтами.

Особливо актуальні і затребувані «посилені» вікна в офісах, фінансових установах. Завдяки різноманітності кольорів і форм вони прекрасно впишуться в загальний вигляд будь-якої будівлі.