МенюМеню

Профіль ПВХ для вікон, що потрібно знати про кількість камер профілю?

Профіль ПВХ – скільки камер вибрати?

Складається вікно з таких основних елементів: рама, стулка, імпост, штапік та фурнітура. Всі вони грають свою істотну роль у коректному функціонуванні  конструкції. В цій статті ми більш широко розглянемо раму, а саме камерність профілю, що формує раму і впливає на її характеристики. Профіль ПВХ –  пластиковий корпус з поздовжніми перегородками всередині, що утворюють порожнини – повітряні камери, виготовляється з полівінілхлориду та добавок необхідної кількості. Щоб підсилити жорсткість  конструкції всередину профілю вставляється арматура (вкладиш П-подібного або прямокутного перерізу з  металу).

 Профіль ПВХ  для вікон, що потрібно знати про кількість камер профілю?Кількість камер прямим чином залежить від ширини профілю, відповідно до цих параметрів, умовно можна розділити профілі ПВХ на 3 класи:

  • перший – 60 міліметровий профіль може мати максимум 3/4 камери – стандартна рама
  • другий – 70 міліметровий профіль- 5/6 камер – оптимальна рама
  • третій – 80-92 міліметрового нормою є 6/7 камер – VIP рама

       Профіль ПВХ стандартної рами має три камери:

  • перша – для відведення конденсату
  • друга – для розміщення армування
  • третя – для закріплення частин фурнітури і створення додаткової повітряного прошарку для кращої герметичності вікна

Такої кількості камер достатньо для другої кліматичної зони(або для скління «холодних» балконів), для першої кліматичної зони варто зупинятись мінімум на 4 камерній системі  в поєднанні з гідним склопакетом, це дозволить зберегти тепло і створить опір холодним потокам. Якщо ж потрібна посилена тепло- і звукоізоляція, тоді  без 5/6/7-камерного профілю ПВХ не обійтися, адже саме вони підвищують ці показники(профіль ширший, де кожна наступна камера додатковий шумо/тепло бар’єр).

Для збільшення теплозберігаючих характеристик кількість камер має значення, але якщо при цьому не збільшується ширина рами/профілю, наявність великої кількості камер не матиме сенсу.

Від монтажної ширини профілю залежить, який склопакет буде установлений: 1-но чи 2-х камерний? Саме завдяки ширині профілю є змога розширювати якісні можливості вікна за рахунок склопакету. Наприклад у 5-ти камерний профіль ПВХ можна установлювати склопакети 2-х камерні і обирати варіації стекол з різною товщиною та властивостями (триплекс, мультифункціональні, енергозберігаючі стекла), щоб підвищити теплозбережні та шумоізоляційні властивості, в 3-х камерній системі використання частини стекол просто недоступне. 6-7 камерні рами дають можливість встановити скло від 40 до 50мм, поєднання такої рами та склопакетів використовуються в остікленні пасивних будинків – будов, що стали енергоефективним будівельним стандартом; вимоги до профілю та склопакетів балкону, що не буде утеплюватися зовсім інші. Важливий висновок полягає в тому , що підбирається профіль та склопакет виходячи з Ваших цілей та потреб.

Приклади декількох профільних систем, які реалізує Твоє вікно, та їх основні характеристики в залежності від ширини та камерності профілю:

  WDS Rehau  
WDS 400 WDS 500 Rehau 60 Rehau 70 Rehau Synego Salamander 2D Salamander Strimline
Кількість камер та монтажна ширина.

 

4-х камерний профіль з монтажною шириною 60мм

 

 

5-ти камерний профіль з монтажною шириною 70 мм

 

 

3-х камерний профіль з монтажною шириною 60 мм

 

 

5-ти камерний профіль з монтажною шириною 70 мм

 

 

 

профіль з 7-ми камерною рамою та 6-камерною стулкою монтажна ширина якого 80мм

3-х камерний профіль з монтажною шириною 60 мм

 

5-ти камерний профіль з монтажною шириною 76 мм

 

Звукоізоляція забезпечує зниження шуму до 31 Дба забезпечує зниження шуму до 32 Дба забезпечує зниження шуму до 32 Дба забезпечує зниження шуму до 40-44 Дба забезпечує зниження шуму до 46 Дба забезпечує зниження шуму до 38 Дба забезпечує зниження шуму до 40-44 Дба
Теплоізоляція 0,81м²С/Вт 0,89м²С/Вт; 0,62 м²С/Вт 0,77 м²С/Вт 1.0м²С/Вт 0,71 м²С/Вт 0,77 м²С/Вт
Пакети, які можливо встановити

дає можливість установлювати 1-но та 2-х камерні склопакети товщиною 24 та 32 мм

 

дає можливість установлювати 1-но та 2-х камерні склопакети товщиною 24, 32 та 40 мм

 

дає можливості установлюв

ати 1-но та 2-х камерні склопакети товщиною до 32 мм

 

дає можливість установлювати 2-х камерні склопакети товщиною 32 тпа 40 мм

 

 

дає можливість установлювати 2-х камерні склопакети товщиною до 51 мм

 

 

 

дає можливість установлювати 1-но та 2-х камерні склопакети з максимальною товщиною до 32 мм

 

 

дає можливість установлювати 1-но та 2-х камерні склопакети, максимальна товщина яких може досягати 40 мм

 

Висновки

Різна кількість камер та ширина профілю суттєво впливають на характеристики конструкцій, ми підбираємо для своїх клієнтів не найдорожчі/найширші конструкції, а найефективніші для  потреб нашого клієнта. Компанія Твоє вікно пропонує послуги по  установці профілів ПВХ різної камерності та різних виробників:  Openteck, WDS, Salamander, REHAU та інші. В залежності від Ваших цілей та бюджету допоможемо підібрати оптимальний варіант з бажаними та потрібними для Вас характеристиками.

 

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...

окнакиев