ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Профіль ПВХ для вікон. Що потрібно знати про камери всередині ПВХ профілів

Профіль ПВХ для вікон, що потрібно знати про кількість камер профілю?

Профіль ПВХ – скільки камер вибрати?

Складається вікно з таких основних елементів: рама, стулка, імпост, штапік та фурнітура. Всі вони грають свою істотну роль у коректному функціонуванні  конструкції. В цій статті ми більш широко розглянемо раму, а саме камерність профілю, що формує раму і впливає на її характеристики. Профіль ПВХ –  пластиковий корпус з поздовжніми перегородками всередині, що утворюють порожнини – повітряні камери, виготовляється з полівінілхлориду та добавок необхідної кількості. Щоб підсилити жорсткість  конструкції всередину профілю вставляється арматура (вкладиш П-подібного або прямокутного перерізу з  металу).

 Кількість камер прямим чином залежить від ширини профілю, відповідно до цих параметрів, умовно можна розділити профілі ПВХ на 3 класи:

  • перший – 60 міліметровий профіль може мати максимум 3/4 камери – стандартна рама
  • другий – 70 міліметровий профіль- 5/6 камер – оптимальна рама
  • третій – 80-92 міліметрового нормою є 6/7 камер – VIP рама

       Профіль ПВХ стандартної рами має три камери:

  • перша – для відведення конденсату
  • друга – для розміщення армування
  • третя – для закріплення частин фурнітури і створення додаткової повітряного прошарку для кращої герметичності вікна

Такої кількості камер достатньо для другої кліматичної зони(або для скління «холодних» балконів), для першої кліматичної зони варто зупинятись мінімум на 4 камерній системі  в поєднанні з гідним склопакетом, це дозволить зберегти тепло і створить опір холодним потокам. Якщо ж потрібна посилена тепло- і звукоізоляція, тоді  без 5/6/7-камерного профілю ПВХ не обійтися, адже саме вони підвищують ці показники(профіль ширший, де кожна наступна камера додатковий шумо/тепло бар’єр).

Для збільшення теплозберігаючих характеристик кількість камер має значення, але якщо при цьому не збільшується ширина рами/профілю, наявність великої кількості камер не матиме сенсу.

Від монтажної ширини профілю залежить, який склопакет буде установлений: 1-но чи 2-х камерний? Саме завдяки ширині профілю є змога розширювати якісні можливості вікна за рахунок склопакету. Наприклад у 5-ти камерний профіль ПВХ можна установлювати склопакети 2-х камерні і обирати варіації стекол з різною товщиною та властивостями (триплекс, мультифункціональні, енергозберігаючі стекла), щоб підвищити теплозбережні та шумоізоляційні властивості, в 3-х камерній системі використання частини стекол просто недоступне. 6-7 камерні рами дають можливість встановити скло від 40 до 50мм, поєднання такої рами та склопакетів використовуються в остікленні пасивних будинків – будов, що стали енергоефективним будівельним стандартом; вимоги до профілю та склопакетів балкону, що не буде утеплюватися зовсім інші. Важливий висновок полягає в тому , що підбирається профіль та склопакет виходячи з Ваших цілей та потреб.

Приклади декількох профільних систем, які реалізує Твоє вікно, та їх основні характеристики в залежності від ширини та камерності профілю:

 WDSRehau 
WDS 400WDS 500Rehau 60Rehau 70Rehau SynegoSalamander 2DSalamander Strimline
Кількість камер та монтажна ширина.  4-х камерний профіль з монтажною шириною 60мм    5-ти камерний профіль з монтажною шириною 70 мм    3-х камерний профіль з монтажною шириною 60 мм    5-ти камерний профіль з монтажною шириною 70 мм      профіль з 7-ми камерною рамою та 6-камерною стулкою монтажна ширина якого 80мм3-х камерний профіль з монтажною шириною 60 мм  5-ти камерний профіль з монтажною шириною 76 мм  
Звукоізоляціязабезпечує зниження шуму до 31 Дбазабезпечує зниження шуму до 32 Дбазабезпечує зниження шуму до 32 Дбазабезпечує зниження шуму до 40-44 Дбазабезпечує зниження шуму до 46 Дбазабезпечує зниження шуму до 38 Дбазабезпечує зниження шуму до 40-44 Дба
Теплоізоляція0,81м²С/Вт0,89м²С/Вт;0,62 м²С/Вт0,77 м²С/Вт1.0м²С/Вт0,71 м²С/Вт0,77 м²С/Вт
Пакети, які можливо встановитидає можливість установлювати 1-но та 2-х камерні склопакети товщиною 24 та 32 мм  дає можливість установлювати 1-но та 2-х камерні склопакети товщиною 24, 32 та 40 мм  дає можливості установлюв ати 1-но та 2-х камерні склопакети товщиною до 32 мм  дає можливість установлювати 2-х камерні склопакети товщиною 32 тпа 40 мм    дає можливість установлювати 2-х камерні склопакети товщиною до 51 мм      дає можливість установлювати 1-но та 2-х камерні склопакети з максимальною товщиною до 32 мм    дає можливість установлювати 1-но та 2-х камерні склопакети, максимальна товщина яких може досягати 40 мм  

Висновки

Різна кількість камер та ширина профілю суттєво впливають на характеристики конструкцій, ми підбираємо для своїх клієнтів не найдорожчі/найширші конструкції, а найефективніші для  потреб нашого клієнта. Компанія Твоє вікно пропонує послуги по  установці профілів ПВХ різної камерності та різних виробників:  Openteck, WDS, Salamander, REHAU та інші. В залежності від Ваших цілей та бюджету допоможемо підібрати оптимальний варіант з бажаними та потрібними для Вас характеристиками.