ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Підвіконня Crystallit Київ /купити .Замовити підвіконня Кристаліт: ціни і кольори від Твоє вікно

Підвіконня Crystalit

Купити підвіконня Crystalit – форма для замовлення:

Додаткові послуги

Сума до оплати: 324 грн

Якщо ви в пошуку глянцевих пластикових підвіконь відмінної якості, то латвійське підвіконня Crystallit, а точніше його вибір, – найвірніше рішення. Ідеально рівномірна глянсова поверхня, захисне покриття Elesgo, показові характеристики міцності за рахунок товщини зовнішніх стінок і ребер жорсткості всередині, прямий витончений Капінос, широка колірна гамма під текстури дерева або кам’яної поверхні, – все це переваги даної марки підвіконь.

Вибираючи підвіконня Кристаліт, ви стаєте власником продукту, абсолютно безпечного для здоров’я, так як в складі сировини підвіконня домішок формальдегіду і свинцю. Пластикові підвіконня кристалів витримують температуру до +75, не втрачають колір протягом всього терміну служби, не схильні до впливу УФ-променів, не роздувається. Всі ці властивості говорять про відмінну якість виготовлення і рецептури підвіконь Crystallit. За товщиною данне підвіконня становить 2 см., А висота самого капіноса 4 см. Розміри відповідають євростандартам: від 100 до 600 мм .. Максимальна довжина виробу 6 метрів. Це підвіконня можливе для установки як в звичайнийх отворах, так і при монтажі еркерні і радисних конструкцій, так як в комплектації передбачені заглушки по 135 градусів підрізу.

подоконник crystallit

Підвіконня Сrystallit: ціни і кольори

Додатково

  • Доставка по Києву: 150 грн.
  • Установка підвіконь: від 120 грн./м.п.
ГлубинаЦена, грн./м.п.
150233
200311
250388
300466
350545
400622
450700
500777
600932
Заглушка 60032
Соединительная заглушка62

Відеоогляд про підвіконня Crystallit

Відео огляд про підвіконні Crystallit

Латвійські підвіконня Crystalit дивують не тільки своєю якістю, але і приємною ціною. В даному відео ми зібрали всі найцікавіші факти про підвіконня Crystallit, чим вони відрізняються від інших, кольорова палітра, які ушкодження здатна витримати плівка Elesgo і як не допустити помилку при виборі, дивіться нижче.