ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Пластикові вікна в Києві. Вибір вікна і поради по догляду

Пластикові вікна в Києві – догляд за новими металопластиковими вікнами.

Ви встановили у себе в квартирі або будинку пластикові вікна? А забезпечуєте ви правильний догляд за ними?

Встановлюючи пластикові вікна, люди часто не замислюються про те, що при неправильному догляді може статися деформація пластикових вікон, наступити передчасне їх старіння, а так само втрата привабливості.

• Правила догляду за пластиковими вікнами

Для того, щоб забезпечити тривалий термін експлуатації пластикових вікон, необхідно дотримуватися ряду правил, серед яких:

1. Необхідність здійснення регулярного провітрювання приміщення.

Висока герметичність пластикових вікон створює передумови накопичення вологи (особливо це актуально в приміщенні кухні). Дана особливість проявляється на найбільш холодних ділянках зовнішніх конструкцій (склопакетах) випаданням запотівання або конденсату, а в разі сильних морозів – криги.. З метою попередження даних проявів вкрай необхідним є вдаватися до регулярного провітрювання. Це сприяє зниженню вологості в приміщенні. Для того, щоб уникнути появи запотівання на внутрішній поверхні скла, необхідно забезпечувати безперешкодну можливість потоку теплого повітря циркулювати від радіаторів опалення до скла.

2. Забезпечити правильний догляд за рамою полівінілхлоридного профілю

Виходячи зі свого хімічного складу, ПВХ проявляє нестійкість до кислотних розчинів. З цієї причини рама з зовнішньої сторони потребує очищення від забруднень за допомогою звичайного мильного розчину, або за допомогою застосування спеціальних миючих засобів. До складу цих речовин не повинні входити розчинники, абразивні речовин або ацетон. Засіб для очищення необхідно наносити безпосередньо на поверхню рами за допомогою м’якої лляної тканини. Після того, як нанесений розчин висохне, раму необхідно розтерти за допомогою сухої або вологої серветки. Необхідно уникати ударів по поверхнях профілю ПВХ, які знаходяться із зовнішнього боку вікна, а т.м. пошкодження його (подряпини, зіскрібки).

Для того, щоб продовжити термін служби ущільнювача, що полягає в збереженні еластичності і функціональних здібностей затримувати протяги і дощі, вкрай необхідним є один-два рази на рік проводити очищення їх від забруднень. Це можна робити спеціальними засобами, які випускаються промисловістю для цих цілей. В процесі обробки необхідно використовувати тканину, яка добре вбирає вологу.

4. Наявність правильного догляду за віконною ручкою

У разі розхитування віконної ручки, потрібно злегка підняти декоративну планку, яка знаходиться під нею, повернути її з вертикального положення в горизонтальне, а після цього провести затягування гвинтів. Це забезпечить міцну фіксацію ручки.

5. Водовідвід так само потребує правильного догляду

Канали, що забезпечують відведення води, розташовуються в нижній частині рами. Доступ до них нічим не ускладнений. Вони потребують періодичного очищення від забруднень.

• Рекомендації по експлуатації і догляду за фурнітурою

Функціональність і стан, в якому знаходиться фурнітура, необхідно перевіряти виходячи з наступних критеріїв:

– хід стулки не ускладнений,

Усунення або запобігання ускладнень перебігу фурнітури можливо за допомогою мастила або регулювання фурнітури.

– кріплення деталей фурнітури.

Від того, як надійно закріплена фурнітура, знаходиться в безпосередній залежності правильність і безпеку використання вікна. Потрібно регулярно здійснювати перевірку посадки і надійності кріплення окремих шурупів в пластиці. У разі виявлення ослаблення кріплення шурупа, його необхідно підтягнути.

• Знос деталей фурнітури

З метою уникнути зносу фурнітури, необхідно проводити регулярну змазку найвідповідальніших деталей (петель, ножиць).

• Запобіжні заходи

З метою уникнути непередбачені і небажані обставини, необхідно дотримуватися запобіжних заходів, зазначені ніжу:

– необхідно уникати перенавантаження стулки в вертикальному напрямку,

– уникати сильного натиску або зіткнення стулки і укосу вікна,

– ніколи не вставляйте між рамою і стулкою предмети, не передбачені технологією використання конструкції,

– закривати вікно в сильно вітряну погоду (можна використовувати, наприклад, гребінку).

Дотримання зазначених правил експлуатації конструкції забезпечить їй довгий і якісний термін експлуатації.