ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Установка пластикових вікон / балкона в гостинках. Вікна в гостинку під замовлення від Твоє вікно

Пластикові вікна в гостинку

Заміна вікон в будинках-гостинках.

Спорудження домов-гостинок почалося в 1960-1970 рр. -ця панельна або цегляна будівля з квартирами або кімнатами готельного типу. Як правило, це дома, які будувалися для працівників підприємств і виробництв. Спочатку передбачалося, що гостинки будуть як тимчасовежитло, після чого працівник повинен був отримуватиповнометражну квартиру, але як ми бачимо, людимешкають десятиліття в гостинках, а деякі і усе своє життя.

Звичайно, переслідувалися цілі забезпечитиякнайшвидше, як можна більша кількість людей але, нажаль це позначилося на якості житла.

Основною відмінною рисою будівель готельного типу є наявність однокімнатний квартир, з довгими коридорами, а так само велика кількість квартир на поверсі від 10 квартир, і як правило з одного боку квартири невеликої площі, а з іншою просторіші, у бік входу в під’їзд. І ще однією відмінною рисою гостинки є плоский дах.

Серія будинків – гостинка зазвичай має від 5 до 9 поверхів. Житлова площа гостинки складає від 12-20 кв.м. Кількість під’їздів може бути від 1 до 9. Висота стель в таких будинках 2,5- 2,6.

Гостинки можна поділити на два види, квартири в яких є балкон і дома з кімнатами готельного типу.

Як правило, гостинки мають вікно і невеликий балкон.

Розміри конструкцій в серії Гостинка:

  • Вікно на кухні – 1260х1350;
  • Вихід на балкон – двері 670х2100, вікно 800х1350;
  • Балкон – 2600х1450 700х1450.

У нашій компанії “Твоє вікно” Ви можете замовити скління якісними профільними системами від українських, німецьких і польських виробників. Наші менеджери можуть провести індивідуальну консультацію в телефонному режимі і відповісти на усі ваші питання.

П’ять причин зробити замовлення в нашій компанії :

  • Ми працюємо з 2009 року, і успішно розвиваємося в цьому напрямі;
  • Ми офіційні дилери заводів-виробників;
  • Надаємо гарантію 5 років;
  • У нас кваліфіковані і ввічливі менеджери;
  • Усі наші бригади штатні і виконують всі роботи професійно.

Дзвоніть. Будемо ради Вам допомогти!