ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Пластикові вікна в чешку купити / Київ. Установка вікон і балконів в чешці від Твоє вікно

Пластикові вікна в чешку

cheshka

У 1965 році почали будівництво будинків серії I-480-15ВК, 1КГ-480-12у і так далі, щоб було простіше вимовляти назву проектів, ці будинки дістали назву “чешка”. Є легенда, що за часів масової забудови дев’ятиповерховими будинками, в них тимчасово заселяли робітників з Чехії, які будували Київський пивзавод Оболонь. Тому ці будинки і дістали назву “чешка”.

Чешка – це 9-ти поверхові будинки, відмінною рисою яких є велика кількість балконів, які розташовані по порядку або ж в шаховому порядку. Вхід на балкон може бути як через коридор, так і через еркер сусідньої кімнати. (Еркер- це ребро жорсткості, у вигляді рами, яка дозволяє збільшити площу квартири). “Чеський проект” – це панельні будинки із залізобетонним перекриттям. Як правило, будинки мають декілька під’їздів, на кожному поверсі 4 квартири, іноді може бути 6 квартир, але це зустрічається рідко. У під’їзді є пасажирський ліфт і сміттєпровід, який є на кожному поверсі. Кухні в таких будинках зазвичай маленькі по 6 кв.м. Висота стель вчешках складає 2,5 – 2,6

Площа квартир в чешці:

  • 1- кімнатна – 32 кв.м.
  • 2-х кімнатна- 44 кв.м.
  • 3-х кімнатна – 64 кв.м.
  • 4-х кімнатна – 89 кв.м.

Типові розміри віконних конструкцій в”чешці”:

  • Вікна 1300х1350;
  • Двері 1490х2100;
  • Балконний блок – дверь 680х2100, окно 700х1350;
  • Еркер: дверь -800х2500,лоджия 3120х1650+боковушка 800х1650.

У 1 кімнатній і 2-х кімнатною квартирах – балкон косий і, як правило, в 3-х кімнатній квартирі балкон прямой і косой, а в 4-х кімнатній квартирі – три балкони.

Власників “квартир-чешок” з кожним роком все більше цікавить послуга – винесення, адже кожен хоче розширити корисну площу і додаткові сантиметри ніколи не будуть зайвими. Можна розглянути послугу винесення по підвіконню – це невелике винесення до 30 см, тобто скління виноситися на 30 см вперед.

Якщо у Вас залишилися питання або побажання посклінню або додатковим роботам, дзвоните в компанію”Твоє Вікно” наші кваліфіковані менеджери дадуть відповідь на всі ваші питання.

При замовленні скління в нашій компанії Ви завжди отримуєте якісний товар, на який ми даємо гарантію 5 років. У нас доступні ціни, а так само нашим постійним клієнтам ми даємо додаткову знижку. Ми намагаємося як можна частіше проводити акції для всіх наших клієнтів.

Менеджери нашої компанії намагаються знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта і його потреб, підібрати оптимальний варіант, який зможе максимально Вас задовольнити.