ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Вікна Salamander 2d Київ / ціни. Купити металопластикові вікна Саламандер від компанії Твоє вікно

Пластикові вікна Salamander 2D

Пластикові вікна Salamander 2D – еталон німецької якості

Основу системи вікон Salamander 2D складають профілі, створені на заводі німецької фірми Salamander Industrie Produkte, що вважається безумовним лідером у виробництві сучасних пластикових вікон. Більше 20 років будучи присутнім на українському ринку пластикові вікна Salamander 2D є справжньою німецькою якістю, що стала у всьому світі еталоном надійності і довговічності.

Характеристики системи вікон Salamander 2D

Пластиковые окна Salamander Киев

  • ПВХ профіль монтажною товщиною 6 см, що складаєтьсяз трьох камер;
  • Товщина стінок не менше 3 мм;
  • Коефіцієнт лінійного розширення не більше 1,6%
  • Оптимальная товщина склопакета, рівна 3,2 см

ПВХ високої якості забезпечує ідеально глянсовуповерхню і рівномірний глибокий колір профілю.

Фальцове з’єднання , розташоване під нахилом, перешкоджає збору дощової вологи і конденсату.

Завдяки повітряним прошаркам досягається висока звукоізоляція і низька теплопровідність склопакетів.

Притиск склопакета по периметру забезпечує високу надійність, а також взломо і вандалостійкість конструкції.

Усі ці характеристики роблять систему вікон Salamander 2D, не лише стильними і елегантними, але і надзвичайно стійкими до природних катаклізмів, роблячи вікна вашого будинку надійним захистом, як від суворої зимової холоднечі, так і від виснажливої літньої жари.

Salamander 2d

Особливості застосування пластикових вікон Salamander 2d

Вибираючи вікна Salamander 2D, ви отримуєте грошовий кошт для якісного скління балконів, отримуючи при цьому не лише пластикові балконні двері, але і дешеві вікна, що витримують температурні коливання від 70 до, – 70 °C. Широке поширення в Києві і інших містах України комплексних ремонтів “лоджія під ключ”, покликаних розширити квартирний житловий простір дозволяє склити балкон за допомогою склопакетів, тим самим забезпечивши підвищений захист від загазованості і міського шуму.

Вибираючи вікна Salamander 2D, ви віддаєте перевагу конструкції, що поєднує в собі справжню німецьку якість і високі естетичні характеристики.

Замовлення пластикових вікон Salamander 2D в компанії Твоє вікно

Будучи регіональними представниками офіційного виробника, ми не лише робимо установку, але і забезпечує консультаційний і гарантійний супровід наших клієнтів. Низькі ціни, обумовлені роботою безпосередньо із заводом, дозволяють нам розробити гнучку систему знижок для постійних покупців і дозволити ставити мінімальну націнку на продукцію.

Наші вікна захистять ваше житло від прикрощів і бід, створивши усередині ту невловиму атмосферу тепла і затишку, яка і перетворює приміщення на справжній рідний будинок.

Відео-огляд про торгову марку Salamander

https://youtube.com/watch?v=http%3A
[tvoeokno_block ENGINE=’modal_zakaz’][/tvoeokno_block]