ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Пластикові вікна? Переваги установки вікон ПВХ. - Окна Киев от TVOEOKNO

Пластикові вікна? Переваги установки вікон ПВХ.

Пластикові вікна- це не просто «атрибут» сучасної і комфортабельної квартири, а й своєрідна данина будівельної моди. Останнім часом багато хто навіть не замислюються над питаннями екологічності та доцільності металопластикових вікон, аргументуючи свій вибір тим, що «все ж таки ставить».

Однак до питання вибору пластикових вікон варто ставитися з особливою ретельністю – це виріб прослужить не тільки Вам, але і Вашим дітям, адже середній термін експлуатації 35-40 років

Судять по одягу

Ніколи не робіть поспішних рішень. Перш ніж зупинитися на чомусь одному, перегляньте всі можливі пропозиції. При цьому звертайте увагу не тільки на пропоновані вироби, а й на зовнішній вигляд офісу і співробітників. Серйозна компанія ніколи не дозволить недбалості в атмосфері інтер’єру або образі консультантів.
Зверніть увагу на рівень обізнаності менеджера. Якщо він не впевнений у відповідях або втрачається в наданні інформації, то не варто йому довіряти – хіба мало що він порадить, а жити з цим Вам.
В ідеалі, після відвідин компанії по установці пластикових вікон, Ви повинні вийти з офісу з зразковим зразком договору, розцінками і пропозицією про можливі знижки. Перегляньте всю надану інформацію будинку, порадьтеся з приводу параметрів замовлення зі знайомими і прийміть рішення на «свіжу голову».

«Вам так йде в профіль …»

Незважаючи на те, що ринок пластикових вікон поповнюється товарами все нових і нових виробників практично кожен день, найнадійнішими вважаються вироби німецьких фірм – KBE, Rehau, Veka. Ними, до речі, залучають покупців більшість дрібних організацій з продажу вікон.

При виборі профілю вікна зверніть увагу на матеріал, з якого він виконаний. Перевагу варто віддати виробу, до складу якого входить оцинкована сталь.

Інші параметри, здебільшого, індивідуальні, їх комплектація залежить від бажань і фінансових можливостей замовника.

1,2,3 … вважаємо камери

Кожне пластикове вікно складається з однієї і більше камер. Вважається, що чим більше їх кількість, тим вікно «тепліше» і якісніше. Найпоширенішими для установки в житлових приміщеннях є трикамерні профілі.
Існує величезна кількість профілів, які розрізняються по виробнику та матеріалу. Свій «особистий» Вам краще вибрати безпосередньо на місці, під суворим наглядом фахівця в своїй області.

Склопакет – основа пластикового вікна.

Склопакет являє собою комплект з декількох стекол з певними камерами між ними. Останні можуть бути як порожніми, так і наповненими, наприклад, інертним газом.
Скло в пластикових вікнах так само можна вибрати самостійно. Їх спектр надзвичайно великий. На одні наноситься спеціальне покриття, що не пропускає інфрачервоне випромінювання, інші володіють неймовірною теплоізоляцією, треті, як дзеркала, відбивають сонячне світло.