ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Пластикові перегородки Київ / Купити. Замовити офісну перегородку ПВХ Ціни

Пластикові перегородки

плстиковые перегородки киев

Кожен з нас завжди прагнув створити або знайти для себе куточок, де можна творити, відпочивати або просто бути відокремленим від решти і відчувати себе комфортно. Це ще починається у кожного з нас з самого дитинства і залишається з нами назавжди. На даний момент ми зможемо вам в цьому допомогти. Ви завжди зможете розділити велику кімнату на зони, або розділити офісне приміщення на окремі кабінети, або розділити коридор, насправді варіантів ще більше і кожному ми намагаємося допомогти в цьому.

Пластикові перегородки: практично і мобільно

Пластикові перегородки, виготовлені з металопластикових вікон ПВХ набувають популярності, оскільки вони простіше у використанні, вони мобільні (її завжди можна розібрати і перевезти), естетичний вигляд значно краще ніж в гіпсокартонного побратима і після монтажу вона відразу в готовому вигляді і готова до використання. Так, ви можете цінову політику гіпсокартонного варіанту і побачити там ціна нижче, але гіпсокартон потрібно буде прошпаклевать, пофарбувати, все одно поставити двері, для хорошого освітлення ставити додаткові світильники або і замовити прозорі вікна. Після всього цього загальна вартість може бути навіть і вище і часу витраченого на всю організацію піде значно більше, ніж прийняти обмірника і потім прийняти на установці. Пластикова перегородка це як великий конструктор, де всі елементи можна замінити при необхідності або пошкоджені, а ось в гіпсокартону варіанті треба вішати картину на місці пошкодження або знову шпаклювати і знову фарбувати або міняти цілий лист. У пластиковій перегородці ви зможете відокремити площу і зробити її повністю прозорою, є також варіант кольорового скла, а не прозорого пластику. Саму пластикову раму ви зможете зробити не тільки білою, а й кольоровий за допомогою великого вибору архітектурних плівок. Колір навіть може бути під дерево і з текстурою, явно зробить вас не таким як всі і не так як у кожного.

Поради з облаштування пластикової перегородки

Головним радником при установці пластикової перегородки є завчасне планування розміщення її і розташування всіх меблів і входів / виходів. Ви зможете частково знизу зробити непрозорою за допомогою білих панелей на висоту яка вам потрібна, щоб висота співвпала з висотою столу або меблі не видно. Можливий варіант зробити на всю висоту щоб заховати шафу або вішалку для речей. Також треба розуміти, що пластикова перегородка має кріпитися в 4 сторони, тобто підлога, стеля і дві стіни.

Купити пластикову перегородку в Києві

офисная перегородка из ПВХ Киев

Варіанти кріплення в 2 або 3 сторони можливі, але це розглядається майстром на місці установки і обумовлюються мінуси такого кріплення. Термін виготовлення пластикової перегородки представляє 4-7 робочих днів якщо рама білого кольору і 10-15 робочих днів якщо ви вибрали кольоровий варіант або нестандартні склопакети (тонування, нанесення візерунка).

Клієнти про нас