ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Пластикові перегородки Київ. Купити перегородки для дому та офісу Ціни.

Пластикові перегородки – види і варіанти

Компанія «Твоє вікно» вже багато років займатися установкою пластикових конструкцій, в тому числі і перегородок. Ми пропонуємо широкий вибір перегородок, зможемо підібрати оптимальний варіант по вашим вимогам.

Функції пластикових перегородок:

Основна функція пластикових перегородок – це поділ приміщення на зони (на зони відпочинку або зони кабінету, кімнати для переговорів, кухні, їдальні). Завдяки пластиковим перегородок можна грамотно розділити приміщення і створити комфортні умови для ефективної роботи всього колективу. Пластикові перегородки виготовляють з екологічно чистих матеріалів, тому за безпеку співробітників можна не переживати. Такі конструкції підійдуть не тільки для офісів, але і для особистого користування в квартирі або приватному будинку.

Пластикові перегородки можуть бути не тільки білими, але і кольоровими, за рахунок ламінації профілю. Профіль можна заламинировать в будь-який колір, надавши йому структуру дерева і таких кольорів близько 30, можна буде підібрати під будь-який дизайн. Сучасні перегородки додадуть вашому офісу стильний і елегантний вигляд.

Пластикові перегородки встановлюються до стелі і в залежності від призначення можуть заповнюватися різними склопакетами. Найбільш популярні пластикові перегородки зі склом вгорі, а внизу встановитися непрозора пластикова сендвіч панель (два пластикових листа, між якими використовується утеплити стиродур), так само сендвіч-панель можна замінити склом, скло можна підібрати різного типу. Склопакети можуть бути сатин (матові), загартовані, триплекс скло, з тонуванням.

Пластикові перегородки можуть бути різних габаритів і різної форми, перегородку можна встановити під будь-яким кутом для цього використовуються спеціальні з’єднувачі -90 градусник, він дозволяє з’єднати конструкцію під кутом 90 градусів, еркерниє труба – з’єднувач з боків з адаптерами, які можна встановити під будь-яким кутом, а до адаптерам з боків встановлюються рами, так само враховуючи, те що висота перегородок як правило від 2 метрів, використовуються спеціальні підсилювальні стійки, пластикова стійка усередині якої метал, вона потрібна для ж ткості конструкції.

Види склопакетів, які застосовують для перегородок:

  • Склопакет сатин – це матове скло, яке ми отримуємо шляхом хімічного травлення, непрозорий склопакет має гладку поверхню, захищає від сторонніх очей і дозволяє обійтися без штор і жалюзі. Матова поверхня затримує лише 20% світла, так в приміщенні буде світло, а зовні не видно, що відбувається в приміщенні, такий пакет простий в догляді, так як на ньому менше видно розводи, що дуже актуально для офісів.
  • Загартований склопакет – цей склопакет застосовуватися там, де потрібна підвищена безпека. Загартований склопакет ми отримуємо шляхом спеціальної термічної обробки скла – це дуже міцний і пожаростойкий склопакет, який в 5 разів міцніше за звичайне.
  • Склопакет триплекс – це склопакет, з кілька стекол, які з’єднані між собою спеціальною плівкою і в разі спроби розбити скло, осколки залишаються на плівці і не розлітаються. Триплекс має високу опірність ударам, тому вважається безпечним.
  • Склопакет з тонуванням – це скоріше декоративний елемент, який додасть склопакету колір, так само тонування здатна додати дзеркальний ефект. Тонування – це плівка, яка наклеюватися всередину склопакета в момент його виготовлення. Тому тонування не можна зіпсувати або подряпати, тонування буде служити до тих пір, поки буде цілий сам пакет.

Який варіант більше підходить, вирішувати Вам, сподіваємося, це стаття була Вам корисна, але якщо у вас залишилися питання, телефонуйте, будемо раді Вам допомогти.