ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Пінополістирол - Окна Киев от TVOEOKNO

Пінополістирол

В наш час, особливо актуальним, є питання збереження тепла в будинку. Всім жителям панельних і цегляних будинків, відомі проблеми промерзання стін, але ж давно встановили, що через неутеплені стіни, вікна та інші неутеплені поверхні, сумарні втрати тепла становлять до 70%. Якщо не утеплити бетонну підлогу, через неї йде до 20% тепла. Постійне зростання цін на комунальні послуги, б’є по сімейному бюджету, особливо в зимовий період, коли до звичайних витрат, додаються витрати на опалення. У зимовий період буває так холодно, що доводиться використовувати додаткові обігрівачі, а це знову, таки додаткові витрати. В Європі давно розроблені і активно застосовуються методи економії енергії. Вони давно порахували, що опалювати великий будинок дорого, при цьому клімат у них менше суворий. Все це, змушує зробити висновки – потрібно, прагнути до того, щоб максимально зберегти тепло в будинку.

Матеріал, який здатний забезпечити комфортні умови в будинку – пінополістирол (стиродур). Він був отриманий з полістиролу, за допомогою температурного впливу на нього. В результаті температурного впливу, полістирол спінюється, а утворюються при цьому маленькі гранули (2-8мм) спікаються між собою.

Не дивлячись на те, що матеріал в масштабах виробництва з’явився ще в 1930 року, на наших будівництвах він з’явився не так вже давно. Завдяки своїм перевагам, завоював своє місце на ринку будматеріалів. Широко застосовується в зявившійся, не так давно, сучасної технології зовнішнього утеплення стін квартир і для будь-якої обробки всередині приміщення. Також його застосовують для захисту трубопроводу від промерзання.

Технічні характеристики:

– Має один з найнижчих показників теплопровідності від 0,037 до 0,043 Вт / мК (Наприклад теплопровідність повітря 0,027 Вт \ мК, дерева 0,12 Вт \ мК, цегли 0,7 Вт \ мк. Низька теплопровідність забезпечує високий рівень енергозбереження

– Стійкий до впливу вологи: не розбухає, не вбирає воду, не розчиняється, не схильний до дії мікроорганізмів, не створює сприятливе середовище для розвитку грибків.

– Має високу міцність при механічних впливах: стиснення, вигин. Міцність плити залежить від товщини плити (20,30,40,50 мм і т.д.). Щільність плит 0,015-0,05 г / см3.

– Стійкий до впливу різних хімічних речовин. Зберігає свої властивості при тривалому впливі: солей, мила, розчину перекису водню, хлорної води, гідрохлориду, нашатирного спирту, вапна, бітуму, гіпсу, цементу и.др.

– Шумоізоляція. Завдяки своїй пористій структурі, пінополістирол, володіє своєю здатністю забезпечити високу звукоізоляцію (досить використовувати плиту всього 2-3см).

– Пожежостійкість. Температура самозаймання + 491 * С. Горіння можливо тільки, при відкритому полум’ї, при відсутності вогню горіння припиняється.

– Довговічність. Тривалий час зберігає форму і свої енергозберігаючі властивості. Під впливом зовнішніх факторів (вода, повітря, волога) деякі матеріали (гума, дерево) здатні руйнуватися. Полістирол не схильний до гниття.

Правильно вибраний матеріал, дозволить вам не тільки заощадити ваші кошти, а й подарує тепло і затишок у вашому домі!