ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Підвіконня Werzalit / Верзаліт в Києві.Купіть підвіконня Werzalit Ціна - TVOEOKNO

Підвіконня Werzalit

Купити підвіконня Верзаліт – форма для замовлення:

Додаткові послуги

Сума до оплати: 324 грн

Підвіконня Werzalit – естетичність і відмінна якість

пластиковые подоконники werzalit

При склінні приміщення невід’ємним елементом вікна є підвіконня, який повинен відповідати будівельним стандартам, а також архітектурним нормам і вимогам. Виробникам віконних конструкцій добре відомі якісні і надійні підвіконня Werzalit. Це оригінальна продукція німецького виробництва, що відповідає європейським і міжнародним стандартам, успішно зарекомендувала себе на світовому та українському ринку.

Відмінні риси підвіконь Werzalit

Виробляються підвіконня Werzalit за запатентованою технологією, вони відповідають найвищим естетичним вимогам і технологічним нормам. Вся справа в матеріалі, який називають відповідно верзаліт. На світовому ринку він присутній більше 50 років, а на українському з’явився не так давно, заробивши репутацію високоякісного, зносостійкого і надійного.

Технологія виготовлення верзаліт полягає в тому, що дрібну деревну стружку (як правило, використовуються хвоя або бук) перемішують з гранулами особливою полімерної смоли. Отриману субстанцію закладають в спеціальні матриці, де її спочатку піддають пресуванню під високим тиском, а потім впливу підвищених температур. В процесі компоненти сплавляються в єдине ціле. На поверхню отриманої заготовки накочується тонкий шар (близько 1 мм) декоративного пластику, який зростається з основним матеріалом.

Продукція Werzalit і технологія її виготовлення контролюються на кожному етапі. Отримані вироби проходять контроль на спеціальних стендах, що створюють кліматичні умови несприятливого характеру. В результаті виходить матеріалвисокоміцний, стійкий до різних впливів, який не боїться вологи і високих температур.

Переважні характеристики

Завдяки технології виробництва і використовуваного сировини підвіконня Werzalit відрізняються рядом функціональних переваг:

 • Естетичний зовнішній вигляд, різні дизайнерські рішення та численні відтінки;
 • Підвищена міцність, технологічність і зносостійкість;
 • Безпека екологічного характеру, відсутність токсичних речовин;
 • Водостійкість, функціонування в приміщеннях з підвищеною вологістю;
 • Стійкість до температурного впливу від -500С до +900С, при короткочасному впливі витримка до +1800С;
 • Стійкість до механічних впливів, подряпин, потертостей і сколів;
 • Стійкість до випромінювання ультрафіолету, поверхня не вигорає на сонці і не втрачає своїх якостей;
 • Нескладна обробка і монтаж, зручні розміри заготовок, що випускаються монолітними плитами;
 • Стійкість до середовища хімічного характеру і до різної побутової хімії;
 • Простота догляду, на поверхні не утворюються плями;
 • Довговічність і надійна експлуатація, гарантія до 25 років.

Що стосується недоліків підвіконь Werzalit, тому можна виділити тільки його високу вартість, дана продукція відноситься до преміум-класу. Це щодо, так як переважні моменти однозначно її окуплять.

Естетика і види підвіконь Werzalit

Важливою переважною характеристикою підвіконь Werzalit є їх естетичність, стиль і різні дизайнерські рішення. Завдяки різноманітній кольоровій гамі поверхні, вони прекрасно вписуються в будь-який інтер’єр приміщення, поєднуючись з пластиковими і дерев’яними вікнами. Можна підібрати вироби з покриттями, які імітують дерево елітних порід, мармур, кварц та інше. В результаті підвіконня стане істотним елементом внутрішнього оздоблення інтер’єру.

подоконник Werzalit Киев

Випускається чотири унікальних серії підвіконь Werzalit, які відрізняються дизайнерськими рішеннями:

 • Сучасне вишукане виконання, що характеризується мінімалізмом, представлене десятьма колірними варіантами.Довжина вироби 4,25 м, а ширина до 10 до 45 см.Носик товщиною, як правило, 18 мм, він може розташовуватися з одного або двох сторін.
 • Exclusive. Класичний стиль, популярний і актуальний, який відмінно впишеться в практично будь-який інтер’єр. Довжина вироба 6 м, а ширина 10-60 см. Носик має стандартну товщину 34 мм, в залежності від призначення і місця установки підвіконня він може бути з однієї або двох сторін.
 • Серія, яка поєднує в собі стиль і практичність, відрізняється наявністю капіноса. Найчастіше такі підвіконня встановлюються в офісах і виробничих приміщеннях, але в житлових кімнатах вони також доречні. За допомогою таких моделей можна приховати проводку, труби, радіатори опалення. Розмір носика може бути від 6,5 до 14 см. Передбачено більше 20 варіантів відтінків і декору, тому можна вибрати виріб для будь-якого інтер’єру. Довжина вироби 6 метрів, а ширина від 10 до 55 см.
 • Класичний дизайн прямолінійного характеру, що має контрастну обробку. Кромка виробів пряма, її можна виконати відтінком, відповідним основної поверхні або контрастним. Ширина вироба 10-55 см, а довжина становить 6 м. Стандартна товщина носика 34 мм. Як правило, такі підвіконня робляться під замовлення, тому можна вибрати будь-яку поверхню і відтінок.

Установка підвіконня Werzalit – правильне і вигідне рішення, яке з часом окупиться надійністю, довговічністю і естетичної привабливістю.

Подивіться інші марки пластикових підвіконь