МенюМеню

Підвіконня пластикові

подоконники пластиковыеСкладно уявити пластикове вікно без установки таких додаткових аксесуарів як підвіконня, відливи і укоси. У всякому разі, без установки підвіконь не обійтися ніяк, тому що саме підвіконня надають новому вікну завершеного вигляду. Матеріал, з якого виготовляють підвіконня може бути різним – мармур, граніт, дерево, пластик. На сьогодні найбільш оптимальним варіантом доповнення вікна є саме підвіконня пластикові, завдяки порівняно невисокій ціні і відмінним якісним і технічним характеристикам. У чому ж переваги пластикових підвіконь?

Підвіконня пластикові: переваги

На ринку присутній великий вибір брендів підвіконь ПВХ. Всі марки різняться за ціною, яка продиктована наступними факторів:

[Su_list icon = “icon: check” icon_color = “# 97d028”] • Якість складу сировини для виробництва підвіконь
• Країни-виробника підвіконь
• Матеріалу покриття поверхні підвіконня
• Показників міцності і зносостійкості [/ Su_list]

Чаще всего заказывают вариант пластикового подоконника в белом цвете, но возможен выбор и других цветовых решений: имитация дерева разных пород или каменного покрытия. Изготовление пластиковых подоконников возможно только прямоугольной формы. Если Ваши окна установлены полукругом или трапециевидной формы, – пластиковый подоконник нарезается кусками и через специальные соединительные заглушки создается изгиб вдоль конструкции. Радиусная форма подоконников невозможна из-за особенностей производства. Стандартные размеры подоконника по глубине от 100 до 700 миллиметров, длина одной палки до 6 метров. Чаще всего глубина подоконников в панельных домах составляет 25-30 сантиметров, в кирпичных 40-50 см..

Будова пластикового підвіконня в розрізі

пластиковые подоконники в разрезе

Підвіконня пластикові – це так звана пластикова коробка всередині якої ребра жорсткості для додання міцності вироби, а також спеціальне покриття поверхні. Капінос підвіконь в залежності від марки може відрізнятися: прямий, округлений, зі зрізаними кутами. Вага пластикового підвіконня за 1 м.кв. – від 7,5 кг.

 

Технічні характеристики підвіконь з ПВХ

Якщо порівнювати пластикове підвіконня з дерев’яним або кам’яним, то підвіконня ПВХ має ряд переваг в порівнянні з останніми:

[Su_list icon = “icon: check” icon_color = “# 97d028”] • Підвіконня пластикові мають більш низьку теплопровідність в порівнянні з підвіконнями з каменю або дерева, тому температура поверхні пластикових підвіконь взимку буде залишатися комфортною.
• Якісне пластикове підвіконня не деформується і стійкий до подряпин
• Не схильний до дії вологи і сонячного випромінювання, не вигоряє на сонці.
• Висока міцність за рахунок додаткових ребер жорсткості всередині.
• Підвіконня не береться до усадки
• Легке в установці і простий у догляді [/ Su_list]

Види покриттів поверхні підвіконь

[Su_list icon = “icon: check” icon_color = “# 97d028”] • Плівка-ПВХ. Найпоширеніший і недорогий вид покриття (стійкий до температури до +60, не схильний до дії ультрафіолету, тримає форму)
• Акрилове покриття (vpl-покриття, elesgo) – (зносостійкий, не схильний до механічного впливу, не вигоряє на сонці, зберігає форму і колір, стійкий до високих температур, а також до їх перепадів)
• Меламін – нанасення на поверхню підвіконня різних складів покриттів (7 видів) і смол для найкращого захисту від зовнішніх впливів. [/ Su_list]

Виробництво і упаковка пластикових підвіконь

Підвіконня виробляються на спеціальному обладнанні методом екструзії. Потім поверхню підвіконь ламінується одним з покриттів, перерахованих вище. Поверхня підвіконь закривається спеціальною захисною плівкою з логотипами марки підвіконня, яка легко знімається за фактом монтажу вироби. Транспортування підвіконь ПВХ на склади дистриб’юторів відбувається або розсипом або палетами.

У компанії Твоє вікно ви можете придбати підвіконня наступних брендів: Danke, Crystallit, Kraft. Open Teck, Werzalit.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

окнакиев