ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Підвіконня пластикові Київ. Пластикове підвіконня - огляд Твоє вікно

Підвіконня пластикові

подоконники пластиковые

Складно уявити пластикове вікно без установки таких додаткових аксесуарів як підвіконня, відливи і відкоси. У всякому разі, без установки підвіконь не обійтися ніяк, тому що саме підвіконня надають новому вікну завершеного вигляду. Матеріал, з якого виготовляють підвіконня може бути різним – мармур, граніт, дерево, пластик.На сьогоднішній день найбільш оптимальним варіантом доповнення вікна є саме підвіконня пластикові, завдяки порівняно невисокій ціні і відмінним якісним і технічним характеристикам. У чому ж переваги пластикових підвіконь?

Підвіконня пластикові: переваги

На ринку присутній великий вибір брендів підвіконь ПВХ. Всі марки різняться за ціною, яка продиктована наступними чинниками:

 • Якість складу сировини для виробництва підвіконь
 • Країни-виробника підвіконь
 • Матеріалу покриття поверхні підвіконня
 • Показників міцності і зносостійкості

Найчастіше замовляють варіант пластикового підвіконня в білому кольорі, але можливий вибір і інших колірних рішень: імітація дерева різних порід або кам’яного покриття. Виготовлення пластикових підвіконь можливо тільки прямокутної форми. Якщо Ваші вікна встановлені півколом або трапецієподібної форми, – пластикове підвіконня нарізається шматками і через спеціальні сполучні заглушки створюється вигин уздовж конструкції. Радіусна форма підвіконь неможлива через особливості виробництва. Стандартні розміри підвіконня по глибині від 100 до 700 міліметрів, довжина однієї палиці до 6 метрів. Найчастіше глибина підвіконь в панельних будинках складає 25-30 сантиметрів, в цегляних 40-50 см ..

Будова пластикового підвіконня в розрізі

пластиковые подоконники в разрезе

Підвіконня пластикові – це так звана пластикова коробка всередині якої ребра жорсткості для додання міцності вироби, а також спеціальне покриття поверхні. Капінос підвіконь в залежності від марки може відрізнятися: прямий, округлений, зі зрізаними кутами. Вага пластикового підвіконня за 1 м.кв. – від 7,5 кг.

Технічні характеристики підвіконь з ПВХ

Якщо порівнювати пластикове підвіконня з дерев’яним або кам’яним, то підвіконня ПВХ має ряд переваг в порівнянні з останніми:

 • Підвіконня пластикові мають більш низьку теплопровідність в порівнянні з підвіконнями з каменю або дерева, тому температура поверхні пластикових підвіконь взимку буде залишатися комфортною.
 • Якісне пластикове підвіконня не деформується і стійкий до подряпин
 • Чи не схильний до дії вологи і сонячного випромінювання, не вигоряє на сонці.
 • Висока міцність за рахунок додаткових ребер жорсткості всередині.
 • Підвіконня не піддається усадці
 • Легкий в установці і простий у догляді

Види покриттів поверхні підвіконь

 • Плівка-ПВХ. Найпоширеніший і недорогий вид покриття (стійкий до температури до +60, не схильний до дії ультрафіолету, тримає форму)
 • Акрилове покриття (vpl-покриття, elesgo) – (зносостійкий, не схильний до механічного впливу, не вигоряє на сонці, зберігає форму і колір, стійкий до високих температур, а також до їх перепадів)
 • Меламін – нанесення на поверхню підвіконня різних складів покриття

Виробництво і упаковка пластикових підвіконь

Підвіконня виробляються на спеціальному обладнанні методом екструзії. Потім підвіконня ламінується одним з покриттів, перерахованих вище. Поверхня підвіконь закривається спеціальною захисною плівкою з логотипами марки підвіконня, яка легко знімається за фактом монтажу вироби. Транспортування підвіконь ПВХ на склади дистриб’юторів відбувається або розсипом або паллетами.

У компанії Твоє вікно ви можете придбати підвіконня наступних брендів: Danke, Crystallit, Kraft. Open Teck, Werzalit.

Актуально про пластикові підвіконня: