МенюМеню

Петлі для вхідних дверей ПВХ

Петлі для пластикових дверей

26112 - Петлі для вхідних дверей ПВХОдна з основних деталей будь-яких вхідних пластикових дверей це дверна петля. Вхідні пластикові / міжкімнатні двері ПВХ комплектуються спеціальними накладними петлями, які здатні витримувати більше вагове навантаження, а також забезпечувати значну кількість циклів відкривання (до 200000). Надійність експлуатаційних характеристик залежить багато в чому від вибору виробника даного елемента. На віконному ринку є багато виробників петель для вхідних пластикових дверей. З найбільш популярних такі торгові марки: Dr. Hahn, Sіmonswerk, Medos, Roto, Fapim, Pavo, Vorne, Reze. При комплектації наших вхідних дверей ми використовуємо торгові марки Dr. Hahn, Sіmonswerk, Medos. Але перш ніж зупинитися на характеристиках даних вхідних петель, – розглянемо загальну класифікацію.

По виду вхідні петлі можуть бути різноманітними. На сьогоднішній день на ринку представлені накладні, приховані, завіси (дво- трипелюстковими) петлі. Найбільше поширення отримали накладні вхідні механізми. За кольором виробники також пропонують різноманітність рішень: стандартні білий і коричневий кольори доповнюються бронзою, латунню, сріблом. Також практикується фарбування вхідних дверей в разі індивідуального підбору кольору під колір дверний групи.

Накладна петля включає наступні елементи:

2611 - Петлі для вхідних дверей ПВХ

 • Елемент стулкової частини (з металевою вкладкою), який закріплюється стулці двері;
 • Елемент зі штифтами * на рамній частині, який закріплюється на рамі

Штифт – це спеціальне кріплення, який візуально представляє собою циліндричний стержень для нерухомого з’єднання між собою деталей.

 • Металева втулка, яка розташовується між рамної і створочной частиною.
 • Кріплення

 

Вхідні двері комплектуються трьома накладними петлями, 2 штуки в верхній частині, 1 штука в нижній.

 

Класифікація петель для ПВХ дверей згідно междунароного системи СЄ

(європейські стандарти)

 • По класу навантаження: 4 класу (легка, середня, висока, дуже високе навантаження)
 • Довговічність, тривалість експлуатації, кількість циклів відкривання (3-й клас – 10000 циклів (віконні групи), 4 клас – 25000 (вікна і міжкімнатні двері), 7 клас – 200000 циклів (для дверних груп))
 • Вага стулки
 • Можливість використання для вогнестійких конструкцій
 • антикорозійне покриття
 • протизламність

Як правильно підібрати вхідні петлі для пластикових дверей:

Для того щоб правильно підібрати вхідні пластикові петлі, необхідно враховувати наступні критерії:

 • Допустиме вагове навантаження, яку можуть витримувати вхідні петлі. За ступенем навантаження є 2 підсерії петель:
  -вагою до 80 кг (тобто вони здатні витримати вагу полотна стулки до 80 кг). Такі петлі встановлюються на стулки з шириною полотна до 90 мм
  -вагою до 160 кг (тобто вони здатні витримати вагу полотна стулки до 160 кг. Такі петлі встановлюються на стулки шириною 104, 120 мм
 • Залежно від того в яку сторону буде відкриватися двері, петлі бувають ліві і праві.
 • Функція регулювання вхідних петель, так звана регульована петля. Допускає можливість регулювання прижиму, а також налаштування по осі горизонталі і вертикалі.

 

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...


Заполните форму и мы свяжемся с вами.

окнакиев