МенюМеню

Балкони і лоджії під ключ

Облаштування балконів під ключ – одно з основних напрямів нашої компанії. Комплексні роботи по склінню, утепленню і обробці балконів і лоджій будь-якої складності ми виконуємо вже більше 6 років. За цей час у нас накопичився великий досвід для того, щоб бути упевненим нашому клієнтові, що усі роботи будуть здійснені на високому професійному рівні. Особливу увагу ми приділяємо етапу попередньої консультації як по телефону, так і на самому замірі балкона під ключ.

Це дає можливість клієнтові отримати не лише бажаний вид і функціональність облаштованого балкона, але і істотно понизити вартість балкона під ключ, непереплачуючи за зайві роботи і матеріали. У асортименті компанії великий вибір матеріалів для обробки і утеплення. А майстер по виконанню цих робіт завжди порадить, що краще вибрати у вашому індивідуальному випадку. Тому, якщо Ви хочете красивий балкон недорого, виконаний з якісний матеріалів руками професіоналів, можете сміливо звертатися в нашу компанію

Балкон під ключ ціни, вартість, розрахунок

етапи робіт

Балкон під ключ. Етапи робіт

Основний перелік робіт, які замовляють наші клієнти при склінні балконів під ключ :

Винесення балкона – це зварювання спеціального додаткового каркаса на балконі або лоджії для розширення площі балкона. Існує 3 варіанти зварювальних робіт і залежно від того, який у вас тип будинку, ми рекомендуємо один з них.
Настил підлоги на балконі – один з етапів внутрішньої обробки балкона або лоджії. Якщо балкон в майбутньому служитиме додатковою кімнатою, то підлога на балконі капітально утепляється і захищається від проникнення вологи.
Зміцнення перил – необхідна послуга, якщо конструкція балкона, що захищає, недостатньо міцна для проведення комплексних робіт по установці вікон і обробці балкона.
Об’єднання балкона з кімнатою. При проведенні цих робіт проміжні конструкції (балконний блок) демонтуються, робиться максимально тепле скління балкона, утеплення і герметизація усіх швів.
Дах на балконі – зварювання і настил даху на балконі потрібне в тих випадках, коли ми беремося за роботи на останніх поверхах будівлі, де верхня плита балкона просто відсутня
Внутрення обробка і утеплення балкона може бути різна, від вагонки ПВХ до обробки гіпсокартоном. Вибір того або іншого матеріалу залежить від Ваших побажань по дизайну.
Зовнішня обробка балкона – необхідний етап проведення робіт по утепленню і облаштуванню балконів з тонким, неутепленим парапетом
Меблі на балконі. За бажанням клієнта ми можемо встановити на балконі тумбочку, шафу або просто відкритий стелаж.
винесення балкона, зварювальні роботи винесення балкона, зварювальні роботи, розширення підлоги, винесення балкона по підлозі

Зварювальні роботи по винесенню балкона – самий кращий спосіб розширити корисну площу балкона і простір візуально. Існує декілька способів зварювання винесення балкона: винесення по підвіконню, винесення від основи балконної плити, а також розширення підлоги на балконі. Ціна винесення на балконі залежить не лише від вибору типу винесення, але і від якості використовуваного металу. Правильно виварене винесення балкона буде надійною конструкцією, здатною прослужити довгі роки.

Технологія виготовлення балконів з винесенням, якої ми дотримуємося:

Винесення по підвіконню

Балкон з винесенням по підвіконню (винесення балкона на кронштейнах) використовується в тих випадках, коли парапет балкона бетонний. Найчастіше – це лоджії. Винесення по підвіконню на 30 см – найпростіший і менш витратний варіант розширення.

Етапи робіт винесення по підвіконню:
 • Зварювання каркаса з металевої труби 20х40 кроком 60-80 см (крок кронштейнів визначається залежно від конфігурації віконної конструкції);
 • Виварювання сталевих пластинів (шин) до верхньої балконної плити для установки козирків і надійного закріплення рами в отворі винесення;
 • Грунтовка металевого каркаса антикорозійною рідиною;
 • Набивання дерев’яного бруса до каркаса для обшивки металевого короба зовні балкона.
 • Обшивка винесення балкона металевим коробом
 • Утеплення винесення балкона матеріалами для утеплення.

Балкон з винесенням від підлоги

Зварювання каркаса на балконі потрібна в тих випадках, коли огорожа вашого старого балкона металеве. Найчастіше це будинки старого зразка (хрущовки, сталинки). Залежно від стану огорожи балкона ми або зрізуємо старий парапет і виварюємо повністю новий каркас, або частково доварюємо металевий каркас до існуючого парапету.

Етапи довгого винесення балкона :
 • Демонтаж огорожи балкона
 • Зварювання металевого каркаса з квадратної труби 20х40 до 35 см
 • Виварювання металевих смуг (шин) до верхньої балконної плити
 • Грунтовка металу
 • Закріплення дерев’яної рейки для обшивки
 • Обшивка вивареного каркаса зовні сайдингом або профнастилом
 • Утеплення парапету балкона з середини вибраним утеплювачем

Розширення підлоги

Зварювальні роботи по винесенню балкона по підлозі -процес відповідальний і трудомісткий, вимагаючий максимальної кваліфікації і досвіду. Розширення підлоги на балконі робиться в двох модифікаціях: коли після розширення підлоги установливается французьке скління(вікна від підлоги до стелі) або “подвійне винесення” -розширення підлоги виварювання нового каркаса підшироке підвіконня.

Етапи винесення балкона з розширенням підлоги :

 • Зріз старого парапету на балконі
 • Зварювання нового каркаса з металевого труби діаметром 50х50
 • Зварювання довгого винесення балкона (якщо виконуються роботи по подвійному винесенню), використовуємо металеву трубу-квадрат 20х40
 • Зовнішня обшивка (підшивка) розширеної зони підлоги металом
 • Грунтовка усіх металевих елементів
 • Зовнішня обшивка металевого каркаса сайдингом (при подвійному винесенні)

Порядок облаштування винесення і скління

Ми приступаємо до робіт по зварюванню каркаса після демонтажу старих дерев’яних рам і парапету (при необхідності). Після виготовлення винесення балкона робляться остаточні перезаміри віконних конструкцій для запуску їх в роботу на виготовлення. За фактом виготовлення вікон ми здійснюємо доставку і їх монтаж на об’єкті. Завдяки такій послідовності роботи нові віконні рами будуть максимально точних розмірів. Рідше ми робимо установку балкона в день зварювальних робіт.

Як неправильно виконують зварювальні роботи і на чому економлять?

зовнішня обшивка сайдінг, профнастіл, ПВХ вагонка

Зовнішня обшивка балкона, ремонт парапету балкона

Зовнішня обробка балкона потрібна в тих випадках, коли парапет останнього виготовлений з металевих лозин. При обшивці балконів ми використовуємо наступні матеріали для обшивки: сайдінг, профнастіл і ПВХ вагонку (дуже рідко, так пластикова вагонка не призначена для обшивки фасадів і не розрахована на істотні вітрові навантаження. Навіщо обшивати парапет балкона? – по-перше, завдяки обробці фасаду ваш балкон набуває закінченого вигляду.

По-друге, обшивка балкона зовні служить додатковою герметизацією приміщення, є захистом від опадів.

Обшивка балкона сайдингом від 400 грн/м.кв з роботою

Що таке вініловий сайдінг?

viniloviy-siding

Зовнішня обшивка балкона вініловим сайдингом -найбільш поширений вид обробки фасаду балкона. До переваг цього матеріалу можна віднести його довговічність, зносостійкість до температурних перепадів, невелику вагу елементів, легкість і швидкість монтажу панелей, великий вибір кольору, текстури, різноманітність виробників. Окрім вибору колірних рішень, сайдінг комплектується великим асортиментом додаткових профілів для правильного монтажу стиків, кутів.

Дуже часто обшивка балкона сайдінгом робиться без використання цих заводських елементів. Звичайно, це здешевлює вартість цього виду робіт, але є грубим порушенням технології. Що необхідно використати приобшивці балкона сайдингом і як це робимо ми?

Виробники сайдінга

При зовнішній обшивці сайдингом ми працюємо з декількома торговими марками, перевіреними і досвідом і вибором покупця. Українські виробники представлені брендами Альта-Профиль і Weltech, – є доступнішими для покупця. Канадський сайдінг Royal відноситься до сегменту дорожчих матеріалів для обшивки. Ціну останнього формують дорожчі комплектуючі до стінних панелей.

alta-profilsayding_welltechsiding-royal  

Комлектующие і технологія обшивки

Етапи обшивки балкона сайдінгом :
 • Установка обрешетування з дерев’яних рейок, просочених антисептиком.
 • Монтаж торцевих J- профілів
 • Монтаж зовнішніх кутових профілів (у випадку якщо балкон має кути)
 • Відмер рівня, нижньої нульової відмітки для установки стартового профілю
 • Збір стінних панелей

Як правило, для обшивки парапету досить використання 5 панелей. Довжина однієї панелі сайдинга складає 3,6 метри, що важливо враховувати при розрахунку закупівліматеріалу. Існує багато нюансів при установці сайдинга набалконі, використання спеціальних інструментів, томузовнішню обшивку балкона варто довірити фахівцям.

Кольори:

Альта Профіль: кремовий, бежевий, лимонний, білий, рожевий, салатовий, світло-сірий, сіро-блакитний, сіро-зелений, димчастий, світлий дуб, червоний

Weltech: білий, кремовий, зелений, рожевий, лимонний, бежевий, сірий

Royal: салатовий, сіро-блакитний, яскраво-жовтий, рожевий, жовтий, світло-сірий, кремовий, бежевий, фісташка

Зовнішня обшивка балкона профнастилом від 400 грн/м.кв.

Профнастіл для обшивки балкона

profnastil-grand-line-s21-polijester-25mkm-seriy

Профнастил є міцним і практичним матеріалом для зовнішньої обшивки балкона. Він акуратно виглядає, має жорстку структуру і довговічний, витримує значні вітрові і вагові навантаження. Для обшивки балкона використовується стінний профнастіл марки С- 6, С- 8. При цьому позначення “С” означає застосування на стіни, а цифри 6 або 8 висоту ребра “трапеції” в міліметрах. Вес 1 м./кв. складає близько 4,5 кг. Тому така обшивка не створюватиме зайві вагові навантаження. Товщина самого листа складає 0,5 мм.

Виробники і кольори

На сьогодні виробників профнастіла дуже багато. В основному, має попит метал виробництва України або Китаю. Подорожче буде Словаччина, Польща. Профнастил має велику колірну палітру. Можна навіть підібрати фарбування під дерево. З основних кольорів: коричневого, зеленого, червоного, вишневого, жовтого, слонова кістка, синій, білий, сірий.

cveta-profnastil
Технологія установки профнастіла на балкон
 • Демонтаж старого облицювання балкона
 • Установка обрешетування з дерев’яних (оброблених антисептиком) або металевих рейок зовні парапету
 • Кріплення стартового профілю або відливу біля основи балконної плити
 • Установка бічних рейок П-образного типу або металевих куточків
 • Кріплення листів профнастила внахлест 50 мм. покрівельними шестигранними шурупами.
 • Герметизація усіх щілин

Після зовнішньої обшивки балкона профнастилом наступним етапом є утеплення парапету. З матеріалами для утеплення парапету і стін ви можете ознайомитися у вкладці утеплення балкона.

утеплення балкона

Утеплення балкона і лоджії – вибір матеріалів і технологія виконання робіт

Вибір правильного утеплювача для якісної теплоізоляції балкона не менш важливе питання, чим вибір пластикових вікон на балкон. На жаль, якщо ви хочете отримати на виході максимально теплий балкон або лоджію, без використання зайвих сантиметрів всередині не обійтися. Для утеплення балконів в основному використовують наступні матеріали: пінопласт, екструдований пінополістирол, пенофол, мінеральну вату.

Найважливішою властивістю будь-якого з цих утеплювачів є теплопровідність, характеристика, яка показує, наскільки утеплювач здатний утримувати тепло. Чим нижче цей коэфициент, тим менше матеріалу утеплення пропустить тепло на вулицю. Інші важливі характеристики- щільність, що вказує на вагу матеріала, вологостійкість, тобто здатність накопичувати вологу в структурі, а також пожежобезпеку. Розглянемо утеплювачі, які застосовують в роботі наші майстри, їх переваги і недоліки.

Утеплення пінопластом

90 грн./м.кв.

penoplast

Пінопласт складається на 98% з повітря і на 2% пінополістирола. Обьем матеріалу досягається за рахунок спінювання пінополістірольних гранул розміром від 5 до 15 мл. Стандартні розміри листа пінопласту : 500х100, 1000х1000, 2000х1000. Товщина матеріалу варіюється від 20 до 1000 мм.Виділимо основні переваги:

 • Низька теплопровідність
 • Мінімальна вага
 • Порівняльна дешевизна
 • Стійкість до поглинання вологи
 • Стійкість до грибка і плісняви
 • Відносна пожежостійкість

Таким чином, пінопласт є прекрасним теплоізолюючим і недорогим матеріалом для утеплення балконів і лоджій.

Пінополістирол

180 грн./м.кв.

penopleks

Екструдований пінополістирол як утеплювач існує на будівельному ринку більше 60 років і за цей час не було придумано аналогів, які перевершили б за властивостями цей матеріал. Пінополістирол має теплопровідність в два рази нижче пінопласту, не кришиться, має щільну структуру, легко ріжеться і займає в 2 рази менше місця в порівнянні з пінопластом. Тому для вирішення питання внутрішнього утеплення балкона краще матеріал не знайти.

А в парі з пенофолом ви досягнете відмінного коэфициента теплоізоляції при оптимальних витратах. Якщо порівняти теплоізоляційні властивості пенополистерола, то товщина 50 мм еквівалентна стіні завтовшки 1 метру, тому кращого матеріалу для утеплення холодного балкона просто не знайти.

Утеплення пенофолом

35 грн./м.кв.

penofol

Пенофол є прекрасним одночасно і тепло- і пароизолятором, має високий коэфициент відображення тепла від 50% до 70%. Завдяки цій властивості втрати тепла зимою зменшуються на 40% Також, пенофол є хорошим звукоизолятором. При товщині 4 мм досягається ізоляція 32Дб. Пенофол заввишки 1000 мм. продається в рулонах 50 м. Для максимального эфекта від матеріалу важливо дотримуватися технології установки, яка припускає повітряний шар. Також важливо стики пенофола герметизувати спеціальним скотчем.

Пенофол прострілюється до попереднього шару утеплювача будівельним степлером. Для утеплення балконів і лоджій ми використовуємо односторонній фольгований пенофол товщиною 5 мм.

Утеплення мінватою

70 грн./м.кв.

mineralnaya-vata

Для утеплення балконів і лоджій ми використовуємо мінеральну вату досить рідко. По-перше, мінвата є досить об’ємний матеріалом і займає багато місця на і так невеликій площі балкона. По-друге, мінеральна вата ( особливо в рулонах) має неоднорідну структуру і при її використанні потрібно застосування додаткових теплоізолюючих матеріалів (пенофол). Також, мінвата може вбирати пару і пропускати вологу. До переваг цьог оутеплювача відноситься негорючесть, а також нетоксичність складу. Якщо ж все-таки ви хочете зупинити свій вибір на цьому матеріалі, то можна розглянути найщільніший вид мінвати, – базальтову, за умови використання гидро- і паробар’ єр.

Технічні характеристики матеріалів для утеплення балкона

Теплопровідність Лист пінопласту 50-60 мм прирівнюється до мінеральної вати в подвійному обьеме 100-120, а також еквівалентна 20-25 мм пеноплекса. Відповідно, мінеральна вата в рулонах має найвищу теплопровідність.
Шумоізоляція
Вологопоглинання
внутрішня обробка Внутрішня обробка.

Ми можемо запропонувати, на Ваш вибір зовнішню обробці з дерев’яної вагонки, пластикової вагонки, МДФ-вагонка і гіпсокартон. Матеріали для внутрішньої обробкимають як позитивні, так і негативні сторони, тому, передусім потрібно розібратися в усіх тонкощах, що б зробити правильний вибір.

Дерев’яна обшивка – це дошки, які мають ширину від десяти до п’ятнадцяти сантиметрів і з’єднуються між собою в спеціальний паз, що дозволяє, зробити внутрішню обробку безшовної. Дерев’яна вагонка – це якісний і екологічний матеріал з високими тепло- і звукопоказниками. Вагонка має велику різноманітність структурі колірних відтінків, а так само досить великий термін служби. Мінус дерев’яної вагонки віднос на дорожнеча матеріалу.

Пластикова вагонка безшовна – це листи пластика, які щільно притискаються один до одного, а шов між ними непомітний. Така вагонка проста в догляді завдяки своїй гладкій поверхні. За рахунок внутрішніх ребер це досить жорсткий матеріал, який не піддається деформації і не боїться температурних змін і вологи. Мінус такої вагонки, вона менш стійка до механічних ушкоджень на відміну від дерев’яної.

МДФ-панель – це матеріал, який роблять при високій температурі шляхом пресування під великим тиском волокон деревини. Достоїнства МДФ-панелей доступна ціна, екологічність матеріалу, високі теплоізоляційні властивості, проте мінус такої обшивки – вона може дуже швидко прийти непридатність.

Гіпсокартон – цей матеріал чудово підійде для продовження кімнати. Як варіант внутрішньої обробки можна розглянути у тому випадку, коли на балконі буде така ж температура, як і в кімнаті, інакше від підвищеної вологості матеріал зруйнується.

Балкон під ключ фотозвіт

 

Як замовити той балкон, про який Ви мріяли?

Балкон з винесенням на кронштейнах. Так, він найдоступніший по грошах, але чи підійде для мого балкона? 
Клиент
Клиент

Цей варіант розширення по підвіконню називають ще”винесення-косинка”. Цей вид винесення відрізняється тим, що до зовнішньої частини парапету балкона або лоджії приварюються невеликі куточки 40х40, які зашиваються металом спеціальної форми. Внутрішній простір “косинки” утепляється. Особливість цього виду винесення в тому, що він підійде для типів будинків, де парапет (огорожа балкона) виконаний з бетону або цеглини. Тобто не потрібно додаткову зовнішню тепло- і гідроізоляція.

Як розширити балкон в хрущовці?
Клиент
Клиент

Особливість балконів типу хрущовка в тому, що такі балкони мають недостатньо міцний парапет. Тому, часто навіть без побажань клієнта розширити простір, доводиться робити додаткове зміцнення парапету. Для хрущовки (а також сталинки, будинків 96 серій) використовуються декілька варіантів розширення додаткової площі. Найпоширеніший варіант, – це розширення балкона по підвіконню.

При цьому виді винесення (ми називаємо його винесення-каркас) від основи плити виварюється спеціальний каркас, який надалі необхідно обшити зовнішнім матеріалом і утеплити по усій висоті. Складніший варіант для нас і витратний для клієнта, – це подвійне винесення балкона. Тобто, спочатку робиться розширення балконної плити балкона, а потім ще і підвіконня від розширеної підлоги. Єдине але, це міцність існуючої плити і поверховість. Не завжди стан будинку дозволяє зробити останній вид винесення.

[notdevice]

Скління і обробка балконів під ключ

[/notdevice]  

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...